Rüyada Ayağı Sakatlanmak

Rüyada ayağı sakatlanmak geçmişte yaşanan acıların unutulacağına, gözünü en yukarılara dikeceğine, hayatını belli bir standartta sürdüreceğine, saygınlığa, arkadaşlarını ve dostlarını da iş yaptığı camiadan seçeceğine, başarılarının ön planda kalmayı sağlayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumları kitabına göre rüya sahibi kişinin kısa vadede büyük prestij sahibi olunacağına, bayram tadında bir ömür geçireceğine, işindeki verimin beklenenin ve hesap edilenin üzerinde olacağına, daha fazla gelir sahibi olacağına, toplum tarafından el üstünde tutulacağına, gidilen yolda çok başarılı bir kariyere sahip olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada sağ ayağını sakatlanmak problem yaşayan sevdiklerinin yaralarına merhem olacağına, sorunlarından kurtulup borçlarını bitireceğine ve çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına, bazı gelişmelerin vesile olması sayesinde çok iyi yerlere gelerek çok büyük hayır işlerinin gerçekleştirileceğine, büyük bir maddi refaha kavuşacağına, aile hayatında çok güzel günler görüleceğine, rahatsızlık yaratan bir durumun düzeltileceğine alamet etmektedir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin kazanç getirecek bir işte yüksek bir mevkiye ulaşılacağına, kazancının artacağına, kazanılan paranın ve başarının eş, dost ve akrabalarla paylaşılacağına, yeni bir eğitim kurumuna kayıt yaptırılacağına ve rahata erileceğine, çıkacağı bir yolculuk sırasında çok büyük gelişmeler yaşayacağına, içinde kalan ve kendisini yıpratmasına neden olan şeyleri anlatarak rahata ereceğine, hayatın güzelliklerinin farkına vararak yaşayacağına alamet eder.

Rüyada sol ayağın sakatlanması kendisini kurtuluşa götüreceğine, yapacağı kazançlar sayesinde çok büyük ve zor işlerin üstesinde kolayca gelineceğine, aile hayatında çok iyi ve hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına, eline geçen kazanç ile kendi işini kuracağına, muradına ereceğine, manevi bir rahatlama yaşanacağına, hayatının kusursuz hale geleceğine tabir olunur.

Rüya tabirleri kitabına göre elindeki işi rayına oturtacağına, yapılacak çalışmalar ve girilecek projeler ile çok büyük kazançlar elde edileceğine, yeteri kadar sağlıklı ve rahat olacak aşamaya yakın bir zamanda geleceğine, bolluk ve berekete kavuşulacağına, ticaret hayatıyla ilgili yapılan planların hayır getireceğine, içine düştüğü çıkmazlarının önünün açılmaya başlayacağına, sevineceğine ve mutlu olacağına alamettir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Ayağı Sakatlanmak” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Rüyamda, annem sebebi belli olmayan bir şekilde sakatlanıyor, sonrasında doktor bir vücudunun kısmının kalıcı sakatlık olduğunu söylüyor.

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya mutluluğa, yeniliğe ve güzelliğe delalettir. Rüya yorumuna göre kendisini yeniden doğmuş gibi hissedeceğine ve büyük bir mutluluk ve sevinç yaşayacağına; iş dünyasına yeni atılmış bir kişiye akıl hocalığı ve yol göstericilik yapılacağına; sevdiği kişiler ile çok güzel günler geçireceğine işarettir.

 2. Sevgilimle ayrıldıktan sonra bi çok kez rüyamda gördüm sevgilim askeri personel onun ayağının sakatlandığını gördüm rüyamda daha sonra sebebini anlamadığım şekilde bakıyorum benim aynı ayağım sakatlanmış 🤷‍♀️

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız yola, rahatlığa ve hayallere rivayet eder. Rüya tabirine göre gün geçtikçe kendisine daha iyi bir yol çizeceğine; uzun bir dönemden sonra ilk kez çok rahat edileceğine ve daha güzel günler için beklenmeye başlanacağına; inandığı ve uğruna büyük sermayeler koyduğu işlerin kendisine hayal kırıklığı yaşatmayacağına yorulmalıdır.

 3. Rüyamda bir arkadaşımla merdivendeydik. Onunla konuşurken ayağım kaydı yuvarlanmadım ama sağ bacağımın dizden altını acıdan oynatamamaya başladım. O arkadaşım beni revire götürdü ve yanımda kaldı. Canımın acısını bile hatırlıyorum

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız iyiliğe, huzura ve habere delalettir. Rüya tabirine göre iş hayatında daha önce hayal edemediği kadar iyi bir kariyere sahip olacağına; neşesinin, huzurunun ve ağız tadının baki olacağına; uzak bir akrabanın yaşadığı bir sağlık sorunu ile ilgili olarak güzel haberler alacağına yorulmalıdır.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim