Rüyada Ayağın Tuvalete Gitmesi

Rüyada ayağın tuvalete gitmesi çok hayırlı ve büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve ferahlığa kavuşacağına, kendini iyi ve şanslı hissedeceği kadar güzel bir dönem geçireceğine, önemli bir konuda verdiği kararın sonucu ne olursa olsun herhangi bir sorun yaşanmayacağına, bol kazançlı bir projenin hayata geçirileceğine, hayırlı yollara gireceğine, her attığı adımda amaçlarına bir adım daha yaklaştığına ve çok büyük zorluklar yaşasa bile ve birçok problem ile karşılaşsa bile yine de en kısa zamanda muradına ereceğine işaret etmektedir.

Rüya anlamına göre rüyayı gören kimsenin her şeyin iyi olması için mücadele edeceğine ve bu yolda bir an olsun yorulmayacağına, mal ve varlık sahibi olacağına, yepyeni ve hayırlı iş kapıları açılacağına, keyfinin ve rahatının yerine geleceğine, hayatının kolaylaşacağına, ayrı kaldıklarına kavuşacağına, kendini her şeyi başarabileceğine inandıracağına inanılmaktadır.

Rüyada ayağın tuvalete gitmesi daha büyük ve helal kazançlar elde edeceğine, yüklü miktarda paralar ve çok büyük başarılar kazanacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde zarar edebileceği bir işe girse bile bu durumu kazanca çevireceğine, satışlarının ya da üretiminin artacağına, disiplinini en üst seviyede tutarak çevresine de örnek olacağına, işinde başarılı olmak için kılı kırk yaracak şekilde hareket edeceğine, sıkıntı veren olayların tatlıya bağlanacağına, uzun zamandan beri çözülemeyen problemlerin nihayete erdirileceğine alamet etmektedir.

Rüya tabiri lugatına göre rüyayı gören kimsenin işlerinin her zaman yolunda gideceğine, daha kıymet bilir bir kişi olup hayatını doğru dürüst bir şekilde yaşaması gerektiğine ve ancak o zaman çok mutlu olacağına, her zamankinden daha iyi projeler ortaya konacağına, açların doyacağına, yetimlerin ve öksüzlerin güleceğine, herhangi bir sağlık sorunu varsa eğer şifa bulacağına, yapacağı atılımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine alamet eder.

Rüyada yalın ayak tuvalete gitmek hayattan her istediğini alacağına, yaşam içerisinde yeni bir yol çizileceğine, iş hayatında yeni ve büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, uzun zamanda beri özlem duyulan ve bir araya gelme fırsatı bulunamayan bir kişi ile yakın zaman içinde kavuşulacağına, işle ilgili çok büyük bir ortaklık kurulacağına, karşısına her zaman hayatında kalacak kimseler çıkacağına, manevi olarak kendisini çok iyi hissedeceğine delalettir.

Ulemaya göre rüya sahibinin sağlıklı bir hayat sürdürüleceğine, alım gücünün artacağına, hayatının ve işlerinin yoluna gireceğine, elindeki imkânları en iyi şekilde değerlendirerek kendisine çok hayırlı bir kariyer oluşturacağına, hayallerinin gerçekleşmesi için ettiği duaların kabul olacağına, tüm sevdikleri ile sağlıklı ve uzun bir ömür geçireceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Zehra Turan

Selamün aleyküm..rüyamda eski işyerinde tekrar çalışmaya basladiğim ilk gün yalin ayak tuvalete gidiyorum hem normal taşın deliği var hemde yanında bı delik daha var ikisinde de afedersiniz büyük abdest var dolayısıyla koku da var içimden burayı temizlemem lazım diyorum..bende afedersiniz küçük abdest yapıp çıkıyorum..bu arada işime tekrar dönmem için teklif geldi ..tekrar aynı yere dönmek sagilkli olur mu diye düşünme asamasindayim..