Rüyada Ayak Baş Parmak Görmek

Rüyada ayak baş parmak görmek geçim sıkıntısı varsa kolaylıkla atlatacağına, hayırlı gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşanacağına, kazancın artacağına ve huzurlu, rahat ve sağlıklı bir ömür sürüleceğine, yaşadığı gergin ve zor günleri arkasında bırakacağına, en umutsuz olduğu anda Allah tarafından kendisine hayırlı bir kapının açılacağına, sorunlardan, borçlardan, hastalıklardan ve kederlerden uzak olacağına, maddi anlamda güçleneceği kadar manevi anlamda da ağız tadına ve keyfe kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüya yorumları lugatına göre rüya sahibi kişinin elde edeceği hayırlı fırsatlar sayesinde rahata kavuşacağına, giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine, ruhsal olarak çok büyük bir çöküş yaşayacağına ancak daha sonra yaşanacak güzel gelişmeler sayesinde çok iyi bir duruma geçeceğine, herhangi bir yardım almadan çok büyük bir sorunun üstesinden geleceğine, yaşadığı zor günleri geride bırakıp, aldığı iyi haberlerle daha da ferahlayacağına, kendisini çok seven bir kişi ile dünyaevine gireceğine inanılmaktadır.

Rüyada sağ ayak baş parmağı görmek insanları sevindirerek kendisine sunulanın sadakasını vereceğine, kısa bir zamanda bulunduğu mevkiden daha iyi bir mevkiye ulaşacağına, işlerinde yaşadığı sıkıntının yakında sona ereceğine, takdir beklemeden, kendini tatmin etmek için yaşayacağına, hayatının belli bir rutine oturacağına, çok başarılı olup iş hayatında üst mevkilerde yer alacağına inanılır.

Yorumcuya göre rüya sahibi kişinin elini altına koyduğu her taşın altından Allah’ın izniyle sağ salim çıkacağına, kardeşler arasındaki sorunların çözüleceğine, diplomalarının artacağına, zor durumlardan çabucak sıyrılacağına, kırgınlık yaşanan bir kişi ile aralarındaki buzların eriyeceğine ve tartışmaların tatlıya bağlanacağına, çıkacağı bir yolculuktan iyi anlaşmalar yaparak döneceğine ve ailesine maddi anlamda katkı yapacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sol ayak baş parmağı görmek işlerinin başarılı olacağına, sağlığının ve keyfinin yerinde olacağına, mal varlığını artıracak paralar kazanacağına, harcadığının çok daha fazlasını geri kazanacağına, her zaman mutlu bir kişi olacağına, günahlarından tövbe eden kişinin dualarının da kabul olacağına delalet etmektedir.

Rüya yorumlayanlara göre eline geçen fırsatları değerlendirerek çok daha başarı getirecek projeler gerçekleştireceğine, elindekilerle yetinmeyi bileceğine, heyecanlanacağı olaylarla karşılaşacağına, iş hayatının düzeleceğine, maddi ve manevi güce ve rahatlığa kavuşacağına, kişi için gelecek günlerin tasasız ve neşe dolu olacağına alamet ettiğine inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Duygu atmaca

Merhaba rüyamda iki ayak ayağımın da parmaklarını 6-7 tane olduğunu gördüm ne anlama gelir

Sbnm

Merhabalar. Rüyamda tanıdığım bir kadının arkadaşı ile sol ayak baş parmağıma güya ritüel yaptıklarını gördüm. Tırnağımın içine bilmediğim bir bitki yerleştirmişlerdi. Garip bir rüyaydı. Bu arada tanıdığım kişi de bu tür rituellerle ilgilenen görüşmediğim biri. Yanımda da alyansi olan evli genç bir erkek oturuyordu. Yer minderinde oturuyorduk. Ne konuştuğumuzu hatırlamıyorum ama birseyler konuşuyorduk.

Necla kahraman

Oğlum Rùyasında ayak baş parmağımı bir hocanın tuttuğunu gòrmùş.

....

Rüyamda ayak baş parmağımın (parmak izinin orta noktası biraz şiş olur ya )orta noktasından küçük bir bolon çıkıyor gibi giderek büyüyen içi sarı parlak sıvı dolu bir yuvarlak çıkıp şişiyordu dibe doğru bir siyahlık vardı korkmuştum parmağımın içi çıkıyor sanıyordum sonrasını tam hatırlamıyorum sanırım dışarı çıkmasını engelledim ve diğer ayak baş parmağımda benzer şekilde bir yuvarlak çıkmaya başladı çıktığında zıp zıp yuvarlak plastik küçük top olduğunu anladım şaşırmış ve sanki rahatlamıştım düşünmeye başlamıştım; O top ayağıma nasıl girdi,nasıl hissetmedim? /Acaba bu rüyanın anlamı nedir, söyler misiniz?