Rüyada Ayakkabı Bağışlamak

Rüyada ayakkabı bağışlamak halk tarafından çok sayılıp sevileceğine ve destek göreceğine ve vatanı ve milleti için çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına, hayatına kaldığı yerden devam edeceğine, sıkı ve planlı çalışmasının meyvelerini toplayacağına, parasızlıkla, yoklukla ve gözyaşıyla geçen günlerini geride bırakacağına, çevresindeki sevdiği kişiler ile büyük emek vereceği bir iş kurulacağına, bu iş sayesinde hane halkının hayal ettiği şeyleri kısa süre içinde gerçekleştireceğine, dertlerin son bulacağına ve çok hayırlı ve bol kazançlı bir işe girileceğine tabir olunur.

Yorumcuya göre rüya sahibi kimsenin kaderinin ve şansının yüzüne güleceğine, tabiri caizse ayaklarını uzatıp, sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine, yaşamının ve ticaretinin daha kolay hale geleceğine, iş hayatında ilerledikçe ilerleyeceğine, karşısına aşamayacağı zorlukların çıkmayacağına, hayattan maksimum düzeyde zevk alınacağına delalettir.

Rüyada ayakkabı bağışlamak dar günler için kenara para atmaya çalışacağına, işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına, iş dünyasında iyi bir yere gelineceğine, malının üstüne mal ekleyeceğine, iş hayatına girmek için doğru zamanın yaklaştığına, sorumluluk sahibi bir kişi olunacağına inanılmaktadır.

Rüya yorumları kitabına göre rüya sahibi kişinin mutluluğunu, huzurunu, yaşama sevincini ve güzel günlere olan inancını yitirmeyeceğine, işiyle büyük sükse ve ün yapacağına, çocuklarından ve torunlarından yana hayır ve itibar göreceğine, refah düzeyinin ve yaşam şartlarının hiç düşmeyeceğine, kimsenin arkasından konuşmayacağına, sonunda hayır getiren bir habere kavuşacağına inanılır.

Rüyada ayakkabı bağışlamak makamının sarsılmayacağına, gösterilecek performans ve ortaya konulacak başarılı çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, sevinçli haberler alınacağına, korkusuzca işinin başında duracağına, hayırlı bir kısmet ile tanışıp üzüntülü ve sorunlu ruh halinden kurtulup yine gülmeye ve eğlenmeye başlayacağına, hedeflediği işi alacağına rivayet etmektedir.

Rüya yorumuna göre rüyayı görenin hasret çekenlerin kavuşacağına, hem kendisini hem aile bireylerini mutlu edecek bir karar vereceğine, karşısına kendisi için hayır, başarı ve huzur getirecek kişilerin çıkacağına, vasıflarını geliştirerek, her zaman aranan ve sorun çözümünde etkin biri olarak düşünülen biri haline geleceğine, hayırlı bir sürece girileceğine, kazancın daha da artacağına, üzüntü verici bir durumdan dostların yardımı sayesinde zarar görmeden kurtuluşa erileceğine, tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine ve yeni dostlukların başlayacağına alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ayşe

Rüyamda ayakkabı bağışladığımı gördüm Sonradan böyle yeni ayakkabıları verdim diye pişman oldum kırmızı bir ayakkabıyı geri aldım Sonra şu an 23 yaşında olan ama rüyamda 8 yaşında gördüğüm oğlumla otobüse bindim Otobüsün merdivenlerinde de bir sürü ayakkabı gördüm Oğlumla yolculuk ederken 8 yaşlarında ama çok çirkin meymenetsiz bir çocuk oğlumun cebinden para çalmış Bunu o çocuğun dayısı fark etti otobüsü durdurdu Çocuğun üzerinden para bulamadı kendi cebinden verdi Bende de bir sürü para vardı