Rüyada Ayakkabı Başkasına Vermek

Rüyada ayakkabı başkasına vermek çok büyük bir istek duyduğu ve hayalini kurduğu şeyleri yakın bir zamanda gerçekleştireceğine ve bu sayede çok huzurlu bir kişi olacağına, hayır getirecek bir yola girileceğine, yavaş yavaş kurtuluşa kavuşacağına, çekilen çilelerin sona ereceğine, yeni bir birlikteliğe başlanacağına, kendisini çok iyi hissettirecek, yüceltecek ve gururlandıracak sözler duyacağına yorumlanır.

Rüya tabirleri lugatına göre yaşamsal ihtiyaçları dışında lüks bir hayata da sahip olacağına, hiç beklemediği bir anda çok güzel fırsatlar elde edeceğine, Allah’ın lütuflarını bulacağına, kendisini bilgi ve beceri ile donatacağına, kırılan kalplerin tekrar barışacağına, birçok kişinin gözünün olduğu bir mevkiye terfi alınacağına işarettir.

Rüyada beyaz ayakkabı başkasına vermek aynı hatayı ikinci kez tekrarlamayacağına, huzura kavuşacağına, yakın zamanda yaşanan bir sorunun kısa bir zaman içinde biteceğine, kalp kırıklıklarının barışla noktalanacağına, kavgalı olduğu akrabaları ile yeniden sulh ortamının sağlanacağına, zor günlerin sona ereceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyanın açıklamasına göre rüya sahibi kişinin tüm saf duyguları ve iyi niyetiyle sevdiğini yanında barındıracağına, fikirlerini hayata geçirirken aklıselim kişilerden görüş alarak daha akılcı bir şekilde hareket edeceğine, evlat sahibi olunacağına, hep iyi, vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine, büyüklerine saygıda küçüklerine sevgide artık hiç kusur etmeyeceğine, en yakınındaki kimselerin sıkıntılı ve sorunlu olunan zamanlarda büyük bir istekle ortak olacağına delalettir.

Rüyada eski ayakkabı başkasına vermek büyük bir servete kavuşacağına, sevdiği kişilerin yanındayken her anın doyasıya tadını çıkaracağına, Allah’ın kendisine nasip ettikleri sayesinde ne kadar ayrıcalıklı olduğunun farkına varacağına ve bunun keyfini süreceğine, aile bireyleri ile mutlu bir hayata sahip olunacağına, sevdiklerine kavuşacağına, onlarla doyasıya vakit geçireceğine, borçlarının kolaylıkla ödeneceğine, ekmeğinin çoğalacağına yorumlanır.

Rüyanın manasına göre rüya sahibi kişinin eline geçen fırsatları değerlendirmesi sayesinde çok mutlu olacağına, sorunlarını ve sıkıntılarını daha çabuk sonlandırıp kazancını daha hızlı bir şekilde eline alacağına, işlerinin bir türlü düzeleceğine, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve büyük atılımlar gerçekleştireceğine, zenginlik sahibi olunacağına, fakirlikten kurtularak çok daha rahat bir hayata başlayacağına inanılmaktadır.

Rüyada yeni ayakkabıyı başkasına vermek çok büyük üzüntüler yaşadıktan sonra kendisini toplamak için çaba göstereceğine, manen çok huzurlu ve mutlu olunacağına, uzun zaman önce askıya alınmış olan bir projenin başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine ve mutlu olunacağına, esenlik içinde olacağına, çok hayırlı kişiler ile helal rızk getirecek işlere gireceğine, kurulan hayallerin bir bir gerçeğe dönüşeceğine inanılır.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibi kimsenin çalışmadan da sabit bir gelire sahip olma şansın elde edeceğine, işlerinde bereketin ve verimin artacağına, rızkının genişleyeceğine, doğruluğu bulacağına, uzak şehirlere ya da ülkelere gidip bir süre sonra oralarda yaşama kararı alacağına, uzun yıllardan beri yapmak istediği şeyleri gerçekleştireceğine yorumlanır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
19 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sabri Coşar

Merhaba gece uyurken rüyamda birisini gördüm gördüğüm kişiye suan ki evimde bulunan ayakkabılarımı veriyordum ayakkabılarımın rengi siyah kırmızı yeşil sarı ayakkabılarımı verirken ayakkabılarımı anlatıyordum su başarımı gerçekleştirirken bu ayakkabımı giyiyordum sonra ki ayakkabılarda da vs bütün ayakkabıları sayıyordum karşımdaki de müthiş bir hayranlıkla ayakkabıları ellerine alıp inceliyordu sonra uyandım ben anlam getiremedim yardımcı olur musunuz ??

Habibe Cansever

Rüyamda erkek kardeşimin üzerini giydirdim, bir yere gideceklerdi annemle. son olarakta yanlarına gidiyorum, kendi ayakkabımı ona giydirmeye çalışıyordum. Lütfen yorumlayabilir misiniz

cemre Kürklü

Lutfen cevap verinnn ruyamda eski sevgilim kapima gelip ayakkabi ariyordu. ayakkabilikta bende yardim ettim ve ona bir cift kirmizi kadin ayakkabisi bulup verdim almadi. başka bir erkek ayakkabisi verdim kahve tonlarinda onu aldi. daha sonra içeri girdi annemle felan konuştu. benimle barismak istedigini söyledi böyle bir ruyaydi lutfen yorumlayın nolurrrrr

Esra

Rüyamda sevdiğim çocuğa ayakkabı veriyordum kutusuyla ama çocuk tabi onu sevdiğimi bilmiyor

Sema

Rüyamda şu an çokda bir eskisi kadar aramız iyi olmadığı aileden bir arkadaşa ayakkabılar hediye ediyorum ama bir tanesi ve ilk denediği ayakkabı ayağına çok geniş geliyor

Sema

İlginiz ve yorumunuz için çok teşekkür ederim

Özlem Aktürk

Merhaba 🙂
Siyah bir bot ayakkabım var severek giyiyorum ama rüyamda annem o ayakkabıyı ölen dayısının kızına veriyor benim haberim olmadan daha sonra düğün oluyor ve ben o ayakkabımı giymek istiyorum annem de verdim ben onu diyor ama nasıl ağlıyorum yüzsüz gibi gidip ayakkabımı onlardan istiyorum evlerindeki bütün ayakkabı kutularını açıyorum ama benim ayakkabım yok telefonu elime alıyorum ve düğün başlamış sevgilim de o düğünde bi arkadaşımız da o düğünde halay çekiliyorlar ve ben hala ayakkbı

Özlem Aktürk

Çok teşekkür ederim

Bade

Merhabalar
Rüyamda evimizdeyiz eşime ayakkabı dolabından ayakkabı çıkarıp veriyorum ayakkabının rengi siyah ama yepyeni parlak böyle Işıl Işıl kenarları kırmızı çok beğenerek veriyorum o da alıp giyiyor anlamı nedir acaba

Bade

Yorumunuz için teşekkür ederim ?? temennim gerçek olmaları yönünde

Ömer

Merhaba dun gece uyurken ruyamda giymedigim 2 tane guzel renkli mavi tonlari olan yeni denilcek kadar guzel iki ayakkabiyi baska birisinin esine giymesi icin verdim ve mitlu biraekilde ayakkabilari inceleyip aldi ruyadaki anlatilmak istenen mana nedir ruyami yorumlarsaniz cok memnun olurum