Rüyada Ayakkabı İslatmak

Rüyada ayakkabı ıslatmak büyük kazançlar elde edeceğine, mutluluğuna kavuşacağına, hakkı olanlara kavuşacağına, amaçlarını gerçekleştirmek için büyük fırsatlar elde edeceğine, bilgilerle donanacağına, rahat bir döneme gireceğine delalettir.

Yorumcuya göre rüya sahibi kimsenin aynı sorunlardan muzdarip olunan kişiler ile bir araya gelineceğine, uzun zamandan beri çok az kazanç getiren bir işin getirisini artacağına, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine, mal mülk sahibi olacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını atlatacağına, büyük başarılar kazanacağına ve eline geçen kazanç ile çok başarılı çalışmalar geçeceğine, ortaklarla yaptıkları işle ilgili bir yarışmaya katılacaklarına, yarışmanın ardından büyük bir kazanç elde edileceğine, heyecanlanmasına vesile olacak olaylar yaşayacağına inanılmaktadır.

Rüyada denizde ayakkabı ıslanması sıkıntıdan sonra ferahlamaya, alternatif planlar yapmasının rahatlığını ve huzurunu yaşayacağına, yaşadığı maddi ve manevi problemlerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, rahat, mutlu ve huzurlu bir döneme girileceğine, maddi anlamda alım gücünün hiçbir zaman sarsılmayacağına, yakasını belalı ve tekin olmayan kişilerden alacağına alamettir.

Rüya alimine göre rüyayı gören kimsenin sevdiği bir arkadaşla büyük bir iş ortaklığı kuracağına, zor durumda kalan bir arkadaşa yardım eli uzatılacağına, etrafındaki kişilerden birinin vereceği büyük destek sayesinde bazı kötü durumlardan kurtulacağına, dertlerin ve zorlukların biteceğine, sağlığının ve rahatının ömür boyu süreceğine, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine yorumlanır.

Rüyada yağmurda ayakkabının ıslanması büyük kazançlar elde edeceği bir çalışma gerçekleştireceğine, sevdiği kişiler ile çok güzel günler geçireceğine, ilerleyeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına ve rahat edeceğine, sorunların ortadan kaldırılacağına, kötü bir kişinin yaptığı üçkağıtlardan ötürü pişman olacağına, kırgınlık yaşanan bir kişi ile barışılacağına ve üzüntü duyulan bir olayın düzeltileceğine işaret etmektedir.

Rüya yorumu sözlüğüne göre talihinin günden güne açılacağına ve çok daha iyi işlere gireceğine, bolluğa, berekete, güce ve kuvvete, uzun zamandan beri tekrar eden zararların düzeltileceğine, bugüne kadar duymadığı güzel sözleri duyacağına, hakça ve eşit bir şekilde bölüştürülen bir miras sayesinde geri kalan ömrünü huzur içinde tamamlayacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada yeni ayakkabının ıslanması projenin gerçekleştirileceğine, kendisini sıkan ve üzen ne kadar kişi ya da durum varsa aşacağına, ortaya konan çalışmaların kazanç getirmesi sayesinde maddi ve manevi olarak çok rahat edileceğine, ticari anlamda karlı ortaklıklar yaparak saygın ve itibarı yüksek bir konuma geleceğine, başarılarının artacağına, iyi, güzel ve hayırlı günler geçireceğine alamet ettiği söylenir.

Tabirciye göre rüya sahibi kimsenin sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, projelerin çok hayırlı ve güzel sonuçlar vereceğine, kendisine zarar vermek isteyenlerin kendi dertlerine düşeceklerine ve yakın zamanda hayatında çok daha hayırlı bazı olayların yaşanacağına, kendisini işine ve ailesine daha çok vereceğine, kendisine moral verecek ve yüzünün gülmesini sağlayacak güzel olaylar yaşanacağına, yaptığı işte kazandığı paralarla başkalarına da faydalı olacağına, huzur ve saadet bulacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments