Rüyada Ayaktan Bitki Çıkması

Rüyada ayaktan bitki çıkması attığı her adımı düşüneceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının kısa zamanda sona ereceğine, mutluluğu ve huzuru bulacağına ve şansının hayatının sonuna kadar devam edeceğine, mutluluk verici gelişmelerle karşılaşacağına, sorunlarından kurtulup sevince kavuşacağına, hayırlı bazı adımlar atacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyanın tabirine göre rüyayı gören kişinin daha önce hiç yapmadığı şeyler yapmaya başlayacağına, önünü kesmek isteyen bazı kişilere rağmen işinde iyi bir şekilde ilerleyeceğine, kendisine uygun bir kişi ile çok hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, ömrünün hayırlarla dolu geçeceğine, huzurlu olacağına, sorumluluk alacağına ve karşılığında başarı elde edeceğine, hayırlı bir kısmetle tanışacağına inanılmaktadır.

Rüyada ayaktan bitki çıkması yapacağı yerinde davranışlar sayede ailesi ile arasının düzeltileceğine ve yakın bir zaman içinde hayalleri süsleyen bir eve sahip olunacağına, sevinileceğine, aldığı hayır duaları nedeniyle kazalardan uzak yaşayacağına, rahatının yerine geleceğine, hayatının güzelleşeceğine, dara düşmüş bir arkadaşına yardım edip daha fazlasını yapmak için de yollar arayacağına delalet eder.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı gören kimsenin aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşayacağına, atacağı her adımda çok büyük başarılar kazanacağına ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, çok güzel ve huzurlu günler göreceğine, içinde bulunduğu bu kötü durumdan kısa süre içinde ve canını sıkmadan kurtulacağına, insanlara yardım edeceğine, hayır duaları ve iyi dilekler alacağına, rahat bir nefes alacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ayaktan bitki çıkması yapılan hatalardan ders çıkarılacağına, bereketli işler yapacağına, mesleğine dört elle sarılacağına, ne kadar bunalırsa bunalsın, yine de güzel, küçük haberler alarak dayanma gücünü artıracağına, hayırlı ve uğurlu işlere girişileceğine, kısa süre içinde epey şöhret sahibi olacağına delalettir.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüyayı görenin kıskanılacak projelere imza atılacağına, zorlukların çözüme kavuşacağına, siparişlerinin çoğalacağına, büyüklere saygılı bir kişi olunacağına, evlilik hayali kurduğu birisine aşık olup onunla evleneceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve etmediği birçok şeye sahip olacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sibel

Sağ ayağımın üstünde bir sürü mantar büyümüştü korkuyla hepsini söktüm sonra küçük olan mantarları da temizledim. Mantarları söktüğüm yerlerde çukurlar vardı ve ayak üstümde şişlik ve kızarıklık vardı iyileşmesi için kolonya sıkıyordum. Yorumlarsanız çok sevinirim..

Sibel

Çok teşekkür ederim. Sağolun

DİLEK KAPLAN

rüyamda agzimda bir sorun oldugu için doktora gitmistim sonra baska bir doktora gittim odoktor ağzımı muayene etti daha sonrakucuk oglumla beraber eve dönerken yolda bir okulun tuvaletine gidiyorum tuvalette iki ayagimin topuklarinin yan tarafinda birer delik görüyorum ayaklarimi sirasiyla birkaç defa vuruyorum ve o deliklerden oraya sıkışmış olan bir sürü ot ve saman gibi birseyler cikiyor deliği temizleyene kadar ayağımı yere vurup çıkarıyorum bu rüya ne anlama geliyor

Miray

Merhaba,

rüyamda ayak tarak kemigimin üzerinde sirasiyla 5 tane bitki cikti, cikarkende hepsini gördüm ve birden cicekte acamaya basladilar. Gittikce büyüdüler ve fidan oldular. Birisi bana onlari cikart ordan yoksa cok köklenecek dedi.Bende tek tek cikarttim kökleri bile tertemizdi. Onlari aldi ve baska yere ekmeye götürdü. En büyük fidani cikarttigim yerde ayagimda delik vardi.
Kan görmedim ayagimda tertemizdi.Sadece rüyamda sunu dedim, nasil ayakta ot cikar ve yetisir dedim ve rüya bitti

Miray

Cok tesekkür ederim.

Sevgileimle.

Güler

Ayağımın altından kaktüs çıkıyordu hastalikmis güya. Önce bir tane çıktı minicik sonra gittikçe büyümeye başladı sonra iki oldu sonrada bir ayağımın altının tamamında minik kaktüsler çıktı ve büyümeye başladı bana yardım eden bı teyze vardı tanıdığım birisi kendisi böyle ilaç yapıp ayağıma sürüp sonrada kaktüsü söküp ayağımın altından beyazımsı bir sıvı akması için bekledik işte böyle yani