Rüyada Ayet İnmesi

Rüyada ayet inmesi büyük atılımlar yapacağına, ticaretinin genişleyeceğine ve elinin her geçen gün bollaşacağına, zor durumların el birliği ile aşılacağına, elinin bolluğa, bedeninin ve ruhunun da şifaya kavuşacağına, haneye bolluk ve bereket dolacağına, rahatsızlık yaratan bir durumun bir ortadan kaldırılacağına, dertlerin ve tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, ticaretten yana şansının açık olacağına işaret eder.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin güzel, sürpriz ve müjdeli olaylar yaşayacağına, yaptıkları ile birçok kişinin evine ekmek götürmesini sağlayacağına, kendisini rahat ettirecek bir iş yapacağına, geleceğinin parlak olacağına, gereksiz ve anlamsız konulara artık takılmayacağına bu sayede de düze çıkıp, sakin, sessiz ve huzur dolu günler geçireceğine, hane içindeki huzursuz havanın yerini mutluluğa ve sevgiye bırakacağına alamettir.

Rüyada ayet inmesi hayatının ortalarında olan kişiler için yeni ortamlara gireceğine ve çevresini genişleteceğine, işe gösterilen ilginin artacağına, itibarın ve makamın yükseleceğine, kendisine inanarak destekleyenlerin yüzünü kara çıkarmayacağına, herkesin önünde olacağına, hane içerisine huzur ve mutluluk dolacağına, kendisini ömür boyu mutlu edecek, kadrini ve kıymetini bilecek bir kimse ile karşılaşacağına alamettir.

Rüyanın tabirine göre rüyayı gören kişinin anne babasının istediği yoldan gideceğine, sorunlarından kurtulacağına, daha rahat şekilde harcama ve alım yapacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın zamanda çözüme kavuşacağına, işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine, eline geçen kazancı daha da arttıracağına işarettir.

Rüyada gökten ayet inmesi maddi sıkıntılarının sona ereceğine, kem gözlü insanlardan uzak, her zaman şanslı ve bahtı açık olarak ilerleme kaydedeceğine, yoksul kimselerin zengin bir hayat süreceğine, parasız ve aşsız günlerin geride kalacağına, işlerinin bollaşacağına, göğsü önde yani mağrur kimse olacağına işarettir.

Rüya manasına göre rüyayı gören kimsenin isim yapmış kişiler tarafından büyük bir çalışmaya dâhil edileceğine ve terfi yolunun açılacağına, sorunların ve sıkıntıların çok rahat bir şekilde aşılacağına, yeni şeyler deneneceğine, üzüntülerin sevince dönüşeceğine, yaşanan sorunlardan kısa süre içinde uzaklaşılacağına ve hem maddi hem manevi olarak rahata erileceğine, rahat bir hayata kavuşacağına tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments