Rüyada Ayı Kovalamak

Rüyada ayı kovalamak tüm endişelerinin, korkularının ve kuruntularının biteceğine, anlaşmazlıkların biteceğine, aile bireyleri ile uyumunun süreceğine, adeta havalara uçacağına ve iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük ve kazançlı kararlar vereceğine, herkes tarafından çok konuşulacak biri olunacağına, hem huzuru, hem ağız tadını, hem neşeyi hem de keyfi tadacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumcusuna göre rüyayı gören kimsenin özellikle çevresinde değişiklikler yapıp, gerçek dostluklarına odaklanacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda sona ereceğine, çok hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına, sorunların daha hızlı ve daha başarılı şekilde çözüleceğine, yaşanan kırgınlıkların ve küskünlüklerin zamanla sona ereceğine, ailesinde büyük sorunlar söz konusu olmayacağı için huzurunun yerinde olacağına alamet eder.

Rüyada beyaz ayı kovalamak hayatın baştan sona güzel bir hal alacağına, arkadaşlar arasında tatlı bir rekabet yaşanacağına, bütün dileklerin bir bir gerçeğe dönüştürüleceğine, sıkıntılarının son bulacağına, borcunu ödeyeceğine, işlerinin yolunda gideceğine, ticaret ehli olacağına rivayet etmektedir.

Rüya tabirine göre rüya sahibi kişinin etrafında esen olumlu rüzgarların etkisiyle mutlulukla dolacağına, atılacak adımlar sayesinde yüklü miktarda para kazanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde herhangi üzüntü çekmeden kurulacağına, hane içindeki mutluluğunun büyüyeceğine, yeni heyecanlar ve yeni gönül ilişkileri yaşayacağına, düşünülen bazı projelerin hayır getirecek şekilde ilerleyeceğine delalettir.

Rüyada boz ayı kovalaması asık yüzlerin güleceğine, rakiplerine karşı güç ve kudret sahibi olup, onların önüne geçeceğine, başarılarının devam edeceğine, kendisi için çok yardım etmiş ve hala yardım eden birisine bir sürpriz yapılacağına, güzel günler yaşanacağına, sıkıntılarından bir kuş gibi kurtulacağına işaret eder.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin yaptığı işlerden, aldığı kararlardan ve attığı adımlardan yana yüzünün güleceğine, dünya malı için hiçbir zaman itibarını zedeleyecek işlere girmeyeceğine, sözünde duracağına, yaşadığı sıkıntıların ve sorunların yakın bir zamanda eşi ile yaptığı el birliği sayesinde sona ereceğine, eşine olan sevgisinin ve saygısının bir ömür boyu süreceğine, her anlamda neredeyse dört dörtlük sayılacak bir kişi ile yollarının kesişeceğine delalet eder.

Rüyada evde ayı kovalamak zor günlerin geride kalacağına, endişeli bekleyişlerin sona ereceğine, kısmetsizliğin ve uğursuzluğun geride kalacağına, çok zor durumların altından rahat bir şekilde çıkacağına, evinde maddi konular nedeni ile sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına, huzurun ve sükûnetin geleceğine, meslek hayatında hep cesaretli adımlar atacağına bu sayede yenilmez biri haline geleceğine rivayet eder.

Rüya tabiri üstadına göre rüya sahibinin kendisine uygun bir kişi ile çok hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, ölmüşlerinin ruhlarına mevlit okutacağına, gönlündeki gibi sevileceğine, her şeyin yolunda gideceğine, kazancın katbekat artacağına, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına ve çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada iki ayı kovalaması verilen sözlerin kısa süre içinde yerine getirileceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve sıkıntılarını ve sorunlarını yakın bir zamanda atlatacağına, arzu ve emellerin kişinin istediği yönde gerçek olacağına, dertlerinden ve sorunlarından kurtulacağına, hayallerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine, hiç olmadığı kadar bahtiyar olacağına işarettir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin çok rahat bir hayat yaşayacağına, hayırlı ve bol kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, takdir toplayacağına, hayatını yoluna sokacağına, ferahlığa çıkılacağına, hayatının kolaylaşacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine alamettir.

Rüyada insanı ayı kovalaması rakiplerin teker teker alt edileceğine, sonunda mutlaka emeline nail olacağına, hiçbir zaman yokluğa ve fakirliğe düşmeyeceğine, etrafında esen olumlu rüzgarların etkisiyle mutlulukla dolacağına, rahatsızlık duyulan bir konuda beklenmedik bir haber alınmasıyla ferahlığa erileceğine, sevap işleyeceğine yorulmaktadır.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre dünyaca yücelmeye ve büyük bir mevkiye geçmeye, sorunların eş dost ve akrabalar yardımıyla aşılacağına, sorunların ve umutsuzluğun geride kalacağına, sosyal hayat içerisinde sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, kafa olarak ve duygusal olarak çok daha rahat olacağına, huzurlu bir hayat süreceğine inanılmaktadır.

Rüyada kahverengi ayı kovalaması kendi işini kurabilmek için sermaye elde edeceğine, melanete denk gelmeyeceğine, yaşadığı sürece insanlığa hizmet etmek için her türlü fırsatı değerlendireceğine, dirayetli davranışlarının meyvelerini kısa zaman sonra almaya başlayacağına, toplumun sevgisini daha fazla kazanacağına, vefalı bir insan olacağına alamet eder.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin güzel ve aydınlık günlerin geleceğine, daha önemli, büyük ve garanti olacak gelir kapılarına ulaşacağına, ev alarak kira masrafını bundan sonra birikim için kullanacağına, sevdiği kişiler ile gireceği bir iş ile birlikte artan özgüveni sayesinde daha büyük işlere gireceğine, iş konusunda kişinin paraya ihtiyacı kalmayacak kadar kazanacağına, sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine delalettir.

Rüyada küçük ayı kovalaması maddi ve manevi olarak çok ferahlayacağı bir çalışma ile girerek çok daha iyi yerlere geleceğine, Allah’ın kendisine nasip ettikleri sayesinde ne kadar ayrıcalıklı olduğunun farkına varacağına ve bunun keyfini süreceğine, kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine, aile hayatında çok büyük mutluluklar duyacağına, yapılan hataların telafi edileceğine, sıkışık geçen bir sezonun ardından biraz kafa dağıtmak ve daha rahat bir nefes almak için tatile çıkılacağına alamet eder.

Rüya kitabına göre sorunlarının her geçen gün azalacağına, ailesine daha iyi bir gelecek sunmak için çok daha fazla çalışıp, asla yüksünmeyeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulmak için yeni yollara başvuru yapacağına, iş dünyasına çok prestijli bir mevkiye sahip olunacağına ve rakiplerin art niyetli davranışlarının geri püskürtüleceğine, zahmetli işlerden kurtuluşa erileceğine, isteklerine ulaşmak konusunda muvaffak olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada ormanda ayı kovalaması yaşamında arka arkaya pek çok güzellik meydana geleceğine, yaşamının bir disipline oturacağına, sevdiği kişiler ile gireceği ve büyük kazançlar elde edeceği bir iş sayesinde kariyer planını çok iyi bir yere götüreceğine, mutlulukların her geçen gün daha da artacağına, dünyanın güzelliklerinin farkına varacağına, hasretin ve özlemin biteceğine işarettir.

Rüyanın tabirine göre rüyayı gören kişinin hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, yapacağı başarılı çalışmalar neticesinde terfi edeceğine, sorumsuz bir kişiye haddinin bildirileceğine, hayata karşı umudu ve gücünü yitirmeyeceğine, kardeşleri birbirine düşürmek isteyen bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, kardeşlerin sorunlu giden işlerinin çözüme kavuşacağına alamet eder.

Rüyada siyah ayı kovalamak girdiği ortamlarda hep ilgi odağı haline geleceğine, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtularak hafifleyeceğine, pek çok kimseye yardımlarda bulunacağına, rızkın ve kazancın artacağına, sorunlarının sona ereceğine, hayat boyu desteği olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibi kişinin kimseye el açmayacağına, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına ve bu sayede ömür boyu yüzünün güleceğine, tüm korkularından ve günahlarından arınacağına, geçim sıkıntısının ve huzursuzluğunun biteceğine, sevilen bir dostun geleceğine, kavgasız, gürültüsüz, sakin ve dingin günlerin yaşanacağına, alın terinin karşılığı olacağına, kafasına takmasını gerektirecek hiçbir önemli sorununun ve altından kalkamayacağı kadar büyük bir borcunun olmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada yavru ayı kovalamak kişinin mutlu olmasını sağlayacak fırsatlar elde edeceğine, karşısına çıkan fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, hayır işlerinde zaman harcanacağına ve rahat edilecek bir döneme girileceğine, iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük projeler ve çalışmalar gerçekleştirileceğine, çok büyük atılımlar yapacağına, toplum hayatında başarıya, sevilen ve saygı duyulan konumun korunacağına, sevdiği kişilerin sıkıntılarına derman olacak adımlar atacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya kitabına göre rüyayı gören kişinin iş seyahatine çıkacağına ve oradan büyük başarılarla döneceğine, rızkının genişlemesine ve kazancının artmasına vesile olacak işlere gireceğine, işinde en iyisi olacağına, çok uzun zamandan beri görüşmeyen arkadaşların bir araya geleceğine, tüm isteklerine ve ideallerine kavuşacağına, maddi anlamda gücünün hep yerinde kalacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
15 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nejla

Rüyamda boz mu sıyahmı rengını cok ıyı hatırlıyamıyorum oğlum kuzenlerı ve ben ayıdan kacıyorduk ormalık bır alandı karanlıktı ve bır yere gıtık ve oğlumun elınde buyukce boyumuzu aşan bır sopa vardı ve gülüyordu ayı artık bizi bulamaz dedı ve ayı bızı bulamıyordu

Serkan kızıl

Rüyamda siyah bir ayı evime girmiş bende onu evden kovaladim salon camından çıktı.sonra diğer odada birtane daha varmış kapalı kalmış biz balkondan kaçıyoruz erkek oğlum düşüyor

Ali

Merhabalar. Rüyamda harabe evlerin olduğu bir yerde duvarların üstündeyken siyaha yakın orta büyüklükte bir ayının yaklaştığını görüyorum. elimdeki sopayı taşlara tıkırdatarak uzaklaştırmak istedim. Bir müddet uzaklaştı. ve ben iyice uzaklaşsın diye tüfek almaya gittim korkutmak maksadıyla. Sonrasını hatırlamıyorum.. cevaplarsanız memnun olurum…

Ali

Çok teşekkür ederim Hocam. Allah razı olsun. Ağlıyorum şu an. Allah razı olsun..

Hayati

Rüyamda ilk olarak bir köpek görüyorum sonra arkama bakıyorum kahverengi büyük bir ayı ama ayı benden kaçıyor hem kaçıyor hem ara ara bana bakıyor

emre

rüyamda mera, geniş bir tarla gibi bir yerde yanımdaki bir kişi ile 2 tane ayıyı kovalıyoruz. ayılar gittikten sonra oğlum orda oynamaya çıkıyor. ben de çok uzaktan izliyorum, tekrar ayılar gelmesin diye. sonra kahverengi bir ayı geliyor. ben koşmaya başlıyorum. ancak yetişene kadar oğlumun ayıdan kaçarken kolunu kırdığını öğreniyorum. ve hastanede olduğunu söylüyorlar.

Yunus altunbilek

Merhabalar ormanda giderken karşıma gri renkli ayı yavruları çıktı sonra dedim yavrular burdaysa anneside burdadir sonra kafamı sağa cevirdim ve anne ayiyida gördüm sonra hemen kaçmaya basladik epey gittik arkama baktım peşimizden gelmiyor daha sonrasında epey kaçtık bidaha baktım peşimizden hızla koşmaya başlamışlar yavrularıyla beraber o şekilde gördüm nedir tabiri

Hülya

Gündüz niyetine hayırlara vesile olsun inşallah Rüyada ünlü bir oyuncu ile kanka olmuştum (Barış Arduç) fenerbahçe Beşiktaş takım muhabbeti yaparken kalkıp yürüyoruz kanka bak şuralarım ağrıyor diye onun sırtına masaj yaparak gösterirken önümüzden çok küçük bir ayı yavrusu geliyordu biraz üzerimize doğru yönelsede ondan uzaklaştık etrafımızda tahtadan bir çit gibi bişey oluştu ama tahtanın Diger tarafında çocuklar vardı onları uyarmak isterken uyandım. yorumlayabilirseniz sevinirim teşekkürler