Rüyada Ayıya Saldırmak

Rüyada ayıya saldırmak maddi ve manevi sorunların Allah’ın izni ile zarar görmeden aşılacağına, gerek mesleğinde gerekse hayat okulunda öğrendiklerini insanlara aktaracağına, atılan adımlar sayesinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, hiç beklemediği bir işle ilgili olarak bir teklifin gelmesi üzerine yeni bir adım atacağına, manevi olarak güç kazanacağı olaylar yaşayacağına, güleceğine, güzel fırsatların elde edileceğine yorumlanır.

Rüya yorumuna göre rüyayı gören kişinin eğer hali hazırda bir iş kurma planı zaten varsa bunun sonucunun rüya sahibini sevindirecek şekilde olacağına, büyük kazanç elde edileceğine, eskisine göre çok daha akılcı ve mantıklı davranarak, hayatını çok daha iyi bir hale getireceğine, iş hayatında yeni kapılar açılacağına, yeni adımlar atılıp yeni işlere girişileceğine, evliliğinde eşi ile muhabbetinin artacağına işaret etmektedir.

Rüyada ayıya saldırmak kendisini kıskanan ve çalışmalarında sürekli köstek olmaya çalışan kişiden kurtulup yoluna devam edeceğine, işiyle ilgili hedeflerinin zamanı geldikçe, inancı, çalışkanlığı, azmi ve kendine olan özgüveni sayesinde gerçekleşeceğine, uzun yılardan beri hayal ettiği şeylere sabır ve azim göstererek yakın bir zaman içinde kavuşacağına, pek çok felaketten yara bere almadan ve sağ salim bir şekilde kurtulacağına, daha önemli, büyük ve garanti olacak gelir kapılarına ulaşacağına, parasal sıkıntılarını ortadan kaldıracağına alamettir.

Rüya tabiri üstadına göre rüya sahibi kimsenin mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olunacağına, kazancı bol işlerle uğraşıp, hayırlı işler yapacağına, sağlıklı ve hayırlı bir ömür geçireceğine, ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine, işlerinin çok iyi olacağına, şifaya kavuşacağına alamet eder.

Rüyada köpeğin ayıya saldırması hayatının rast gitmeye başlayacağına, fikirlerinin amacına ulaşacağına, amaçlarına ve hedeflerine ulaşacağına, hayatına aydınlık ve güzel günlerin geleceğine, masraflarının azalacağına, başarısının ve mutluluğunun bir gün değil bir ömür süreceğine işaret ettiğine inanılır.

Yorumcuya göre rüyayı görenin çok büyük mutluluklar yaşanacağına, alacağı hayırlı haberler ile çok mutlu olacağına, hedeflerine ulaşmak için çok daha fazla mesai harcayacağına, çok büyük kazançlar ve başarılar elde edileceğine, talihinizin artacağına, bozulan bir arkadaşlığın tekrar kurulacağına ve sıkıntıların biteceğine işaret ettiğine inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Ayıya Saldırmak” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Eşimle birlikte doğada yeşillik bir alanda yan yana oturuyoruz. Birden bizi yaklaşık on metreden oturan kızıl ve güzel bir ayının izlediğini görüyorum. Hemen eşimi ihtar edip kaçmasını söylüyorum. Eşim kaçıyor ama ayınin kaçan eşimin peşinden gitmesini onlemek için ben kalıyorum ve ayının üzerine ayı taklidi yaparak hirliyorum ve ona doğru saldırgan bir adım atıyorum. Oda ayağa kalkıyor ve bana bögürüyor. Bir birimize bögürüyor uz. Ama bana saldırıyor. Birden bir köpek çıkıyor. O da kuvvetli bir köpek. O da bana uzaktan hirliyor, bende kovalayacaklarini düşünerek ikisinden de kacmiyorum. Onlarda enden cekiniyor , uzaktan hirlayip bogurselerde saldirmiyorlar…Öyle uyandım…

  Tabir ederseniz çok sevinirim. Maddi açıdan zor günler geçiriyorum. Rüyalarimada inanırım. Endişeliyim.

  Teşekkür ederim 😌

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya hayata, maaşa ve sonuçlara işaret eder. Rüya tabirine göre çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine; maaşının artacağına ve bir nebze olsun rahat nefes alacağına; riske atılacağına ve bunun sonucunda mükafatını alacağına delalettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim