Rüyada Ayıyla Boğuşmak

Rüyada ayıyla boğuşmak sıhhate ve saadete kavuşacağına, dünyasının bir anda değişeceğine, endişe veren durumların düzeleceğine, işlerinde başarı elde edeceğine, çok güzel olayların insanların hayatlarına etki edeceğine, maddi olarak zor bir durumda olan bir aile büyüğü için elinde olan ne kadar para varsa harcayarak daha kötü bir duruma düşmesine ve daha fazla sıkılmasına engel olacağına işaret eder.

Rüya yorumları kitabına göre rüyayı gören kişinin manevi bir rahatlama yaşanacağına, eline geçecek bir fırsatın projeleri için yol açacağına, aynı sorunlardan muzdarip olunan kişiler ile bir araya gelineceğine, yaşadığı bazı şeylerden ötürü pişman olacağına ve gittiği yoldan döneceğine, yaşamın güzelliklerle dolacağına, parasal sıkıntılarının sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada beyaz ayıyla boğuşmak bir şekilde daha rahat bir kişi olup kendisine çeşitli kurallar koyacağına, sevdikleri, özledikleri ve ayrı kaldıkları ile kavuşacağına, en önemli anlarda destek görüleceğine, sermayesini hayır getirecek doğrultuda kullanacağına, kötü düşünceli bir kişinin tüm çabalarına rağmen büyük bir işte başarılı sonuçlar alacağına, baş ağrısına ve huzursuzluğa neden olan olayların son bulacağına tabir olunur.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı görenin üzüntü duyduğu olayları tek başına düzelteceğine, yaşanan sorunlardan kısa süre içinde uzaklaşılacağına ve hem maddi hem manevi olarak rahata erileceğine, sıkıntılarından bir kuş gibi kurtulacağına, ferahlığa çıkacağına ve kendisiyle birlikte bütün ailesini rahata erdireceğine, ruhunun üzüntüden kurtulacağına, dertlerin biteceğine, büyük bir iş için bir ortaklık kurulacağına, kötü bir olayın bir krize dönüşmeden hemen çözüleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada boz ayıyla boğuşmak çok rahat bir şekilde çalışacağına, başarılarının artacağına, acısı olan ya da borcundan dolayı sıkıntı çeken bir kimseye yardım ederek büyük bir sevap işleyeceğine, sağlıkla ilgili olarak herhangi sıkıntı çekilmeyeceğine, hayırlı bir yuva kurulacağına, maddi rahatlık yaşayan kişinin ailesiyle beraber kalkınacağına işaret etmektedir.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı gören kişinin tatsızlıkların tecrübe sahibi kişiler sayesinde ortadan kalkacağına, yakın bir zamanda gireceği bir iş sayesinde elindeki paranın artacağına, büyük miktarda kazanç elde edileceğine, aile hayatında da çok huzurlu ve mutlu olunacağına, çok büyük ve çok mutlu olacağı bazı kararlar vereceğine ve mutlu bir yuvaya sahip olacağına, yaşamının çok daha keyifli hale geleceğine, aile bireylerini kötü etkileyebilecek bir durumun bertaraf edileceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nehir

Rüyamda kahverengi ayının arkamdan bana sarılarak saldirmasini gördüm

Mehmet Akca

Merhaba, boz ayı ile evin önünde karşı karşıya geldik ve boğuşmaya başladık. Ablama evin içinde yardım istedim ama çok korktu gelemedi. Yardım da gelmedi. Bayağı bir süre boğuştuk, sonra uyandım. Adeta gerçek gibi bir rüya idi.

Mehmet Akca

Çok teşekkür ederim hocam.

Yusuf

Ben pencereden kuşlara ekmek veriyordum ama kuşlar birden uçtu ve peşinden kocaman bir siyah bir ayı geldi ve pencereden elini uzatmaya çalıştı ben de havlu ile ona vurmak için salladım kaçmadım ama ayı koluma dolanan havlusu tuttu elimi de cekemedim ayı da gitmedi bağırarak uyandim gündüz niyetine yorumlar mısınız

Gül

Eşim rüyasında köyde babaannesinin evinin önce aşağısında beyaz ayı bununla güleşcen demişler güleşmiş her defasında yenmiş ayı yine kalkmış sonra yukarı tarafa koşmuş bu seferde boz ayı bununla da güleşmiş yenmiş ama yine kalkmış ayı bu sefer geri aşağı tarafa kaçmış bakmış beyaz kaybolmuş yukarı tarafa bakmış boz ayıda kaybolmuş bir bakmış demirden robot ayı bunu nasıl yenerim derken ayaklarına çelme takmış tan ses çıkmış sonra demir ayı diz çökmüş önüne sonra uyanmış yorulmuş olarak bunu tabir edermisiniz.