Rüyada Baba Kızın Evlenmesi

Rüyada baba kızın evlenmesi işini bırakıp ailesinin yanına dönmeyi düşüneceğine, ferahlayacağına, rahatlayacağına, rızık ve kazanç elde edeceğine, çevresindeki bir kişiden ihanet göreceğine, alınan haberler doğrultusunda çok büyük kazanç getirecek ve maddi sorunları tamamen ortadan kaldıracak olaylar yaşanacağına, geçmişte yapılan hataları telafi etmek için fırsat bulunacağına, kurulmuş olan bir ortaklığın zarar getirdiği fark edildiği anda feshedileceğine ve uğranılan zararı düzeltmek için epey uğraşılacağına alamet etmektedir.

Rüyanın tabirine göre rüyayı gören kimsenin kısmetsizliğin ve şanssızlığın geride kalacağına, itibar göreceğine, büyük bir adım atılacağına, sıklıkla çıkılacak yurt dışı gezilerine ve yabancı arkadaşlıklar kurulacağına, hiçbir zaman yokluk içine düşmeyeceğine, kafasını tamamen rahatlattıktan sonra daha başka işlere gireceğine ve yüklü servete sahip olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada baba kızın evlenmesi sorunlarından ve üzüntülerinden kısa bir zaman içinde kurtulacağına, kendisini çok daha rahat bir dönemde bulacağına, kendisine kar getirecek yatırımlar yapacağına, ticaret hayatında tanınır kişi olacağına, beklenmeyen yerden gelecek yardımlara, hiç beklenmeyen bir anda çok güzel bir haber alınacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı görenin sorunların köklü şekilde ortadan kalkacağına, sıkıntılı zamanların geride kalacağına, elin yapılacak işlerle gitgide bollaşacağına, gayrimenkul sektörüne adım atılacağına, böylece maddi imkânların genişleyeceğine, uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, eşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, güzel günler yaşanacağına, bütün sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, karısı ile arasının çok iyi olacağına alamet eder.

Rüyada ölmüş babanın kızını evlendirmesi kişinin mutlu olmasını sağlayacak fırsatlar elde edeceğine, kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine, geçirdiği zor günlerin tamamen biteceğine, yaptığı işlerin ve ortaya koyduğu çalışmaların daha büyük başarı elde etmesi sayesinde günden güne kazancının ve başarılarının artacağına, bazı kişiler ile iş ile ilgili ortaklıklar kurulacağına, iyi habere yorulmaktadır.

Rüya alemine göre uzun süreler boyunca iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, eşinin hamile olduğunu ve yakın bir zamanda doğum yapacağını öğreneceğine, mallarının ve parasının üstüne ekleyeceğine, çok sevilen kişiler ile büyük bir ortaklık kurulacağına, verdiği isabetli kararların çok hayırlı ve güzel kazançlar elde etmesini sağlayacağına, akrabalık bağının, samimiyetin ve ilişkinin daha da kuvvetleneceğine işaret ettiğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments