Rüyada Babamı Araba Sürerken Görmek

Rüyada babamı araba sürerken görmek kariyerinin zirvesine yükseleceğine, rahat edeceğine, borçların kısa zamanda ödeneceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına, umutsuzluğundan ve üzerindeki ağırlığından kurtulmayı başaracağına, sevilen birinin geleceğine, borcu olan kişinin borçlarını ödeyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabiri kitabına göre rüya sahibi kimsenin en büyük hedeflerinden birinin gerçek huzuru bulmak olacağına, çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına, maddi durumda meydana gelen sorunların düzeleceğine, asil kişilerle birlikte olup iyi bir hayat süreceğine, kazanılan başarıları, iş hayatında ortaya konulan çalışmaları ve gerçekleştirilen projeleri kıskanan kişilerin yenilgiye uğratılacağına, sorunlarının çözümü için canla başla çalışacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölmüş babamı araba sürerken görmek kuracağı ortaklıklar ile işlerini çok büyüteceğine, kavgaların ve tartışmaların ortadan kaldırılacağına, çok mutlu bir birliktelik yaşayacağına, üstün başarılar ve büyük zaferler elde edeceğine, parasal olarak iyi bir duruma gelineceğine, hayatında olumlu değişiklikler olacağına inanılmaktadır.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin kendisini çok iyi yerlere taşıyacak bazı kişiler ile ortaklık ve ahbaplık kuracağına, hayırlı kazançlar elde edeceğine, aile hayatına yakın bir zaman içinde çok büyük bereket ve bolluğun geleceğine, zahmet çekilerek ve uzun süre üzerinde çalışılarak hazırlanmış olan bir projenin çok büyük kazanç getireceğine, her işte başarı elde ederek düşmanları zayıflatacağına, göstereceği sabır ve azim sayesinde kendi işine sahip olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada rahmetli babasını araba sürerken görmek parasal darboğazdan kurtulup ferahlığa ve düzlüğe çıkılacağına, atılacak bir adımın birçok hayalin gerçekleşmesine vesile olacağına, sevilen kişilerle birlikte çalışılacağına, amaçların yerine getirilmesi için hayırlı kısmetlerin elde edileceğine, gözünü yolda bırakan kişilerin geleceğine, elinden gelen her şeyi yaparak işlerini daha iyi bir hale getireceğine alamet eder.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı görenin zengin bir hanımdan yardım görüleceğine, hayal ettiği şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine, değer verdiği bir kimsenin mutlu olmasına vesile olacağına, kafasına takmasını gerektirecek hiçbir önemli sorununun ve altından kalkamayacağı kadar büyük bir borcunun olmayacağına, eline geçen para sayesinde hanesine bolluk ve bereketin hâkim olacağına, maddeden çok maneviyata önem vereceğine işaret eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nursen

Kapımın önünde arabamın bütün kapıları açık halde içi neredeyse tavanına kadar eşyalarla dolu. Karmakarışık arabanın içine atılmış kıyafetler.
Onların üzerlerine daha fazla eşyalar tıkıştırmaya gerek yok diye düşünüyorum.
En iyisi, ben bunları önce yerine götürüp arabayı boşaltayım, ikinci defa gelir, gerisini alırım. Daha rahat olur.
Arabada babam (vefat etti iki sene önce) da varmış, annem de.
Arabayı sürüyorum, gideceğimiz yer, galiba benim evim veya evimiz…
Eve yaklaşınca, daha girişe

Salih Gunduz viyana

S. A efendim
Rüyamda babamı benim arabamı sürerken gördüm arka koltukta torunum oturuyordu ve arabayı geri geri sürüyordu teşekkür ederim