Rüyada Babamın Araba Aldığını Görmek

Rüyada babamın araba aldığını görmek çektiği sıkıntıların son bulacağına, aile hayatı içinde yaşadığı tartışmaların son bulacağına ve çok iyi günler göreceğine, sağlığının ve mutluluğunun yerine geleceğine, hayatından nefret duygusunu atacağına, dost ya da akrabalarından birinin başının sıkıştığı bir durumda yardımına koşacağına, üzüntülü günlerin sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüya yorumuna göre rüyayı gören kişinin aile bireyleri ilgili olarak sevinçli bir haber alınacağına, işlerinin açılacağına, adeta havalara uçacağına ve iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük ve kazançlı kararlar vereceğine, neşesini hiç kaybetmeyeceğine, yakın bir arkadaşın desteğiyle çok istenen bir konuda önemli bir adım atılacağına ve düşmanların ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bazı kararlar verileceğine, girilecek işte kazanılacak paranın iyi ir şekilde değerlendirilmesi sayesinde zorlukların kolaylıkla aşılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada babamın araba aldığını görmek temizliğine ve beslenmesine dikkat etmesi sayesinde çok sağlıklı ve uzun ömürlü bir kişi olacağına, işlerin herkes tarafından alkışlanacağına, çocuklarından ve torunlarından yana hayır ve itibar göreceğine, kazancını bir kişiden elde edeceğine, neşeye ve mutluluğa kavuşacağına, zarar ettiği çalışmalarda kısa sürede kara geçeceğine yorulur.

Rüya yorumu lugatına göre geleceği ile ilgili olarak yeniden umut etmeye başlayacağına, kendisine karşı yapılacak karalama çalışmalarının herhangi bir zarar veremeyeceğine, eğitim konusunda bulunan eksiklerin giderileceğine, garanti ve sürekli olacak başarı ve kazanç elde edeceğine, kafasının boşalacağına, maddi ve manevi olarak yaşanan tüm eksikliklerin giderileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ölen babamın araba aldığını görmek uzun zaman önce yapılmış ve sürekli vicdan azabı çekilmesine sebep olan şeylerden ötürü rüya sahibinin tövbe istiğfar edeceğine, dünyasının bir anda değişeceğine, atılan adımlar sayesinde çok kazançlı bir döneme gireceğine, iş konusunda hayırlı bir adım atılacağına, iş hayatını çok düzgün bir şekilde ilerleteceğine, uzun süre kötü giden bir işin düzeltileceğine rivayet etmektedir.

Rüya sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin alim ve bilge kişi mertebesine geleceğine, şanssızlığın yakın zaman içinde şansa dönüşeceğine, işinde yaptığı bir atılımın sonuçlarını bir an önce görmek için sabırsızlanacağına, aile hayatı içinde çok güzel gelişmeler yaşanacağına, mal mülk sahibi olacağına, kalıcı ve kutsal duygular yaşayacağına, sürpriz gelişmelerle ve değişimlerle karşı karşıya kalacağına, huzuru yakalayacağına ve hayatının yolunda gideceğine alamet ettiği söylenir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mustafa arıkan

Rüyamda babam ikinci el bi araba alıyordu ancak arabanın ufak tefek eksiklikleri için sanayide ustasına veriyor ve o ustanın çırağı bizim arabamızı çalıyor. Bu olayı annem bana anlatıyor ardından babam arıyor ancak ben üzülmeyeyim sinirlenmiyeyim diye bana söylemiyor bende o söylemeyince safa yatıp sormuyorum.

SEç

Merhaba rüyamda babam sıfır beyaz bi araba almıştı annem babam ben arabayla biraz gittik sonra inip yolu yürüyerek devam ettik nedir tabiri teşekkür ederim

alphan

rüyamda babam 2. el pikap alıyordu eve getiriyordu bize gösteriyordu

Fatih kalaycı

Rüyamda benim arabam var. Babamında arabası Ford Fiesta var fakat tekrardan bir
Ford focus arabaa alıyor.bagaj kısmı Lale gib ve metal eski arabanı ne yapcam satayım mı? Diye soruyorum sat diyor .birde böyle tepede park etmiş Tipo araba vardı gördüklerim bu kadar yorumlarınız için şimdiden teşekkürler ederim.

Fatih kalaycı

Yorumunuz için teşekkürler