Rüyada Babamı Kefenle Görmek

Rüyada babamı kefenle görmek itibarının ve makamının artacağına, çok büyük mutluluklar ve sevinçler duyacağına, kendisini sıkan ve üzen ne kadar kişi ya da durum varsa aşacağına, helal ve bol rızka kavuşacağına, sürpriz gelişmeler yaşayacağına, yeni kararlar alarak bunlardan yana yüzünün güleceğine, dingin ve huzurlu bir ruh haline kavuşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya manasına göre rüyayı görenin dardaki bir tanıdığa yol göstereceğine ve elinden geldiğince sıkıntısını azaltmak için imkânlarını seferber etmekten geri durmayacağına, akraba çevresindeki sorunların giderileceğine, bir ömür boyu mutluluğu garantilemiş olacağına, umutlarının tazeleneceğine, ruhunun şifa bulacağına, herkesin sevdiği ve saydığı bir kişi olacağına, ferahlayacağına tabir olunur.

Rüyada ölmüş anne babayı kefenle görmek dünyanın sonsuz nimetlerinden ve her türlü keyfinden bolca faydalanacağına, mevkisinde sevilen ve sözü dinlenen, önemli bir şahsiyet olacağına, arzularını, beklentilerini ve amaçlarını yerine getireceğine, hayırlı bir kısmet ile tanışarak bir birliktelik yaşanacağına, iyi ve hayırlı bir kısmetinin çıkacağına, can bulacağına, yaşamının tazeleneceğine yorumlanmaktadır.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre muradınıza ereceğinize, variyetini çoğaltacağına, kırgınlıkların sona ereceğine ve yoksul ve gariban kişilere yardımcı olunması sayesinde bol bol hayır duası alınacağına, çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, rahatlayacağına, hafifleyeceğine, verimliliğinin artacağına rivayet eder.

Rüyada ölmüş babamı kefenle görmek yapılan işlerde çok iyi mevkilere gelineceğine, çok büyük adımlar atılacağına, ortaya konulan başarılı projeler sayesinde yüksek bir mevkiye terfi edileceğine, arkadaştan ya da eş dosttan medet umacağına ve bu konuda elinin boş dönmeyeceğine, karşısına çıkabilecek bir olay için çeşitli önlemler alacağına, zahmetli bir işin altından başarılı bir şekilde çıkılacağına delalet eder.

Rüya tabircisine göre rüyayı görenin rakiplerden gelecek her türlü kötülük için önlem alınacağına, sorunların yakın zamanda atılacak akıllıca adımlar sayesinde biteceğine, kısmetlerle dolu günlerin geleceğine, aile hayatında kendisini çok sevindirecek bazı gelişmeler yaşayacağına, rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine, hayırlı fırsatlar yakalayacağına alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Deniz

Selamunaleykum ben rüyam da annemi ve babamı kefende gördüm annemin kefenin üzerinden elimi sürdüm 7 tane ayet-el kürsi okudum annem bana dediki çok rahatladım kizim allah razı olsun senden dedi sonra uyanmışım sabah 7 den sonra gördüm rüyayı küçük bebegim var onu emzirdim sabah sonrauyuyp kalmışım o ara gördüm 😔😔 babam öleli 2 yıl oldu annem hayatta bu arada

Duru

Rüyada annemi ve babamı ölmüş kefene sarılı halde gördüm daha sonra kardeşimde ölmüş

Hülya

Rüyada ölmüş babamı kefenle gördüm ve onun yüzünü görmek