Rüyada Babamı Korumak

Rüyada babamı korumak eline geçen fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine, ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine, zararlı ve kötü niyetli kişileri hanesinden ve ailesinden uzaklaştıracağına, helal ve makbul olan dünya mallarına sahip olacağına, kaybedilen bazı şeylerin yakın zaman içinde tekrar bulunacağına, baht açıklığına ve şansın döneceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya açıklamasına göre rüya sahibinin alınacak kararlar doğrultusunda büyük başarı sağlanacağına, ölmüş aile büyüklerinin ruhuna hayrat yapılacağına, hem maddi gücünün, hem de makamının ve itibarının yükseleceğine, ekonomik şartlarının iyileşeceğine, rahatının ve keyfinin daim olacağına, karşısına huzur getirecek birinin çıkacağına delalet etmektedir.

Rüyada anne babayı korumak işlerinin açılması sayesinde yeni ve daha büyük bir haneye geçeceğine, elinde bulunan imkânların bollaşacağına, sayılan ve takdir edilen bir kişi olacağına, yapılan iyilikler sayesinde çok sıkı dostluklar kurulcağına, birçok engelin kolaylıkla aşılacağına, bekarsa evleneceğine ve yuvasını güzelleştirmek için ömür boyu didinip çabalayacağına işaret etmektedir.

Rüya tabirleri lugatına göre çok hayırlı mallara ve mülklere sahip olacağına, hayatın alınan başarılar ve elde edilen kazançlar sayesinde daha kolay ve keyifli bir hale geleceğine, uzun uğraşlar sonucu kurulan işte çok iyi hamleler yapılması sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, iş ve aile ilişkilerinde daha büyük adımlar atılacağına, düzenli ve daha güvenli bir hayat yaşayacağına, kaygan bir zeminde olduğunun farkına varıp hareketlerine çeki düzen vereceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ölmüş babayı korumak yapılan araştırmalar sayesinde olumsuz bir durumun düzeltilmesi için çaba harcanacağına, yıllardan beri biriktirdiği parayla edindiği tecrübeyle girdiği işi deyim yerindeyse zirveye çıkaracağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, kendisini yüksek yetkiler ile üst mevkilere terfi ettirecek bazı çalışmalar ortaya koyacağına, kötü durumların kişiyi hayata küstürmek yerine bileyleyeceğine, işinin ehli olacağına alamettir.

Rüya ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin malının eksilmeyeceğine, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına ve çok rahat edileceğine, girdiği işlerde hayal kırıklığı yaşamayacağına, yaptığı yatırımlardan hayır göreceğine, işlerinin tam da istediği şekilde ilerleyeceğine, neşe ve sevinç içinde olacağına alamet ettiğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Murat

Rüyamda babaımin başarılı bir is kurdugunu gördüm ve cok kalabalık bu basariyi izlemeye gelmisti ama iclerinden cogu akraba ve genc olmak uzre hiyanetlik yapmaya calisiyodu evde agirladigimiz kimseler gece bizde kalmislar ama herkez uyurken onlar zarar vermeye calisiyodu bunlari gizlice izlerken babami aradim ve korkuyla uyandım

elif

rüyada bir çocugu dövmek ,o küçük çocuk yüzünden omzumdan bıçaklanmak ve babamı tehlikeden korumak