Rüyada Babamın Dövdüğünü Görmek

Rüyada babamın dövdüğünü görmek çok hayırlı kısmetler ile tanışacağına, elini attığı ve niyet ettiği her işten alnının akı ile çıkacağına, anne duasının alınacağına, kardeşler arasındaki tartışmaların biteceğine ve eşleri birbirine düşürmeye çalışan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, kendini ifade etmenin çarelerini bulacağına, sorunların çabucak halledileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya alimine göre rüyayı gören kişinin istemeden de olsa kalbini kırdığı insanlardan özür dileyeceğine, geçim sıkıntısını arkasında bırakacağına, refah içinde bir hayat yaşanacağına ve kardeşler arasındaki sorunların çözüleceğine, bol kazançlı bir iş hayatına sahip olunacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine rivayet eder.

Rüyada anne babanın dövdüğünü görmek yaşanan her şeyi sineye çektiğine, bu sayede daha dirençli, soğukkanlı ve başarılı bir kişi olacağına, olayları geçici olarak değil, kökten analiz edip, o şekilde bir çözüm bulacağına, beklentilerinin gerçekleşeceğine, arzularının yerine geleceğine, kişinin gönlünden geçenlerin bir bir çıkacağına, elinde bulunan imkânları çok akıllıca bir şekilde kullanarak hayırlı kazançlar elde edeceğine ve aile bireyleri ile birlikte gireceği bir iş sayesinde çok takdir edilen ve insanlar tarafından takip edilen bir kişi olacağına, çok güzel çalışmalar yapacağına, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına ve çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, karşısına çıkan tüm sorunları alt edeceğine delalettir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre yolunda çıkacak güçlüklerle daha iyi mücadele etmek için kendisini eğitip, donatacağına, yakın bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine ve rahat edip büyük mutluluklar kazanacağına, olumlu gelişmeler yaşayacağına, çok büyük miktarda paraya ve mala sahip olacağına, yeni bir sosyal hayata adım atılacağına, isteklerinin gerçekleşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölen babanın dövdüğünü görmek hayata karşı zayıf davranmayacağına, çok büyük ve başarılı bir kariyer için kendisine daha uygun olduğunu düşündüğü bir işe gireceğine, kompleksinden ve egosundan kurtulacağına, dualarının ve dileklerinin gerçekleşeceğine, çok iyi işler ortaya konacağına, yaşamın tadını çıkarmak için eşsiz imkânlar elde edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabircisine göre rüya sahibinin gönül hoşluğunu yakalayacağına, hayatında düğüm olmuş konuların çözüleceğine, yaptığı işte kazandığı paralarla başkalarına da faydalı olacağına, çok büyük mutluluklar duyulacağına, işlerinde engellenemeyecek ve önüne geçilemeyecek bir yükselişe geçeceğine, sorunlu bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına delalet eder.

Rüyada üvey babanın dövdüğünü görmek eline geçen kazancı Allah yolunda harcayacağına, eş, dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına, kötü alışkanlıklarını hayatından çıkaracağına, daha huzurlu ve mutlu bir hayata sahip olacağına, içinde bulunduğu zor durumlardan çok sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği büyük destek sayesinde kurtulacağına, hayırlı bir iş kapısının açılacağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, insanların hayır dualarının alınacağına yorumlanmaktadır.

Rüya yorumcusuna göre rüyayı gören kişinin geleceğinin parlak ve aydınlık olacağına, etrafında esen olumlu rüzgarların etkisiyle mutlulukla dolacağına, çevresinin kendisine olan beğenisini ve takdirini sunacağına, ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine, bekar ise karşısına çıkacak bir kısmete kalbini kaptıracağına, sevinçli haberler alınacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments