Rüyada Babamın Yeni Ev Yaptığını Görmek

Rüyada babamın yeni ev yaptığını görmek bir anda yükseleceğine, ettiği duaların ve dileklerin kabul olacağına, hayırlı olaylar ve durumlar ile karşılaşacağına, sağlık sorunlarının biteceğine, dertlerin dermanının bulunacağına, zor durumda kalan bir arkadaşa yardım eli uzatılacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ancak daha sonra askıya almak zorunda kaldığı bir işte büyük bir başarı kazanacağına yorumlanır.

Rüya tabirleri kitabına göre sevdiklerine daha bir yakın, düşmanlarına da dost olacağına, eğlenceye ve alışverişe bol vakit ve bütçe ayırabileceğine, dertlerin biteceğine, büyük bir iş için bir ortaklık kurulacağına, yeni ve daha büyük hedeflere göz dikileceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, tekrar eski lüks hayatına döneceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada babamın yeni ev yaptığını görmek hikmete kavuşacağına, karşılaşılan bir tehlikenin ya da riskin sağduyu ve sükûnet sayesinde yok edileceğine, huzura ve rahata kavuşacağına, çok verimli bir çalışma içine girileceğine, üzüntülerin ve endişelerin biterek yerini mutluluğa bırakacağına, kendisini geliştireceğine işarettir.

Rüya ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin refah düzeyinin artacağına, mal ve para biriktireceğine, yaşamının uzun olacağına, şan şöhret, itibar kazanacağına, hayatından nefret duygusunu atacağına, hasretliklerin bir araya geleceğine, arkadaşlarla ve akrabalarla eğlenceli vakitler geçirileceğine işarettir.

Rüyada ölmüş babanın yeni ev yaptığını görmek kendi işlerini yoluna soktuktan sonra yardım isteyen bazı kişilere yardımcı olacağına, hayırlı ve başarılı çalışmalar gerçekleştirileceğine, çok büyük bir şekilde açılan işler sayesinde yeni eleman alınacağına, imkânlarının çoğalacağına, sevaplarını ve tövbelerini eksik etmeyeceğine bu durumdan da büyük bir manevi huzur duyacağına, yaşamının belli bir düzene oturacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumuna göre rüyayı gören kimsenin yakın bir zaman içinde işlerinin düzeleceğine, işinde ilerleyeceğine, sevdiği bir kişi ile yakın zaman içinde dünyaevine gireceğine, aile hayatında büyük bir mutluluğun yaşanacağına, hayatının daha kolay, zevkli ve eğlenceli bir hale geleceğine, insanlara yardım edeceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
17 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Türe

Merhaba ,

Rüyamda şuan oturduğumuz ev dışında Babamı yeni bir evde gördüm. Yani taşınmışız ve yeni daha güzel huzurlu bir evimiz olmuş. Sanki beni sabah işe gitmem için kaldırıyordu , Evi gördün mü güzel mi diyordu ve gayet iyiydi bana karşı. Normalde sinirlidir.:))

Turkan

Be n rüyamda babamin bir ev yaptırdığını görüyordum tam olarak bitmemişti bir katinida erkek kardeşime yapıyordu yorumlarsanız teşekkür ederim

ilahe

Merhaba. Benim babam 3-yıl oldu rahmetli olalı. Dün rüyamda babamla ve ailemle yeni ev yapıyorduk ama eski evimize bir az benziyordu. Rüyanın sonunda o evin icinde babamla ben kaldık. Bizden başka hiçkimse yokdu.

ilahe

Tesekkur ederim

Yıldız

Rüyamda normal bir katlı sıvalı bir ev vardı. Kuzenlerimin evine benziyordu. Sonra babam üzerine birkaç kat daha attıryordu. İşçiler felan böyle çalışıyordu. Biz evi geziyorduk daha sonra eşyalı ve çok güzel bir hale gelmişti geniş ve çok odalıydı her şey yeniydi

Seda

Rüyamda kayın babam benim kendi babamın kapısının önüne bana ev yapiyodu bende dedimki benim evin odaları çok küçük şu odaları biraz genişleteyim dedim ve genişlettim sonra elime yaptığı eve baktım ve dedimki onu evi daha büyük ve daha güzel dedim uyandım lütfen cevaplarmisiniz

Fatma

Merhaba rüyamda babamın bir ev yaptığını gördüm. Babam sağ. Tam olarak daha tamamlanmamıştı. Eski evi satıp onun parasıyla yapıyordu. Yorumlarsanız çok sevinirim. İyi günler

Sultan

Rüyamda babam durdukları köye çok katlı bir ev yaptırıyordu ileride bana birşey olursa bu evin 1katı senin diyordu. Yorum için teşekkürler.

Jale

Gündüz niyetine rüyamda rahmetli babamın bize evin ilk katını yaptığını gördüm yorumlarsanız çok mutlu olurum