Rüyada Babamla Telefonla Konuşmak

Rüyada babamla telefonla konuşmak yapacağı bir yatırımın bol kazanç getireceğine, sorunlarından çok kısa bir zamanda kurtulacağına, uzun bir zamandan beri beklediği bir haberi yakında alacağına, dininden vazgeçmeyeceğine, büyük bir iş yoğunluğu yaşanacağına, yüksek moralli olacağına yorulur.

Yorumcuya göre aile hayatının çok güzel bir hal alacağına, dualarının karşılık bulacağına, niyetlendiği işlere gireceğine, bol kazançlı ve hayır dolu bir işe girileceğine, dertlerinin azalmasına sebep olacak olayların meydana geleceğine, sevilen bir kişinin gelmesi ile uzun bir süreden beri sıkıntı veren bir durumun ortadan kalkacağına yorulur.

Rüyada kayın babayla telefonda konuşmak her işini sorunsuz şekilde yani kolaylıkla halledeceğine, hayallerine ve beklentilerine kavuşacağına, Allah’ın kendisini kötülüklerden her zaman koruyacağına ve dualarını kabul edeceğine, para sıkıntısı çekmeden harcama yapmanın keyfini ve rahatlığını yaşayacağına, hayatında parasızlık, yokluk ve borç nedir bilmeyeceğine, karlı işler yapma olanağı elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüya yorumları lugatına göre akrabaların vereceği destekler sayesinde mutlu olunacağına, borçların kısa süre içinde ödeneceğine, elinden geliyorsa kötü durumdaki bir dostuna borç vereceğine, çok büyük bir rahatlık yaşanacağına, kısa süre içinde bazı sevindirice olayların yaşanacağına, güzel, sürpriz ve müjdeli olaylar yaşayacağına, dileklerine ve hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine alamet eder.

Rüyada küs babayla telefonda konuşmak ailesinin dirliği için çabalayacağına, işi en doğru şekilde yönetmeyi başaracağına, maddi imkanlarının ve sağlığının ömür boyu süreceğine, kazanılan paranın hayırlı işler için kullanılacağına, yaşanan maddi sorunların elbirliği ile çözüleceğine, işlerinde yaşanan sorunların üstesinden geleceğine işaret etmektedir.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin zenginleşeceğine, maddi anlamda gelirinin ve malının artacağına, iş hayatındaki rakiplerinin hep arkada kalacağına, kafasının yattığı yakın arkadaşları ile birlikte bazı işler yapılacağına, sorunlarını sevdiği kişilerden alacağı destek ile kısa bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, harama göz dikmeyeceğine, malının ve parasının büyüyeceğine alamettir.

Rüyada ölen babayla telefonda konuşmak özel hayatında sürpriz gelişmelerin olacağına, üzüntülerin biteceğine, maddi olanakların artacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına ve eline geçecek mal mülk sayesinde ömür boyu rahat bir hayat süreceğine, doğru iş ortaklığı yapacağına, çok büyük başarılara kavuşacağına, bekar erkekler için güzel bir bayanla evlilik yapacağına alamettir.

Rüya tabiri üstadına göre rüya sahibinin başarılı bir insan olacağına, dualarının ve tövbelerinin kabul olacağına, evlilik hayatı boyunca mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceğine, zarar getirecek bir işten kazançlı bir şekilde çıkılacağına, refah düzeyinin hiçbir zaman azalmayacağına, istediği hayatı yaşayabilmesi için çok kısa bir süre kaldığına, sabırla hareket ettiğinde zaferin onun olacağına yorumlanır.

Rüyada ölmüş olan babayla telefonda konuşmak yeni alanlara yöneleceğine, gireceği güzel bir iş sayesinde çok hayırlı ve mutlu günler geçireceğine, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve çok büyük arzu duyduğu şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına, iş dünyasına çok prestijli bir mevkiye sahip olunacağına ve rakiplerin art niyetli davranışlarının geri püskürtüleceğine, girdiği tüm işlerden alnının akıyla çıkacağına, emek verilen ve üzerinde çok çalışılan işlerin istenilen şekilde sonuçlanacağına, sorunların kısa süre içinde çok rahat bir şekilde çözüme kavuşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabir edenlere göre eline geçecek olan imkânlar sayesinde çok daha iyi işlere ve çalışmalara imza atacağına ve daha iyi yerlere terfi edileceğine, yaşama isteğinin artacağına, maddi açıdan büyük bir bolluğa erişileceğine, kendisine çok daha hayırlı ve güzel bir hayat kuracağına, maddi gücünün her geçen gün artacağına, alternatif planlar yapmasının rahatlığını ve huzurunu yaşayacağına işaret eder.

Rüyada rahmetli babayla telefonda konuşmak rahatsızlık veren durumların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, herhangi bir sorun yaşamadan istenmeyen ve kendine rahatsızlık veren bir durumdan kurtulacağına, rahat, konforlu ve de lüks bir hayatı olacağına ve kişinin hiçbir şeyin eksikliğini hissetmeyeceğine, rızkının kesilmeyeceğine, güzelliğin kısacası yaşamın tadını çıkaracağına, aile arasındaki tartışmaların ve sıkıntıların sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin sıkıntılarının ve sorunlarının kuracağı ortaklıktaki bir kişinin vereceği destek ile ortadan kaldırılacağına, büyük sözü dinlemenin para kazanmasına vesile olacağına, yatırımlarından ve yeni girişimlerinden hayır ve yüz güldürecek gelişmeler elde edeceğine, çok üst düzey kişiler ile çeşitli çalışmalara gireceğine, hedeflerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine, bolluk ve bereket yaşayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada sevdiği kızın babasıyla telefonda konuşmak işyerinde yükselme yolu açık olan mevkilere terfi edileceğine, borçlarının kolay bir şekilde kapanacağına, dinde ve ahlakta çok daha olgunlaşacağına, üzüntülerinin sona ereceğine, şifa ve moral bulacağına, meslek hayatında imza ve söz yetkisine sahip kimse konumuna geleceğine alamet eder.

Rüya tabircisine göre rüyayı gören kimsenin sıkıntılarının ve sorunlarının sona ereceğine, hayallere kavuşulacağına, yakın arkadaşlardan biri ile tartışılacağına, hayırlı projeler gerçekleştirileceğine, güzel bir hayata sahip olunacağına, artan özgüveninin de yardımı ile çok uzun zamandan beri ara verdiği gönül ilişkilerine geri döneceğine, yaşanan üzüntülerin son bulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada vefat eden babamla telefonda konuşmak birçok insandan çok güzel takdirler alınacağına, deyim yerindeyse hayatının altın çağını yaşayacağına, başına gelen kötü olaylardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına, kavgalı durumların nihayete ereceğine, uzun zaman olumlu haber beklediği bir yerden güzel bir bir cevap alacağına, elindeki kazancı ya da zenginliği iş için kullanacağına delalet etmektedir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre kazancının sadakası olarak sürekli olarak hayır işi yapacağına, üzüntü duyduğu konuları kendi imkânları ile düzeltmeye çalışacağına, kendisi ile baş başa kalacağına, girdiği işleri çok iyi yerlere getireceğine, zenginlik elde edeceğine, iş hayatında bol kazanç sağlayacak girişimlerde bulunacağına işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mimoza

Hayırlara gelsin rüyamda vefat etmiş babamla telefonda konuşuyordum. Annemi aramış oluyordu. Bundan öncesi annem bayramını kutla demek istedi ama mesajda ne yazacağımı bilemedim ki. Sonrasında telefonda annemle konuşurlarken bende konuşuyorum şaşırıyorumda ve babam öldü mü ölmedi mi, şehit mi değil mi bilmiyorum diyerek ağlıyorum. Buna ne dediğini duyamadan uyandım.

Mimoza

Çok teşekkür ediyorum ALLAH razı olsun

Tolga

Rüyamda ölmüş babamla telefonda konuşuyordum.Babam kendisinin çok karışık bir ortamda olduğunu kız kardeşimle konuşmak istediğini ve kız kardeşimin yol göstermesini yardım etmesini istedi.

adsız

merhaba ben ruyamda babamla telefonda konusuyordum bu ne anlama gelir