Rüyada Babanın Beyaz Gömlek Giymesi

Rüyada babanın beyaz gömlek giymesi yeniden eski huzurlu günlerine kavuşacağına, ruhsal olarak olumlu yönde etkileneceğine, girdiği bazı işleri en iyi yerlere getireceğine, tüm üzüntülerinden tek kalemde kurtulacağına, geçim kolaylığı içinde olacağına, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin bozulmayacağına, hayatının güzelliklerle, kolaylıklarla ve ayrıcalıklarla sürüp gideceğine, kendisine gelen güzel bir teklifi kabul edeceğine alamet etmektedir.

Rüya tabirleri kitabına göre kafasının rahat edeceğine, var olan dertlerinin hepsinin son bulacağına, hayırlı gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşanacağına, kafasına takmasını gerektirecek hiçbir önemli sorununun ve altından kalkamayacağı kadar büyük bir borcunun olmayacağına, kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine ve birden fazla işle uğraşılacağına, hayatının kolaylaşacağına alamet eder.

Rüyada babanın beyaz gömlek giymesi anlaşmazlıkların tatlıya bağlanacağına, herkese parmak ısırtacak kadar iyi bir hayata sahip olunacağına, sevinçli ve hayırlı haberler getirecek bir kişinin haneye geleceğine ve gelişiyle haneye neşe dolacağına, hayatının daha bir kolay ve güzel olacağına, yaşanan bir hastalık varsa eğer kısa zamanda iyileşeceğine, huzurlu ve refah içinde bir hayat sürüleceğine alamet etmektedir.

Yorumcuya göre gerçek mutluluğu tadacağına, insanlar tarafından takdir toplayacağına, keyifli, eğlenceli ve heyecanlı günler yaşayacağına, zaman içinde işlerinin daha da büyük kazanç sağlayacağına, epey zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye kavuşacağına, aile hayatının ve uğradığı zararların düzeleceğine, ilerleyen zamanların gelir açısından kişiyi her zamankinden daha fazla tatmin edeceğine tabir olunur.

Rüyada ölmüş babanın beyaz gömlek giymesi yaşamında arka arkaya pek çok güzellik meydana geleceğine, sevinçten deyim yerindeyse havalara uçacağına, esenliğe, rahatlığa ve mutluluğa kavuşacağına, hayatın kendisine istediklerini getireceğine ve hoş sürprizler hazırlayacağına, içindeki sıkıntıların gideceğine, daima zinde ve genç kalacağına alamet eder.

Rüyanın manasına göre gelecek zamanlarda kötü durumlar ile karşılaşmamak için bazı planlar ve programlar yapılıp önlem alınacağına, sevdiği kişilere kavuşacağına, uzun uğraşlar sonucu kurduğu çalışmaları ve işi bir kenara bırakıp daha iyi bir hayat için adım atacağına, uzun bir zamandan beri emek verilen bir işte usta olunacağına, kaçırılan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, yeni bir eve taşınacağına, büyük başarılar kazanacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments