Rüyada Beyaz Gömlek Giyen Görmek

Rüyada beyaz gömlek giyen görmek sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde herhangi bir sıkıntı çekmeden kurtulacağına, işlerin büyük başarılar getireceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna gireceğine, moralinin yerine geleceğine, sevilen kişilerle aradaki buzların eriyeceğine, negatif olayların vuku bulduğu bir süreçte olumsuz düşüncelere, karamsarlığa izin vermeden hareket edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya alimine göre rüyayı gören kimsenin çevresindekilere doğruluğu ve güzelliği bulabilmesi için onlara yol göstereceğine, pek çok olumlu gelişmelere, konusunda uzman bir kişi olunacağına, bozulan işlerin tekrar düzeltileceğine, alınacak yardım ve destek sayesinde çözüme kavuşulacağına, çıkılan seyahatten hayırlısıyla dönüleceğine işarettir.

Rüyada annenin beyaz gömlek giydiğini görmek huzurlu ve mutlu bir döneme gireceğine, kısmetinin artacağına, yeteneklerini herkese ispat edeceğine, güzel fırsatların ele geçirileceğine, karşısına yeni imkanlar çıkacağına, güzelliklere rast gelineceğine yorumlanmaktadır.

Rüya yorumcusuna göre rüya sahibi kişinin kısmetinin açılacağına, arabasını ve toprağının olacağına, geleceğinin parlak olacağına, rakipleri arasında başarıları ile ön plana çıkacağına, hep hayalini kurduğu yaşamın kapılarını yavaş da olsa aralamayı başaracağına, eşler arasındaki mutluluğun katbekat artacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada başkasının beyaz gömlek giydiğini görmek aile bireyleri ile çok mutlu bir hayat yaşayacağına, ele geçen paranın daha da artacağına, işlerinin büyüyeceğine, maddi gücünün ve imkânlarının artacağına, emeğinin karşılığını almaya başlayacağına, mutluluğunun ve iyi halinin daimi olacağına, maddi konuların çözüme kavuşacağına inanılır.

Rüyanın açıklamasına göre rüyayı gören kimsenin en sıkıntılı anlarını söylediği iyi sözler ve göstereceği gayretle sıkıntılarını hafifleteceğine, sahip olacağı dünya mallarını alın teri ile hak edeceğine, sağlığından ve ağız tadından hiç bir şey kaybetmeyeceğine, geçmişte yaşanan bir tartışmanın sebep olduğu maddi ve manevi zararın telafi edileceğine, hayırlı kişilerle dostluk kurup çok mutlu olunacağına, kendisine yardım eden bir kişiye çok büyük bir minnettarlık duyacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kardeşinin beyaz gömlek giydiğini görmek büyük bir yükten kurtulacağına, sorunlarının kısa bir zaman içinde son bulacağına, deyim yerindeyse kıpır kıpır olacağına, yaşam enerjisinin ve isteğinin yerinde kalacağına, kendisini çok iyi, mutlu ve hafif hissedeceğine, zevki sefa içinde olacağına, eline geçen bütün fırsatları hızlı bir şekilde kazanca çevireceğine, büyük miktarda kazanç elde edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya lugatına göre rüyayı görenin kaçırılan fırsatların tekrar yakalanacağına, yapılan bir hatanın iş konusunda tecrübeli bir kişinin vereceği fikir sayesinde düzeltileceğine, Allah’tan istediği her şeye kavuşacağına, uğranılan zararların kısa süre içinde telafi edileceğine, mahkemelik olunan bir meselede epey tartışma yaşandıktan sonra rüya sahibi lehine bir karar çıkacağına ve davanın temyize kadar gideceğine, bir anda gelecek bir haber sayesinde rahat bir nefes alınacağına alamettir.

Rüyada kızının beyaz gömlek giydiğini görmek kendisini üzen ve yoran birçok olayı ortadan kaldıracağına, bir tartışma sonrasında özür dileyeceğine veyahut büyüklük göstereceğine, hayal edilen şeylere yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, iyi bir kariyerin kapısını sonuna kadar açacağına, güzel ve rahat bir hayat sürüleceğine, kazancın artacağına, işe gösterilen ilginin artacağına, itibarın ve makamın yükseleceğine rivayet etmektedir.

Rüyanın açıklamasına göre sorunların sıkıntıların yakın bir arkadaştan alınacak yardım ile son bulacağına, yaşamını tamamıyla olumlu yönde değiştireceğine, iyi işler ve projeler geliştirerek kendisini her alanda kanıtlama şansı bulacağına, seven, mutlu ve huzurlu biri olacağına, birçok iyi insanla tanışıp çok iyi işlere imza atacağına, doğru kararlar alarak kendisine bol şans, uğur ve kazanç getirecek doğru işlerin altına imzasını atacağına işaret etmektedir.

Rüyada kocanın beyaz gömlek giydiğini görmek iş hayatındaki onca ilerlemeden sonra gönül işlerine kalbinin kapılarını açacağına, sağlık ve şifa bulacağına, aile içinde saadetinin artacağına, bütün eksiklerinin ve sıkıntılarının da giderileceğine, sıkıntı ve üzüntülerini geride bırakacağına, çok mutlu olacağı ve kendisini çok iyi hissedeceği bir döneme gireceğine, aile hayatı içinde üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine, işlerinin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, çok mutlu olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabirine göre rüyayı görenin bereket ve huzur geleceğine, hayatına bolluğun, neşenin ve mutluluğun geleceğine, hem kendi ailesi hem yakın arkadaşları için çok güzel bir sürprize imza atacağına, sevdikleri ile bir arada olacağına, müşterilerinin sıraya girecek kadar çoğalacağına, başarılarını ispat edeceğine inanılmaktadır.

Rüyada oğlunun beyaz gömlek giydiğini görmek çözümsüz kalmış problemlerin çözümleneceğine, işinde bol kazanç elde edeceğine, hayatı doyasıya yaşama şansına sahip olacağına, yaptığı hataları kısa zaman içinde düzelteceğine, herkesi hayran bırakacak bazı atılımlar yapacağına, rakiplerini çok kıskandıracak ilişkiler kurup işini farklı şekillerde büyüteceğine, yakaladığı başarıların ve kazanımların ardından rakiplerinin üzüleceğine tabir olunur.

Rüya tabirlerine göre tüm kötülüklerden, kazalardan ve belalardan korunacağına, mutlu bir aile hayatına sahip olacağına, ağız tadının ve keyfin yerine geleceğine, daha temkinli ve garantici olacağına, başarı kazanılacağına, girilen bir yolda çok doğru bir noktaya girileceğine inanılır.

Rüyada sevdiğinin beyaz gömlek giydiğini görmek iş anlamında da yeni girişimlerde bulunacağına, eğitimle ilgili olarak çok büyük bir karar verileceğine, maddi sıkıntıların kurulacak bir ortaklık sayesinde ortadan kalkacağına, işleri büyütme sürecine girileceğine, zarar edilen işlerin yoluna gireceğine, sıkıntıların ve sorunların çözümü için çeşitli adımlar atacağına delalet etmektedir.

Rüya alemine göre rüya sahibinin tüm sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulup çok güzel işlere imza atacağına, aile hayatında çok istediği ve hayallerini süsleyen bir bebeğe sahip olacağına ve çok güzel bir hayat süreceğine, yeni yerler göreceğine, değişik insanlarla karşılaşacağına, işlerinin yoluna gireceğine, iyi, hayırlı bir evlat olacağına, muradın yerine geleceğine yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hatice

Mahkum esimin ruyada beyaz gomlek giyip geldigini ..ogluyla sarildigini gordum