Rüyada Babaya Sarılıp Ağlamak Görmek

Rüyada babaya sarılıp ağlamak görmek kendisi için hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde çok mutlu ve huzurlu bir şekilde kavuşacağına, zorluklarının biteceğine, kendisini ve adını yüceltecek ameller yapacağına, çok sağlıklı ve sıhhatli biri olunacağına, sevdiği kişiyle birlikte mutlu bir yuvaya sahip olacağına, çok mutlu bir hayat yaşayacağına ve çok büyük bir bolluk ve bereket içinde yaşayıp rahat ereceğine yorulur.

Rüyanın yorumuna göre rüyayı gören kimsenin mutluluğunun bir ömür olacağına, hayatına eğlence ve renk geleceğine, kişinin kendi işine sahip olacağına, hayırlı ve saygılı bir evlat sahibi olunacağına, sağlıklı bir kişi olmak için beslenmesine dikkat edeceğine, Allah’ın kendisine her neyi hayal ederse onu yaşamayı nasip edeceğine inanılmaktadır.

Rüyada babaya sarılıp ağlamak görmek rızkın, verimin, bolluğun ve bereketin artacağına, hasret çekilen kişiler ile tüm özlemini gidereceğine, verilen emeklerin boşa çıkmayacağına, karşısına çıkan fırsatları değerlendireceğine, neşesinin ve rahatının yerine geleceğine, herkesi hayrete düşürüp takdir toplayacağına, husumet içinde olduğu kişileri hüsrana uğratacağına alamet eder.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı gören kimsenin anne babası ile bir arada yaşamaya başlayacağına, iyi noktalara ulaşacağına, çok güzel işlere gireceğine, çok iyi yatırımlar yaparak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine ve mal mülk sahibi olacağına, yakın bir arkadaşla yaşanan tartışmanın tatlıya bağlanacağına, özel hayatında köklü ve güzel değişiklikler meydana geleceğine, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada ölmüş babaya sarılıp ağladığını görmek rızkının ve kısmetinin yolda olduğuna, yakın bir zamanda rüya sahibini bulacağına, iş hayatında ilerledikçe ilerleyeceğine, iş hayatında yeni bir sayfa açılacağına, kolay kolay yıkılmayacak sağlam temeller üzerine inşa ettiği hayatıyla herkesi kıskandıracağına, yapmaya çalıştığı şeyler için gerekli adımları atacağına, arkadaşlar arasında sevilen bir kişi olunacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüyayı görenin refah içinde yaşanacağına ve mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, işlerin yakın zamanda açılacağına, yeni bir dış görünüşe, yeni bir işe ve yeni bir hayata geçeceğine, şansının ve kısmetinin hep kendisinden yana gideceğine, zorlukların aşılacağına, ticaretinin kusursuz ve sorunsuz şekilde ilerleyeceğine, kazancının temiz, mallarının da hayırlı olacağına alamet etmektedir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Babaya Sarılıp Ağlamak Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Rüyamda babama sarılıp ağladığı gördüm. ve şöyle dediğimi gördüm. baba sende beni çok yanlız biraktin, iki yıldır hem hastalık çektim hem de sizin verdiğiniz sıkıntılari çektim deyip hüngür hüngür ağladım.

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya hayata, kudrete ve maddiyata işarettir. Rüya yorumuna göre aile hayatında çok rahat ve huzurlu dönemlerin yakında olduğuna, çok başarılı işlere girileceğine; kendinde her işi başarabilecek kudreti ve cesareti bulacağına; yaşadığı kötü günlerin son bulacağına, hem maddi olarak hem de manevi olarak keyfinin yerine geleceğine işarettir.

 2. Rüyamda babamı göreve giderken gördüm. Yanında iki tane asker daha vardı. Sanırım o askerlerden biriyle aramda ilişki vardı(sevgili filandık galiba). Sonra babama sarılıp ağladığımı gördüm. (Vedalaşma amacıyla sanırsam).

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya sabretmeye, duaya ve atılan adıma yorulur. Rüya yorumuna göre sağduyulu davranılması ve daha sabırlı olunması sayesinde her şeyin yoluna gireceğine; ettiği tüm duaların kabul edileceğine ve mal mülk sahibi olacağına; sorunlarının yakın zaman içinde atacağı adımlar sayesinde biteceğine tabir olunur.

 3. Rüyamda babamı yağmurlu bir havada sırılsıklam ıslanmış bir şekilde elinde de küstüm çiçeği var bide uzaktan gelip ozlemişçesine sarildim oda bana sarıldı bir yandan yağmur yağıyor ilk göz agrım dedi bana belki bunca yıl ilk defa babam rüyamda sarıldı bana bende ona merak ediyorum ne anlama geliyor

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız huzura, yola ve çareye yorulur. Rüya alimlerine göre kendisini hafiflemiş, sağlıklı, mutlu ve huzurlu hissedeceğine; sorunların teker teker çözüleceğine, işlerin yoluna gireceğine, hayırlı haberler alınacağına; başı sıkışanın çare bulmasına önayak olacağına tabir olunur.

 4. Rüyamda annemle kavga ettim.Rüyamda annem beni çok kızdırdı çok ağladım.Sonra babama sarılıp baba yeter artık ben yapamıyorum diye ağladım.Oda beni teselli etmeye çalışıyordu. Evin içi çok kalabalıktı akrabalarımız falan vardı.

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız yeniliğe, mücadeleye ve gönüle delalettir. Rüya tabirine göre yakın bir zamanda yeni bir kişinin hayatına gireceğine, bu durumdan ötürü çok sevineceğine; kendi parasıyla ve gücüyle ayakta kalıp mücadeleye devam edeceğine; gönlünce ve istediğince bir hayat yaşayacağına işarettir.

 5. S a merhaba bende rüyamda babama sırtından sarılıp ağladığımı gördüm ve ona baba hakkını helal et dedim

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya mutluluğa, mala ve bölüşmeye tabir olunur. Rüya alimlerine göre varolan sıkıntıların yerini mutluluğa ve sevince bırakacağına; malının ve parasının kendisi için fazlaca yerinde olacağına ve huzurlu bir yaşam süreceğine; kazanılan paranın sevilen kişilerle bölüşüleceğine ve çok sevilen bir kişi olunacağına rivayet eder.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim