Rüyada Babaya Sarılıp Ağlamak Görmek

Rüyada babaya sarılıp ağlamak görmek kendisi için hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde çok mutlu ve huzurlu bir şekilde kavuşacağına, zorluklarının biteceğine, kendisini ve adını yüceltecek ameller yapacağına, çok sağlıklı ve sıhhatli biri olunacağına, sevdiği kişiyle birlikte mutlu bir yuvaya sahip olacağına, çok mutlu bir hayat yaşayacağına ve çok büyük bir bolluk ve bereket içinde yaşayıp rahat ereceğine yorulur.

Rüyanın yorumuna göre rüyayı gören kimsenin mutluluğunun bir ömür olacağına, hayatına eğlence ve renk geleceğine, kişinin kendi işine sahip olacağına, hayırlı ve saygılı bir evlat sahibi olunacağına, sağlıklı bir kişi olmak için beslenmesine dikkat edeceğine, Allah’ın kendisine her neyi hayal ederse onu yaşamayı nasip edeceğine inanılmaktadır.

Rüyada babaya sarılıp ağlamak görmek rızkın, verimin, bolluğun ve bereketin artacağına, hasret çekilen kişiler ile tüm özlemini gidereceğine, verilen emeklerin boşa çıkmayacağına, karşısına çıkan fırsatları değerlendireceğine, neşesinin ve rahatının yerine geleceğine, herkesi hayrete düşürüp takdir toplayacağına, husumet içinde olduğu kişileri hüsrana uğratacağına alamet eder.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı gören kimsenin anne babası ile bir arada yaşamaya başlayacağına, iyi noktalara ulaşacağına, çok güzel işlere gireceğine, çok iyi yatırımlar yaparak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine ve mal mülk sahibi olacağına, yakın bir arkadaşla yaşanan tartışmanın tatlıya bağlanacağına, özel hayatında köklü ve güzel değişiklikler meydana geleceğine, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada ölmüş babaya sarılıp ağladığını görmek rızkının ve kısmetinin yolda olduğuna, yakın bir zamanda rüya sahibini bulacağına, iş hayatında ilerledikçe ilerleyeceğine, iş hayatında yeni bir sayfa açılacağına, kolay kolay yıkılmayacak sağlam temeller üzerine inşa ettiği hayatıyla herkesi kıskandıracağına, yapmaya çalıştığı şeyler için gerekli adımları atacağına, arkadaşlar arasında sevilen bir kişi olunacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüyayı görenin refah içinde yaşanacağına ve mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, işlerin yakın zamanda açılacağına, yeni bir dış görünüşe, yeni bir işe ve yeni bir hayata geçeceğine, şansının ve kısmetinin hep kendisinden yana gideceğine, zorlukların aşılacağına, ticaretinin kusursuz ve sorunsuz şekilde ilerleyeceğine, kazancının temiz, mallarının da hayırlı olacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
61 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Müjde

Rüyamda babamgîlden gelecez babamın yanına gittim . Vedalaşmak için babama sarıldığında durduramadigim bir ağlama isteğiyle ağladığını biliyorum.

ezo

ruyamda babam takım elbisesi giymiş çok şık bir haldeydi ve babama sarılıb agladım oda aglıyordu.

merve

Merhaba bugün 7 yılın sonunda babamı rüyamda gördüm. babamın evine gittim ve birbirimizi görür görmez sarılıp ağladık. bunu çok net hatırlıyorum. anlamı nedir acaba

Gonca

Merhaba ben babami hayatimda hic gormedim bizi terk etmis ruyamda onun evine gittim ve babami gormek istiyorum dedim babamin rahmetli abisi vardi o babamin aklini kaybettigini soyluyor bende israrla gormek sitedigmi soyledim ve beni odasini goturdu odasinda bir suru doktor vardi babamda kafasina gore takiliyordu kafasi calismiyordu ona soru soruyorum senin cocugun varmi diye oda var diye seviniyor isimlerni sayarmisin deyince ilk benim ismimi soyledi o an ben senin kizinim deyince aglayip sarild

Gonca

Cok tesekkur ederim agziniza saglik

Tuncay

Rüyamda babam abim,eniştem evimizden arabayla çikarken kaza yapiyor.Ve bende arabayla başqa yere gidiyorum.Koşa koşa gəlib babamı kucakliyib ağliyirum.Babamda bu arada uzanmiş vazyetde.Bir şey yoxdu diyorlar,ama babam sesizce kanepeye uzatilmiş

Kürşat

Benim annem babam ayrı. Babamla uzun zamandır görüşmüyoruz. Rüyamda çok zayıfladığını ve ona sarılıp ağladığımı gördüm

Ayşegül

Rüyamda hayatta olmayan babamı gördüm. Kalabalık bir ortamdayım ve mutsuzum. Babam beni arıyordu onu görünce önce şaşırdım ve sonra ağlayarak yanına koştum seni çok özledim diyerek sımsıkı sarılıp ağladım ve bana seni burdan alıcam dedi. Babamla sımsıkı sarılıp ağlarken etrafımdaki insanlar bizi videoya alıyordu. Sonradan bana izletmek için.

Nur

Rüyamda mescidde annem babam ve ben namaz kıldık dsha sonra çıkarken ağlamaya başladık şükürler olsun iyiki böyle bir ailemiz var diye.Sonra ben hem anneme hem babama sarıldım ağlarken onlarda hala ağlıyorlardı.

Melisa Elvira Kirpitci

Rüyamda kendi düğünümü gördüm. Evlendiğim kişi tanımadığım biriydi. Ama sanki ailesi ile iyi anlaşıyordum.Aileler fotoğraf çekiliyordu iyi anlaşıyordu. Çalgı vs yoktu düğünümde.Yüzük falan görmedim. Sadece gelinlik vardı üstümde.Sonra kendi ailemle geri döndüğümü gördüm babamla sarılıp ağladık uzun uzun ben evleniyorum diye. Bırakası yokmuş gibiydi beni. Orda uyandım.

Melek

Rüyamda annemi öldü gördüm babamın boynuna sarılıp hıçkıra hıçkıra ağladım