Rüyada Babaya Tatlı Vermek

Rüyada babaya tatlı vermek çok mutlu olacağına, anlaşma sağlayıp el sıkışacağına, çok hayırlı ve helal kazançlar elde edileceğine, düşmana karşı mahcup olmayacağına, ortaya konan çalışmaların kazanç getirmesi sayesinde maddi ve manevi olarak çok rahat edileceğine, rahatını kaçıracak ve uykusuz geceler geçirmesine sebep olacak olaylar yaşamayacağına rivayet eder.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı görenin çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına, huzursuz geçen bir dönemin son bulacağına, endişelerin sona ereceğine, çok rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine, sorunlarını çözeceğine, rahata kavuşacağına, yanlış kişilerle kurulmuş bir ortaklığın tek taraflı olarak feshedileceğine işarettir.

Rüyada babaya tatlı vermek kafasının rahatlayacağına, iç dünyasının güzelleşeceğine, kazancının da mutluluğunun da artacağına, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına çok mutlu olacağına, hafifleyeceğine, her zaman ailesinin dualarını alarak yaşayacağına, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine, uzun süre boyunca görülmemiş olan bir kişi ile hasret giderileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, kötü niyetli kişilerin aile bireylerinden uzaklaştırılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya lugatına göre rüya sahibinin hem huzuru, hem ağız tadını, hem neşeyi hem de keyfi tadacağına, herkesin takdirini toplayacak kadar önemli işler yapılacağına, arkadaşlar arasında sevilen bir kişi olunacağına, daha kıymet bilir bir kişi olup hayatını doğru dürüst bir şekilde yaşaması gerektiğine ve ancak o zaman çok mutlu olacağına, başarılarının da hak ettiği takdiri göreceğine, çok mutlu ve sevinçli olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada ölmüş babaya tatlı vermek gireceği bir ortaklık ya da gerçekleştireceği çok büyük bir proje sayesinde eskisinden bile daha iyi bir duruma geleceğine, rahat edip büyük mutluluklar kazanacağına, kazanılan paralar ve mallar ile yeni işlere girileceğine, yaşanan rahatsızlıkların son bulacağına, sorumsuz bir kişiye haddinin bildirileceğine, bir uzman kontrolünde spora başlanacağına, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına ve yakın bir arkadaşa girmek istediği iş için yardım edileceğine yorulur.

Rüya manasına göre rüya sahibi kişinin iş ortamında ya da aile bireyleri arasında yapılacak yardımlaşma sayesinde daha çok kazanç sağlayacağına, isteklerin ve arzuların kolayca elde edileceğine, uzun zamandan beri istenen hedeflerin ve amaçların gerçekleşeceğine, kazançlı işler yapılacağına, elinde bulunan imkânları hayırlı işler için kullanacağına, hayırlı ve güzel haberler alacağına, idealist davranacağına alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments