Rüyada Babayı Beyaz Sakal Görmek

Rüyada babayı beyaz sakal görmek sıkıntılı geçen, uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına ancak daha sonra toparlanıp çok büyük ve kazanç getirecek işlere gireceğine, istediği her şeye kavuşacağına, bazen işlerinde bozulma olmasına rağmen genelde işlerinin iyi olduğuna ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, zahmet verici bir işin kısa zamanda düzeltileceğine, tartışmaların sona ereceğine ve kalp kırıklıklarının barışla noktalanacağına, eğlenceli şekilde yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüya alimine göre rüyayı görenin yıllar önce yaptığı yatırımların bugün beklenmedik şekilde değer kazanacağına, sabit gelire sahip olup, elinin dara düşmeyeceğine, dertlerin ve sorunların bir şekilde aşılacağına, üzgün ve mutsuzsa çok mutlu olacağı haberler alıp keyifleneceğine, ailesini çok daha iyi şartlarda yaşatmayı başaracağına, büyük bir cesaret örneği gösterip, tüm risklerini göze aldığı bir işe atılarak bu işten çok büyük gelir elde edeceğine alamet eder.

Rüyada babayı beyaz sakal görmek yaşamını daha iyi planlayacağına, işinin istediği gibi yürümeye başlayacağına, aydınlığa ve ferahlığa çıkacağına, çok özel fırsatlar elde edeceğine ve sevindirici teklifler alacağına, makam ve rütbe edineceğine, anne baba duaları alınacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya sözlüğüne göre rüya sahibinin aile fertlerinden ve akrabalarından razı geleceğine, para sıkıntısı çekmeden, para hesabı yapmadan her istediğini alacağına, zaferler kazanacağına, atılacak adımın ardından uzun bir zamandan beri devam eden düşmanlığın biteceğine, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına ve çok rahat edileceğine, çıkılan bir yolculuktan çok güzel haberler ile dönüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölmüş babayı beyaz sakallı görmek dini bütün kimselerin takdirini toplayacak kadar önemli işler yapacağına, işinin gücünün rast gideceğine, yaşamında büyük değişiklikler yapacağına, iş hayatında gireceği bütün işlerden hayırlı ve bol kazançlar ile çıkacağına, yardım edeceği bazı kişilerden çok büyük hayır duaları alacağına, gireceği işlerde alacağı başarılar sayesinde çok büyük işadamlarının dikkatini çekeceğine delalet etmektedir.

Rüya yorumuna göre rüyayı gören kişinin alacağı bazı haberler ile sorunlarından hızlı bir şekilde kurtulacağına, meslek hayatında başarı ve zafer elde edeceğine, aile hayatında çok mutlu günler göreceğine, şansın yüze güleceğine, kazanılmış olan deneyimler sayesinde kazancın epey artacağına, yapılan işlerde üst üste başarılar elde edileceğine, üzüntü ve sıkıntılarının sona ereceğine rivayet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments