Rüyada Babayı Kilolu Görmek

Rüyada babayı kilolu görmek mutluluktan ve heyecandan ne yapacağını şaşıracağına, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna gireceğine, kötü düşüncelerinin ve sıkıntılarının dağılacağına, işsizse iyi koşullarda bir iş sahibi olacağına, yönetici kişiliği ile koltuğundan ültimatomlar vererek büyük işleri bitireceğine, kötü niyet besleyen bir komşuyla ilişkilerin kesileceğine, yaşanan rahatsızlığın geçeceğine, mutlu olunacağına tabir olunur.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin elinde bulunan imkânlar sayesinde yetenekli bulduğu ve çok sevdiği bir kişiye bir işe girmesi için çok büyük yardımlarda bulunacağına, maddi anlamda refahın yerinde olacağına, ekmeğinin ve kazancının temiz kalacağına, hayatının kolaylaşacağına, iş hayatı ile ilgili olarak atılan adımların başka kişilerin dikkatini çekeceğine, çarelere kavuşacağına, yeni kazanç kapıları bulacağına ve sayısız fırsat elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada babayı kilolu görmek sürekli artacak bir sipariş listesi ile koşturacağına, istediği işleri yerine getirme fırsatına ve olanağına sahip olacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde tüm isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, aşk hayatının yakın zaman içinde hareketleneceğine, ne denli büyük olursa olsun kötü şansın uzaklaştırılacağına, kuruntu haline getirdiği vehimlerden uzak duracağına, sürmekte olan projelerden birinin başına kendisinin getirileceğine tabir olunur.

Rüya yorumları lugatına göre kendisine verilen görevi yerine getirmek için gereken imkânların sağlanacağına, rahatlık yaşanacak bir döneme girileceğine, sevilen kişilerle bir ortaklık kurulacağına, uzun bir zamandan beri hayallerini kurduğu bir işi hayata geçireceğine, sıfırdan başlanan işte herkesi şaşırtacak kadar iyi bir mevkiye gelineceğine, aile bireyleri arasındaki saygının, sevginin ve birlik beraberliğin daha sıkı bir hal alacağına, iş hayatının çok büyük kazanç getireceğine delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş babayı kilolu görmek yapılacak işlerden sonra yeni iş teklifleri alınacağına, çok büyük ve güzel bir ilişkinin başlayacağına, güzel bir hayat geçireceğine, alkış alacağına, yaşamayı bileceğine, çocukları olması halinde de ideal bir ebeveyn olarak parmakla gösterileceğine alamet etmektedir.

Rüya tabir edenlere göre alınan haberler sayesinde çok büyük atılımlar yapılacağına, başın sıkıştığı bir anda çok sevilen ve değer verilen bir arkadaştan gelecek yardımla sorunun çözüleceğine, Allah’ın sayısız lütuflarını göreceğine, vasıflarını geliştirerek, her zaman aranan ve sorun çözümünde etkin biri olarak düşünülen biri haline geleceğine, partneri ile çok faydalı bir ortama gireceğine, Allah’ın kendisine nasip ettiklerinden de razı geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments