Rüyada Bacağını Örtmek

Rüyada bacağını örtmek geçim kolaylığı yaşayacağına, kötü niyetli kişilerin yenilgiye uğratılacağına, garanti olacak nimete ve kazanca kavuşacağına, hayatı boyunca bir daha fakirlik ve yokluk görmeyeceğine, yeni bir semte taşınılacağına, büyük sabır göstererek ve çok emek vererek işlerini yoluna sokacağına, yeni işler konusunda büyük adımlar atılacağına delalet etmektedir.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibinin rızkının genişleyeceğine, enerjisini de, sermayesini de Allah’ın helal kıldığı yollarda kullanacağına, sıkıntılarını ve dertlerini unutacağına, hayatının kolaylaşacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım etmek için gelirinin bir kısmını harcayacağına, elinde çok büyük başarılar kazanacağı işler bulunduğuna ve bu işleri tam zamanında gerçekleştirdiği takdirde hatırı sayılır bir kazanç elde edeceğine alamet eder.

Rüyada bacağını örtmek eğitim hayatında çok üst kademelere çıkacağına, yatırımlarından istediği kazancın üzerinde bir gelir elde edeceğine, tüm sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulup çok güzel işlere imza atacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, borçlarından ve sorunlarından kurtulacağına, karşısına çıkan bütün sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacağına yorumlanır.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibi kişinin ilerleyeceğine ve kalkınacağına, eğer evli ise eşi ile aşklarını tazeleyip birbirlerine olan sevgilerinin artacağına, çalışmaların ve projelerin çok yakın zaman içinde meyvelerini vereceğine, işlediği hayır nedeni ile çevresindekilerin taktirini kazanacağına, çok üzüntülü ve sıkıntılı durumların ortadan kalkacağına, girilen tüm işlerle çok ses getirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bacağını örtmek uzaktaki bir akrabadan çok güzel ve hayırlı bir haber alınacağına, çok iyi mevkilere geleceğine, zenginliğinin tükenmeyeceğine, sermayesini riske etmeyeceğine, her şeyin yolunda gideceğine, verdiği sözleri yerine getireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya alemine göre rüyayı gören kimsenin hafifleyeceğine, iyileşeceğine, ferahlayacağına, zor geçen bir projenin yakın bir zaman içinde toparlanacağına, uğranılan haksızlıktan kurtulmaya, bankada önemli oranda parasının, birden fazla evinin ve arabasının ayrıca kendisine bolluk, bereket, ömür boyu kazanç getirecek bir işinin olacağına, acısı olan ya da borcundan dolayı sıkıntı çeken bir kimseye yardım ederek büyük bir sevap işleyeceğine, aile hayatı içinde mutlu olunacağına işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments