Rüyada Baklava Hediye Almak

Rüyada baklava hediye almak daha çok kazanacağına, dünya malı elde edeceğine, hayatın rüya sahibine, mutluluk, zenginlik, sağlık ve hayır getireceğine, elinin bollaşacağına, paradan ve dünya malından bolca nasipleneceğine, kazancının günbegün artacağına, kazanılan başarılar sayesinde insanların dikkatinin çekileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya ilmine göre rüyayı görenin sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına ve işlerinin yakında biteceğine, çok huzurlu ve mutlu bir ömür süreceğine, içinden çıkılamaz gibi görünen sorunların yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına ve büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, zorda kalmış kişilere yardım elini uzatacağına ve ahirette de bu davranışlarının mükafatını alacağına, işlerinin bir daha bozulmamak üzere normale döneceğine, kendisini hafiflemiş, sağlıklı, mutlu ve huzurlu hissedeceğine inanılır.

Rüyada baklava hediye almak sorunlarını çözeceğine, kafasını tamamen rahatlattıktan sonra daha başka işlere gireceğine ve yüklü servete sahip olacağına, yaşamının tazeleneceğine, maddi rahatlık yaşayan kişinin ailesiyle beraber kalkınacağına, borçlarının ödeneceğine, borçlarını ödemeyi başaracağına, iş sahibi olacağına ve geleceği için yaptığı planları gerçekleştirmek için hayırlı ve güzel fırsatlar elde edeceğine, iç sıkıntınızın azalacağına yorumlanmaktadır.

Rüya tabircisine göre rüyayı görenin büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına, gözünde ve içinde hiçbir şeyin kalmayacağına, yaşanmış olan kırgınlıkların üzerine sünger çekileceğine, alınteri dökerek helal para kazanacağına, bolluk ve berekete kavuşulacağına, sorunlarının her geçen gün azalacağına alamettir.

Rüyada tepsi baklava hediye almak hayatına bereketin ve bolluğun geleceğine, ekonomik olarak rahatının yerine geleceğine, toplumun sevgisini daha fazla kazanacağına, kader çarkının kişiden yana döneceğine, daha rahat ve daha öz güvenli bir şekilde hareket edileceğine, aile hayatında güzel gelişmeler yaşanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabircisine göre rüya sahibi kimsenin kendisine karşı kurulan kumpaslardan hiçbir zarar görmeden kurtulacağına, bozulan bir arkadaşlığın tekrar kurulacağına ve sıkıntıların biteceğine, çok hayırlı işlere gireceğine, anne babanın sayesinde mutlu olacağına, sağlık konusunda bazı olumlu gelişmeler olacağına, bolluk, bereket ve zenginlik elde edeceğine alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
12 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Meysera

Merhaba rüyamda bircok kişiden farklı baklavalar alıyordum, çok fazla oluyordu , mutlu oluyordum ,canım da istiyordu ,yorumlayabilir misiniz? Allah iyilik versin inşallah.

Gülten

Merhaba rüyamda üstü beyaz güllerle kaplı kalp seklıyle düzülmüs beyazgüller altında degısık seklı baklavalar olan bır hedıye gelıyor eve. Kutu seklınde yapılmış fakat şeffaf baklavalar görünüyor altta güller çok güzel görünüyordu. Göndereni ısmıde yazıyordu tanıdık.tesekkürler

Zeynep

Meraba rüyamda üniversitede amfide oturuyordum sınıf doluydu sonra bir erkek öğrenci benim masama oturdu kalkmayı düşündüm ama yer yoktu sonra ders bitince kalktım ve elimde bi paket baklava vardı ancak ordan çıktıktan sonra farkedebildim masama oturan onu benim için bırakmış sonradan çok pişman oldum ben bunu niye aldım şimdi o kişi yanlış bi fikre kapılacak diye.. rüyamı yorumlarsanız sevinirim 🙏

Sabi

Rüyada bir erkek bana 1 poşet hediye göndermiş içinde 1 tepsi baklavada vardi ,bende 2 tanesin yedim ne demek? Önceden teseşşürler

Yildiz

Rüyamda iki dilim baklava hediye aldım ne demek

Ysmnn

Merhabalar, rüyamda iki tepsi baklava hediye aldım. Mutlu oluyorum ne demektir. Şimdiden çok teşekkürler.