Rüyada Bal Görmek

Rüyada bal görmek işlerinin problemsiz şekilde ilerleyeceğine, hayırlı bir terfi alınacağına, sorunlarını bitireceğine, çevresinin hayırlı ve iyi kişilerle dolacağına, aynı andan pek çok işi yönetecek kadar deneyimli, bilgili ve donanımlı kimse haline geleceğine, yeni bir işe girmek için gün saymaya başlayacağına alamet etmektedir.

Rüya tabiri üstadına göre Allah’ın hayırlı ve güzel kullarından olmayı başaracağına, gerçek huzuru ve mutluluğu yakalayacağına, düşmanlarını ve rakiplerini kahredeceğine, başka insanlar ile arasındaki anlaşmazlıkları düzelteceğine, bazı kişilerin destek vermesi ile yeni bir işe başlayacağına, sağlık sorunu yaşayan bir akrabasının durumunun düzelmesi için elinden gelen her şeyi yapacağına, zarar getirecek bir kişi ile tüm bağların koparılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada acı bal görmek alternatif kazanç ve gelir kapıları bulunacağına, sevdiği kişiler ile kazançlı bir işe gireceğine, şu anki maddi durumunun ilerleyen yıllarda katlanarak artacağına yorulmaktadır.

Rüyada ağaç balı görmek sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, yeni gireceği bir ortamın yaşamını neredeyse baştan aşağı değiştirmesine vesile olacağına, kendi işini kurarak, alın teri ile ekmeğini kazanacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada ağaç kovuğunda bal görmek hedeflerini tabir yerindeyse on ikiden vuracağına, yeni bir eve sahip olunacağına, kariyer basamaklarının hızlı bir şekilde çıkılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada ağzına bal görmek küçük bir atışma yaptığı bir arkadaşıyla özürlerin ardından her şeyin düzeleceğine ve aranın yine eskisi gibi olacağına, yaşayacağı felaketlerden burnu dahi kanamdan kurtulmayı başaracağına, çok büyük bir ferahlık duyacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada akan bal görmek neşesinin ve ağız tadının yerinde olacağına, karşısına çıkacak bir işte adım atarak hayatında bir dönüm yapacağına, uzun süreden beri bekleyen bir borcun gelecek bir toplu para ile ödeneceğine yorulmaktadır.

Rüyada ayağına bal görmek yaşadığı kötü günlerin son bulacağına, hayal edilen ve üzerinde çok düşünülen bir işin hayırlı gelişmelere vesile olacağına, maddi açıdan rahat edileceğine delalet eder.

Rüyada bardakta bal görmek özel hayattan yana mutluluk verecek gelişmelerin yaşanacağına, kendisini mutsuz eden, heyecanını azaltan, umutlarını kıran ve yaşama karşı isteksiz yapan problemlerinden kurtulmasını bileceğine, sorunların kalmayacağına alamettir.

Rüyada beyaz bal görmek sağlık sorunlarından kurtuluşa ereceğine, hayallerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, başarı kazanılacağına alamet eder.

Rüyada bidonda bal görmek hayatının afiyet içinde geçeceğine, duygusal açıdan kendisini çok iyi hissetmesine neden olacak ilişkiler içinde olacağına, elinden gelen her şeyi büyük bir sabırla gerçekleştireceğine işaret etmektedir.

Rüyada böcekli bal görmek çok iyi mevkilere geleceğine, ayrı düşmüş kişilerin buluşacağına, iş konusunda yeni yatırımlar yapılacağına delalettir.

Rüyada bol bal görmek hayırlı, güzel, iyi ve olumlu olaylarla karşılaşacağına, hayırlı işlere girişileceğine, yorgunluğun atılacağı ve yeni iş fikirleri ile dönüleceği bir tatile çıkılacağına işaret etmektedir.

Rüyada bozuk bal görmek uğranılan zararların kısa süre içinde telafi edileceğine, ufak ve yeni girişimlerinden büyük ve tatmin edici sonuçlar elde edeceğine, zarar edilen işlerin düzeleceğine yorumlanır.

Rüyada bozulmuş bal görmek yaşadığı sıkıntıların bir haber sayesinde ortadan kalkacağına, parasal sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, çok rahat bir hayata merhaba diyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada büyük bal görmek sağlıklı bir kişi olmaya, maddi beklentilerin fazlasıyla karşılanacağına, sorunlarını ve sıkıntılarını daha çabuk sonlandırıp kazancını daha hızlı bir şekilde eline alacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada çam balı görmek büyük kazanımlar elde edeceğine, eşlerin çok mutlu olacağına, kırgınlıkların ve anlaşmazlıkların biteceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada camide bal görmek aile hayatı içinde mutlu olunacağına, maddi özgürlüğünü kazanmasına, ekmeğini daha kolay ve daha rahat elde etmesine vesile olacak hamleler içine gireceğine, çaresizliklerine, sorunlarına, umutsuzluklarına ve problemlerine karşı çözümlere kavuşacağına işarettir.

Rüyada çatıda bal görmek rahat bir yaşama kavuşulacağına, mutlu ve zengin bir kişi olunacağına ve çok hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, hayatı boyunca bir daha fakirlik ve yokluk görmeyeceğine, sıkıntı duyduğu bir konuda çözüme ulaşacağına alamettir.

Rüyada çerçeve bal görmek karanlık geçen bir dönemin sona ereceğine, hayatında kolaylıkların meydana geleceğine, iyiliğin ve hayrın kendisini her daim bulacağına, mali sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada ceviz bal görmek zaman içinde daha doğru adımlar atarak iş kurulacağına, alın terinin karşılığında zengin, lüks ve rahat şekilde yaşayacağına, yönetici koltuğuna oturtulmaya layık görüleceğine yorulur.

Rüyada cevizli bal görmek daha iyi işler yapmaya çalışacağına, rahat şekilde geçineceğine, önündeki engellerin ortadan kaybolacağına yorulmaktadır.

Rüyada çiçek balı görmek sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda kurtulacağına, kendisine zafer ve birincilik getirecek yatırımlara gireceğine, elde edeceği zaferler ve üstün başarılarla adından söz ettirmeyi ve şöhreti yakalamayı başaracağına inanılır.

Rüyada çıta bal görmek maddi anlamda güçlü bir kişi haline geleceğine, sorunların ve sıkıntıların çözüleceğine, kazancını günden güne daha da arttıracağına inanılır.

Rüyada çok bal görmek zarar ettiği bir işte kendisine yardım edecek deneyimli biri sayesinde işleri toparlayacağına ve kazanç elde edeceğine, yapacağı işlerden karlı çıkacağına, refah düzeyinin artacağına, mal ve para biriktireceğine, ilişkinizin evliliğe doğru gidececeğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada çok fazla bal görmek daha sakin ve daha anlayışlı biri olacağına, hayatı içinde kendisine zarar veren her şeyden en yakın zamanda kurtulacağına, okumaktan ve kendini geliştirmekten hiçbir zaman vazgeçmeyeceğine delalettir.

Rüyada dalak bal görmek geçim sıkıntısının biteceğine, insanlar arasında çok tanınan biri olacağına, iş hayatında çok güzel çalışmalar gerçekleştireceğine rivayet eder.

Rüyada doğal bal görmek bozulan işlerin tekrar yoluna gireceğine, kendisini toparlayıp zarar veren bir kişiyi hayatından tamamen çıkaracağına, teorik düşüncelerini uygulama fırsatı elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada dolapta bal görmek korkularının, sıkıntılarının ve hastalıklarının zaman içinde hiç tekrar etmeyeceğine, dini bütün kimselerin takdirini toplayacak kadar önemli işler yapacağına, çevresindeki kimselerin inançlarını tazeleyeceğine delalettir.

Rüyada donmuş bal görmek yatırım yapılabilecek kadar para tasarrufunda bulunulacağına, rahat bir işe girileceğine, anlaşmazlıkların ortadan kalkacağına alamet eder.

Rüyada duvarda bal görmek hayata daha iyimser bakan kişi haline geleceğine, kendi ayakları üstünde durmak için her türlü fırsatı en akılcı şekilde kullanacak olan rüya sahibinin mutluluğunu kendi elleriyle inşa edeceğine, maddi ve manevi olarak yaşanan sorunların kısa sürede ortadan kaldırılacağına yorulur.

Rüyada ekmeğe sürülmüş bal görmek eline geçen bütün fırsatları ve yeteneklerini kullanarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, zorlukların ve engellerin aşılacağına, hayatında çok sevdiği ve değer verdiği kişilerle bazı işlere gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada ekmek arası bal görmek güzel, ferah ve aydınlık günlere kavuşacağına, bir iş sayesinde kendisine yeni ve hayırlı kapılar açan kişiler ile tanışacağına, aile bireylerinden birisi ile herkesi şaşkına çevirecek bir işe gireceğine, çok uzun bir zaman boyunca başında olduğu işleri bırakıp kendisine yeni ve daha başarılı olacağı bir yol çizeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ekmek bal görmek sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bir döneme gireceğine, anne baba duası alınması sayesinde hayatın hiçbir evresinde sorun yaşanmayacağına, tüm sevdikleri ile sağlıklı ve uzun bir ömür geçireceğine işaret etmektedir.

Rüyada erimiş bal görmek içinde bulunduğu sıkıntılardan yakın zaman içinde kurtulacağına, hayallerinin gerçek olacağına, eş, dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına, masa başı bir işe girileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada gerçek bal görmek daha önce düştüğü yanlışlara yeniden düşmeyeceğine, rahatlığa ve esenliğe kavuşacağına, olumlu şekilde etkileneceğine alamettir.

Rüyada hakiki bal görmek miskinlikten kurtulup daha çok çalışmak için heves içinde olunacağına, sevilen kişiler ile güzel günler geçirileceğine, işlerinin yoluna gireceğine ve hayatını gözden geçirerek kendisini kötü duruma düşüren şeylerden uzak duracağına delalet etmektedir.

Rüyada iki küp bal görmek kısmetlerinin bol olacağına, hiç beklemediği ve neredeyse hayatını olumlu yönde değiştirecek bir şeyler yaşayacağına, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak olan bir fırsatı değerlendirerek kariyerinde büyük bir sıçrama yapacağına inanılır.

Rüyada kafaya bal görmek mutlu olunacağına, çok uzun zamandan beri hayal ettiği ve çok istediği şeylere en kısa zamanda kavuşacağına, geçim sıkıntısının olmayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kahvaltıda bal görmek tabiri caizse can bulacağına, kiracı olmaktan kurtulacağına, adından çokça söz ettireceğine delalettir.

Rüyada kapıda bal görmek istediklerini elde etmeyi başaracağına, kazancının yerinde olacağına, sıkıntılarının biteceğine inanılır.

Rüyada kara bal görmek atacağı adımlar sayesinde kendisine yüklü miktarda kazanç getirecek bir işe gireceğine, hayatının güllük gülistanlık hale geleceğine, iş hayatında daha önce hayal edemediği kadar iyi bir kariyere sahip olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada karıncalı bal görmek bir başarısının keyfini kutlama ya da eğlence yaparak çıkaracağına, kötü durumların ortadan kalkacağına, yüksek mevkilerde işlere gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada kaşık bal görmek sevdiği kişiler ile hayatında unutamayacağı şeyler yaşayacağına, iflası düşünmeden, işini çok daha iyi hale getirebilecek durumlar üzerinde duracağına, kazançlı işler yapacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kaymak bal görmek maddi ve manevi huzuru yakalamayı başaracağına, çok rahat bir hayata adım atacağına, sorumluluklarını önemseyerek ve çok çalışarak hayatını geçireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kaymaklı bal görmek hayali kurulan her şeye sahip olunacağına, işlerin çok büyük kazanç sağlayacağına, yaşam standartlarının ve kazancının artacağına yorumlanır.

Rüyada kaynayan bal görmek uzun zamandan beri yaşanan iş stresinin atılacağına, yakın bir arkadaşın vesile olması sayesinde iş hayatında zor geçen bir dönemin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine, rahatlığa ve esenliğe kavuşacağına yorulur.

Rüyada kazanda bal görmek moral olarak çok iyi hissedeceğine, yakın çevre içindeki bir kişi ile bir gönül ilişkisi yaşanacağına, herkesi hayran bırakacak bazı atılımlar yapacağına, rakiplerini çok kıskandıracak ilişkiler kurup işini farklı şekillerde büyüteceğine yorulmaktadır.

Rüyada kirli bal görmek işte üstlenilen bir sorumluluğun kendisine ve tüm iş arkadaşlarına yarar getireceğine, kafa ve beden olarak dinlenmiş olarak işinin başına geçeceğine, evlatlarından ve çevresindeki kişilerden yana hayır bulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kırmızı bal görmek din konusunda insanlara yol gösterecek kadar bilgili hale geleceğine, geçim sıkıntısını arkasında bırakacağına, işlerini daha kontrollü ve getireceği ve götüreceği şeyleri hesaplayarak gerçekleştireceğine işaret etmektedir.

Rüyada küflenmiş bal görmek şartlar ne olursa olsun asla yolundan ve hedeflerinden vazgeçmeyeceğine, hoşsohbet birisi ile dostluk kurulacağına, iş hayatında rahat bir nefes alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada kurtlu bal görmek geçim sıkıntısının olmayacağına, kendisini ilim ve irfan yoluna adayacağına, dertlerinin şifasına, sorunlarının çarelerine, problemlerinin de çözümlerine ulaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada kutuda bal görmek elinde bulunan imkânlar ile çok seveceği bir hayata merhaba diyeceğine, çaresizliğinin ve yalnızlığının sonunun geleceğine, elinin bollaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada limonlu bal görmek hayatının bayram yeri gibi neşeli ve keyif içinde geçeceğine, iyileşeceğine, kısmet alacağına, işlerin bir anda yoluna gireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada mağarada bal görmek elde edeceği zaferler ve üstün başarılarla adından söz ettirmeyi ve şöhreti yakalamayı başaracağına, başarıya ve zafere giden yolun açılacağına, sorumluluk alacağına ve karşılığında başarı elde edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada mezarlıkta bal görmek yıllardan beri hayal ettiği ve gerçekleştirmek için büyük çaba sarfedip emek harcadığı için çok daha hızlı bir şekilde hedeflerine ulaşacağına, kendisinin sahip olacağı şans sayesinde başkalarının da sayesinde nasipleneceğine, mallarının ve parasının artması sayesinde zenginliğinin de çoğalacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada muzlu bal görmek deyim yerindeyse başa bela olan bir kişinin başının altından çıkan bir sorunun daha fazla büyümeden çözüleceğine ve ebeveynler için çok önemli olan bir konuda adım atılacağına, tabiri caizse dişinden, tırnağından arttırarak tahmin edilemeyecek işler başaracağına, mutluluğunun ve iyi halinin daimi olacağına alamet eder.

Rüyada organik bal görmek variyetinin her geçen gün artacağına, kazanılacak başarılar sayesinde üst yönetimin dikkatinin çekileceğine, canın çektiği her şeye kolaylıkla ulaşacağına ve de gözünün gördüklerine de sahip olabileceğine işaret etmektedir.

Rüyada ormanda bal görmek sorunların çözümü için sürekli kendisine danışılacağına, sağlık sorunlarının kısa süre içinde tedavi edileceğine, ruhen ve düşünce olarak hafifleyeceğine inanılmaktadır.

Rüyada paket bal görmek yaşadığı sıkıntıların bir haber sayesinde ortadan kalkacağına, düşmanın vefatına yahut zarardan kurtulmaya, işlerin yoluna gireceğine ve soğukluk yaşanılan eski tanıdıklarla aradaki buzların eriyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada parlak bal görmek çok büyük çaba göstererek de olsa olumsuz bir durumun uzun bir zaman içinde düzeltileceğine, Allah’ın mubah kıldıklarına meyil edeceğine, sevdiği kişilerin vereceği destek ve anne babasının duaları sayesinde çok hayırlı işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada parmağa bal görmek uzun zamandır muzdarip olunan bir rahatsızlığın geçeceğine, yarınlarına dair endişelerinin biteceğine ve hayatın artık rüya sahibinin yüzüne gülmeye başlayacağına, sahip olduğu imkânlar ve fırsatlar sayesinde kendini hem şanslı hem de ayrıcalıklı hissedeceğine delalettir.

Rüyada pekmez bal görmek geleceğinin parlak olacağına, bulunduğu çevresinde madden ve manen kuvvetleneceğine, yeniden can bulacağına delalettir.

Rüyada reçel bal görmek her daim temkinli olacağına, hayırlı kazanç kapılarının ardına kadar açılacağına, karşısına çözülemeyecek sorunların ve üstesinden gelemeyeceği zorlukların çıkmayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada saçına bal görmek kendisine türlü oyunlarla çelme takmaya kalkışanların oyunlarını bozacağına, büyüklere saygılı bir kişi olunacağına, iş hayatında önünü kesen sorunların üstesinden geleceğine inanılır.

Rüyada saf bal görmek hayat içerisinde tertemiz bir sayfa açılacağına, attığı her adımı Allah yolunda ve atacağına, dinin hüküm ve gereklilikleri doğrultusunda hareket edeceğine, yeni işlere atılacağına işaret eder.

Rüyada sahte bal görmek zarar ettiği ya da beklemeye aldığı işleri kısa süre içinde düzeltip kara geçireceğine, zenginliğe kavuşulacağına, hedeflere ulaşılacağına, hayallerin gerçekleştirileceğine, içinde barındırdığı bütün sıkıntılarının sona ereceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada şeffaf bal görmek büyük borçlara girmeyeceğine, işte yeni denemelerde bulunacağına, sorunların ortadan kaldırılacağına işarettir.

Rüyada şekerlenmiş bal görmek müjdeli haberler ve beklenmedik teklifler alacağına, sevinçten deyim yerindeyse havalara uçacağına, güzellik ve hayır geleceğine yorulur.

Rüyada sepette bal görmek aile hayatında büyük bir mutluluğun yaşanacağına, içine düştüğü karamsarlıktan kurtularak, geleceğe daha umut dolu bakacağına, hayırlı bir kısmet ile mutlu bir evlilik yapacağına, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sıcak bal görmek yaşanacak olumsuzluklardan sonra kişinin tüm çevresini yeni baştan düzenleyeceğine, hastalıklarının iyileşeceğine, huzurlu ve mutlu olacağı günlerin geleceğine yorumlanır.

Rüyada sıvı bal görmek tez vakitte maddi durumunun iyileşeceğine, eline geçen fırsatları çok hayırlı bir şekilde değerlendireceğine, karşısına hayırlı kimselerin ve işlerin çıkacağına yorulur.

Rüyada siyah bal görmek hayatın tadını doyasıya çıkaracağına, huzurlu bir yaşama sahip olacağına, iş dünyası içinde büyük bir saygınlık kazanılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada sofrada bal görmek kariyerinin herkesin kolaylıkla elde edemeyeceği nitelikte olacağına, yokluğunun çilesinin, zahmetinin ve hastalığının son bulacağına, yaptığı çalışmalar ile beklediği başarıları alabileceğine alamettir.

Rüyada sulu bal görmek başka işlere girme konusunda cesaret bulacağına, zararlı bir kişi ile bağların koparılacağına ve arada kalınan bir konuda en doğru kararın verileceğine, önünü kesmek isteyen bazı kişilere rağmen işinde iyi bir şekilde ilerleyeceğine tabir olunur.

Rüyada sütlü bal görmek yoksul için zenginliğe, sorunlarından ve borçlarından kurtulacağına, gerçekleştireceği projeler ve ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada süzme bal görmek rakipleri tarafından her zaman kıskanılacağına, zaferler kazanacağına, herkesin takip ettiği ve çok sevdiği birisi olacağına yorulur.

Rüyada tahin bal görmek güçlü, sözü geçen, başkaları tarafından önemsenen biri haline geleceğine, işlerinin hafifleyeceğine, hayırlı gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşanacağına delalet eder.

Rüyada tarlada bal görmek açık zihinli, sağlıklı biri olarak adımlar atacağına, gerçekleştireceği çalışmalarla adından sıkça söz ettireceğine, doğru işler yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada tavanda bal görmek çok büyük başarılar kazanacağına, maddi yükümlülüklerinden kurtulacağına, hanesinde ve işlerinde bolluk olacağına işaret eder.

Rüyada tencerede bal görmek keyfinin yerine geleceğine, kısmetinin bollaşacağına, insanların hayran kalacağı işler ortaya koyacağına yorulur.

Rüyada teneke bal görmek sıkıntılarını ve sorunlarını atlatması için çok etkili olacağına inandığı hamleler yapacağına, kısmetli kapıların açılacağına, zorlukların ve üzüntülerin geride kalacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada tepside bal görmek aile hayatında da çok huzurlu ve mutlu olunacağına, çok daha iyi ve daha başarılı bir döneme gireceğine, hayat içerisinde en zor anlarda bir çıkış yolu bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tereyağı bal görmek yakın bir zaman içinde iş hayatında ve aile hayatında çok güzel gelişmelerle karşılaşacağına ve ilerleyen dönemlerde çok daha iyi bir duruma geleceğine, çok güzel ve rahat bir hayat süreceğine, Allah’tan korkması gerektiğini unutmayacağına alamet eder.

Rüyada tereyağlı bal görmek ferahlığa çıkılacağına, durumunuzun iyileşeceğine ve maddi yönden güçleneceğinize, kafasının rahat olacağına, hiçbir zaman maddi sıkıntı çekmeyeceğine inanılır.

Rüyada üzerine bal görmek yapılan hataların kısa bir zaman içinde telafi edileceğine, uzun bir süre boyunca herhangi bir hastalık yüzü görmeyeceğine, bolluk ve bereket içinde yaşanılacağına alamettir.

Rüyada vücuda bal görmek her işinin yolunda ve sorunsuz gideceğine, aile hayatında çok büyük mutluluklar duyacağına, sıkıntılarının son bulacağına inanılır.

Rüyada yabani bal görmek yüksek mevkilerde bir işe terfi edileceğine, sevdiği kişilere yardım edeceğine, çok güzel ve rahat bir hayat süreceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada yağ bal görmek dualarının karşılığını alacağına, çok büyük başarılar ve yüklü miktarda kazanç ele edeceğine, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine inanılır.

Rüyada yerde bal görmek inanıp, azmedip, çabaladıktan sonra hiçbir konuda hevesinin kursağında kalmayacağına, zarar edilen işlerin kara geçirileceğine, rakiplerini kıskandıracak kadar büyük projelere imza atacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada yeşil bal görmek işinde tek söz sahibi durumuna geleceğine, makam edineceğine, toplumda önde gelen sayılı insanlardan olacağına, yaptığı iş ile anılır olacağına, endişe ettiği konularda genişliğe çıkacağına işarettir.

Rüyada yolda bal görmek illet hastalıklara tutulmayacağına, rızkının genişleyeceğine, birçok konuda tecrübe sahibi bir kişi ile yapılacak bir işte çok iyi bir karar verileceğine alamettir.

Rüyada zehirli bal görmek çok hayırlı ve mutlu günler geçireceğine, insanlık görevlerine daha fazla eğileceğine, başarıları ile tanınacağına alamettir.

Rüyada zencefilli bal görmek maddi açıdan rahat edileceğine, kederlerinin son bulacağına, aklındaki hayalleri değer verdiği kişilerin vereceği destekle gerçeğe dönüştüreceğine rivayet eder.

Rüyada zeytin bal görmek güzel günler yaşanacağına, maddi olarak ferahlığa çıkacağına ve refah içinde bir hayat süreceğine, kişinin eline daha fazla gelir geçeceğine alamet ettiğine inanılır.

Her bir sosyal medya paylaşımı üyelerimize +5 rüya tabiri kredisi kazandırıyor

Rüyanı Tabir Edelim