Rüyada Balığa Dönüştüğünü Görmek

Rüyada balığa dönüştüğünü görmek kendisini sıkan ve üzen kişilerden uzak duracağına, üzüntülerin ve sıkıntıların mutluluğa döneceğine, maddi ve manevi olarak yaşanan sorunların kısa sürede ortadan kaldırılacağına, sorunlarının son bulacağına, sorunların biteceğine, ele geçen kazancın günden güne daha da artacağına inanılmaktadır.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin arzuların gerçekleşeceğine, aşk konusunda çok büyük bir ilerleme kaydedileceğine, çözümsüz hale gelmiş sorunlara çare bulunacağına, dinde ve ahlakta olgun ve güzel kimse olacağına, başarılarının artacağına ve uzun süre devam edeceğine, hayatına girecek hayırlı kısmet sayesinde çok mutlu olunacağına alamettir.

Rüyada balığa dönüştüğünü görmek sıkıntıların kısa bir zamanda bitip yerini sevince bırakacağına, ekmeğinin azalmayacağına, kendisini üzen ve kıran şeyleri hayatından çıkaracağına, başarılarının ve kazancının artacağına, meslek hayatında istediği noktaya geleceğine, hayatının zaferlerle dolacağına, yüksek diploma alacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin yardıma muhtaç insanlara büyük yardımlarda bulunacağına, maddi olanaklarının rahat rahat yaşamasına el vereceğine, gelecekten iş, aşk ve para işle ilgili olarak istenen bütün dileklerin gerçek olacağına, elinin darlığa ve yokluğa düşmeyeceğine, kendisine önemli bir kötülükte bulunmuş bir kimseyi affedeceğine, insanlar ile arasında olan buzların yavaş yavaş eriyeceğine delalettir.

Rüyada insanın balığa dönüştüğünü görmek içindeki huzursuzluktan kurtulacağına, yaşanan sıkıntıların sona ereceğine, sorunlu bir şekilde başlayan işlerin yoluna girip çok büyük miktarlarda para kazandırmaya başlayacağına, yarınlara olan inancını yitirmeyeceğine, uzun zamandan beri içinde bulunulan huzurlu ortamın herkesi sevindireceğine, ailesi içinde yaşanan tartışmaların, kavgaların ve huzursuzlukların son bulacağına alamettir.

Rüya yorumu kitabına göre rüyayı gören kimsenin eline geçen fırsatları başarılı ve büyük kazanç sağlayacak şekilde kullanacağına ve çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, amaçlarına ulaşacağına, sorunların kısa zaman içinde zorluk çekmeden çözüm bulacağına, uzun bir süreden beri düşünülen bir çalışmaya girileceğine, edilen duaların yakın zaman içinde kabul olacağına, ailevi meselelerde tarafsız davranacağına ve kişilerin orta yolu bulmalarında büyük rol oynayacağına, yakın bir zamanda çok büyük kazançlar elde edilerek iş kurma konusunda adım atılacağına yorulmaktadır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
levent

Selamunaleykum. Ruyamda eşim ile güzel bi dere kenarinda yürürken esim dereye düsuyor ve buyuk bir balik oluyor. Pesinden kosuyorum ve dereye atliyorum. Yorumunuza simdiden tsk ederim. Saygilar

Maya

Ben rüyamda küçük bir balık sürüsü gördüm. neden bilmiyorum ama elime küçük taşlar alıp balıklara atmaya başladım sonra balıklar suyun seyrek olduğu tarafa doğru yüzdüler ve ben hala taşlamaya devam ettim sonra karayaçıktılar ve öküz veya manda gibi ne olduğunu bilmediğim koca kafalı bir hayvana dönüştü ya o beni kovalamaya başladı ya da ben ona da taş atmaya devam ettim ama tam emin değilim sonrasında başka bi rüyaya geçiş yaptı