Rüyada Balığa Yem Olmak

Rüyada balığa yem olmak işyerindeki çalışan sayısını artırarak, hem verimi yükselteceğine, hem de başka insanlara ekmek kapısı aralayacağına, hanede küs olan herkesin el sıkışıp barışacağına, aile hayatının çok güzel bir hal alacağına, hastalıkların kolay bir şekilde atlatılacağına, çıkılacak bir iş seyahatinin ardından başarılı bir ortaklığa girileceğine, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, yapacağı her yeni işin de kendisine hayır ve uğur getireceğine işarettir.

Rüya tabirine göre daha önce hiç tatmadığı mutluluklar tadacağına, işini tutkuyla yapan rüya sahibinin el üstünde tutulan biri olacağına, işlerini kısa süre içinde ve sorunsuz olarak sonuçlandıracağına, kendisi için doğru kişiyi bulacağına, sıkıntılarını yeneceğine, âlim kişilerden sayılacağına alamet etmektedir.

Rüyada balığa yem olmak tüm dileklerin ve duaların kabul olacağına, işte mutlu olunacağına, her zaman dürüstlüğü, azmi ve çalışkanlığı ile takdir toplayacağına, kendine dikkat edeceğine ve bu nedenle hayatın kendisini yıpratamayacağına, yeni bir hayat kurulacağına, yeni bir sosyal çevreye girileceğine, uzun zamandan beri canını sıkan durumların düzeleceğine ve aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına inanılır.

Rüya alemine göre yoluna çıkan engelleri herhangi bir yardım almadan aşacağına, mutluluğunu kaybetmeyeceğine, rakiplerin üzüleceği bir adım atılacağına, kısa süre içinde büyük atılımlar yapacağına, ölmüşlerinin ruhlarına mevlit okutacağına, içinde bulunulan ve kişiyi sıkıntı veren olumsuzlukların ardından gelecek büyük mutlu haberlere, iyi insanlarla arkadaş olunacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada köpek balığına yem olmak çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacak bir dönemin açılacağına, girilen işlerde çok büyük başarılar kazanılacağına, çok güzel ve hayırlı rızıklar elde edileceğine, gelirinin çoğalacağına, kısmetlerin günden güne artacağına, sevgi dolu haberler alınacağına, çok iyi yerlere geleceğine alamet etmektedir.

Rüyanın anlamına göre rüyayı gören kimsenin kendisini kötü durumlara sokmayacağına, ferahlığa erileceğine, iş hayatı içinde neredeyse bir sıkıyönetim ilan edeceğine, insanların takdirine mazhar olacağına, yollarının aksiliklerle kapanmayacağına, kötü durumların ortadan kalkacağına yorumlanır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Pınar

Merhba rüyamda deniZe düşüyordum kocaman bir balık vardı büyüktü balina büyüklüğünde ama çirkin bir balıktı ben önce onun ağzına giriş yem olmaktan son anda kurtuldum sonra gözüne giriyordum gözü de kendide o kadar büyüktü ki gözüne sığıyordum girip yem olmaktan kurtuldum