Rüyada Balina Kuyruğu Görmek

Rüyada balina kuyruğu görmek kaderinin güzel ve hayırlı olacağına, canla başla çalışacağına, endişeli ve üzüntülü günlerin geride kalacağına, büyük bir makama geleceğine, küçük mutlulukların ve sevinçlerin yoğun olarak yaşanacağına, çok iyi noktalara geleceğine yorumlanmaktadır.

Rüya lugatına göre rüyayı gören kimsenin yardıma muhtaç insanların yardıma kavuşacağına, maddi olarak çok rahat edilecek bir çalışma ortaya konacağına, hem mutluluk hem de mal mülk sahibi olacağına, karşısına hayırlı kişilerin çıkacağına, aile hayatındaki uyumun ve huzurun da artacağına, yaşadığı tatsız günleri arkasında bırakacağına rivayet etmektedir.

Rüyada balina kuyruğu görmek sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, kötülüklerle karşılaşmadan yaşanacağına, tatsızlıkların aşılacağına, geçim derdi nedir bilmeyeceğine, uzmanlığı dışındaki bir iş sayesinde kişinin çok zengin bir hayat süreceğine, maddi açıdan büyük imkânlar elde edileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin yanındaki kişilere hayrının dokunacağına, eline geçen fırsatların kısa zaman içinde faydalarını göstereceğine, çok daha büyük kazançlar elde edeceğine, gerçekleştirilecek işlerden yüklü miktarda kazançlar elde edileceğine, işleri yoluna koymak için gösterdiği çabaya ailesinin de ortak olacağına, hayatında olumsuz gittiğini düşündüğü noktaları bir bir kontrol ederek düzelteceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada denizde balina kuyruğu görmek borçlarının kolaylıkla ödeneceğine, işlerin çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine, ortaya koyacağı çalışmaların ya da projelerin istenen başarıyı getireceğine, çalıştığı işte mevkisini korumak için pek çok çalışanla işbirliği yapılacağına, hastalıklarını yenmeyi başaracağına, düşmanından uzak olacağına, imkânsızı başaracağına, güç ve kudret sahibi olacağına, olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına, rahat edeceğine, işlerinin daha düzgün bir hal alacağına işarettir.

Rüya alemine göre rüyayı gören kimsenin çok bereketli zamanlar geçireceğine, tatsız sözlerin unutulacağına, üzüntülerin yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına, çok sevileceğine, barış ve sevgi içinde olacağına, yapılan işte çok iyi ve bol kazançlı bir mevkiye sahip olunacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Gülşen ülger

Selamün aleyküm, eşim rüyasını anlattı bana
Rüyasında su kanalinda oltayla balık tutmak isterken , ilk başta köpek balığı tutuyor, bıçakla öldürüp kanala geri atıyormuş.daha sonrada büyük bir yılan tutuyor oltayla,onunda öldüruyor.onuda su kanalına atıyor.ondan sonrada uyanıyorum dedi.
Rüyamı yorumlarsanız sevinirim

Gülşen ülger

Çok teşekkürler

Gülşen ülger

Hayırlı akşamlar,ben rüyamda devlet adamlarını görüyorum sıraya girmişler
Tam hatırlamıyorum ama ya benim eve giriyorlar yada bulundugum bir yere ama benim için geldiklerini biliyorum.
Onlar içeri girerken o sırada akvaryum gibi bir yer var kocaman ve içinden balinanın kuyruğunu giderken görüyorum.ruyami yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Gülşen ülger

Çok teşekkür ediyorum