Rüyada Yemek Vermek

Rüyada yemek vermek herkesin istediği bir kariyeri olacağına, kesilemeyecek ve bitmeyecek gelir elde edeceğine, bu kazançla istediği diğer şeylere sahip olacağına, yepyeni bir çalışma ortaya koyacağına, başarıdan başarıya koşacağına, sağlığının geri geleceğine alamet eder.

Rüya tabirine göre rüyayı gören kimsenin yakın bir zaman içinde yeni bir eve taşınabileceğine, maddi anlamda alım gücünün hiçbir zaman sarsılmayacağına, güvenilmeyen birinin başka insanları aldatmasına engel olacağına, çok huzurlu bir döneme gireceğine, üzüntülerinin ve sıkıntılarının en kısa sürede sona ereceğine ve her zaman mutlu bir kişi olacağına, karşısına çıkacak aksiliklerin, engellerin, başarısızlıkların ve kayıpların da daha baştan önünü tıkamış olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada ablaya yemek vermek tatsızlıkların sona ereceğine, rahatlığın, lüksün, konforun, güzelliğin kısacası yaşamın tadını çıkaracağına, maaşının artacağına tabir olunur.

Rüyada aslan yemek vermek rahata erileceğine, yakın bir zamanda ortak olacağı bir işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, aynı ofisi paylaştığı bir iş arkadaşı ile aralarındaki sorunu bir türlü halledip, ortak bir noktada buluşulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada bahçede yemek vermek çok başarılı ve hayırlı işlere imza atacağına, sıkıntılarını bir köşeye bırakarak daha doğru bir kişi olmak için çaba göstereceğine, hayatın kişiye her nimetini sonuna kadar sunacağına, eline geçen bütün imkânları kullanarak hayalinde kurduğu hayata kavuşacağına inanılmaktadır.

Rüyada başbakana yemek vermek gönlünce bir yaşam süreceğine ve olumlu hal ve tavırları ile çevresindekilere de neşe saçacağına, yeni bir kazanç kapısı açılacağına, yaptığı çalışmalar ile insanlar arasında çok saygın bir yere kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada başkasına yemek vermek iş hayatında çok iyi yerlere geleceğine, geçmişi unutup geleceğine, aile bireyleri arasındaki tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine alamettir.

Rüyada bayram yemeği vermek korkularının, hastalıklarının ve maddi sıkıntılarının çözüleceğine, aile dostlarının maddi ve manevi olarak düşecekleri sıkıntılı durumlardan kurtulmaları için çok büyük çaba göstereceğine, uğranan zararın en kısa zamanda telafi edileceğine alamettir.

Rüyada bol yemek vermek sevdiği bir kişi ile güzel ve hayırlı bir evliliğe adım atacağına, kendisini çekemeyen insanların çok kötü durumlara düşeceğine, sevdiklerinden birlikte geçirdiği bir dakikanın bile kendisine büyük mutluluklar vereceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada cami avlusunda yemek vermek müşkül durumların üstesinden geleceğine, projelerin ve çalışmaların çok ses getireceğine, rahat bir hayata sahip olmaya alamet etmektedir.

Rüyada camide yemek vermek hayatının istediği gibi ilerleyeceğine, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine ve hiç beklenmeyen bir anda çok daha iyi işler gerçekleştirmek için gereken bir şeye sahip olunacağına, birçok kişinin dikkatini çekeceğine ve bu sayede birbiri üstüne iş teklifi alacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada cemaate yemek vermek umutlarına, hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine, yeni bir hayat kurulacağına, aile hayatında ve eğitim hayatında yaşanan sorunlardan ve sıkıntılardan alınacak destekler sayesinde kurtuluşa erileceğine işaret etmektedir.

Rüyada cemiyete yemek vermek bir aile büyüğünün el vermesi sayesinde borcundan, kederinden ve mutsuzluğundan kurtularak düze çıkacağına, çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, etrafındaki insanların destek vermesi ile zararlarını telafi edeceğine, uzun zamandan beri iş hayatında yaşadığı sorunlardan kurtulmak için çok başarılı bir kişi ile ortaklık kuracağına işarettir.

Rüyada cenaze yemeği vermek çok iyi ve hayırlı evlatlara sahip olacağına, hane bereketinin artacağına, istediği her şeyi kolayca alabileceğine yorulmaktadır.

Rüyada cine yemek vermek kazancının yakın zamanda artış göstereceğine, almak istediklerini rahatlıkla satın alma gücüne sahip olacağına, ayrı kaldıklarına kavuşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada çingeneye yemek vermek gidilen yolda çok büyük bir rakibin yenilgiye uğratılacağına, ters giden olayların düzeleceğine, işini çok daha iyi hale getirebilecek durumlar üzerinde duracağına işarettir.

Rüyada cumhurbaşkanına yemek vermek güzel haberler alınacağına, kendisinden mevki olarak üstün bir kimseden yardım görüp, kendi işinin başına geçeceğine, özel yaşamından dolayı yaşadığı olumsuzlukları çevresine yansıtmamak için, sıkıntılarını içine atarak, dik durmaya çalışacağına rivayet eder.

Rüyada davet yemeği vermek sorunların teker teker çözüme kavuşacağına, çok büyük mal ve mülke sahip olacağına, hayat içerisinde çok büyük kısmetler ile karşılaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada dayıya yemek vermek tüm saf duyguları ve iyi niyetiyle sevdiğini yanında barındıracağına, yaptığı çalışmaların büyük ses getireceğine, ticarette daha fazla kar elde edeceği alanlara yöneleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada deliye yemek vermek kendisini tatmin etmeyecek, kötü ya da yetersiz işlerin altına imzasını atmayacağına, işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine, Allah’ın hayırlarından, lütuflarından ve iyiliklerinden nasiplenmeye işaret etmektedir.

Rüyada deveye yemek vermek işine, kendisine ve yaşamına çeki düzen vereceğine, amaçlarının gerçekleşeceğine, sevdiği kişiyle birlikte mutlu bir yuvaya sahip olacağına alamettir.

Rüyada devlet büyüğüne yemek vermek bir iyi bir kötü devam eden işlerinin kendisine fayda ve hayır getireceğine, sorunların sıkıntıların yakın bir arkadaştan alınacak yardım ile son bulacağına, aile hayatında büyük sevinç yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada dilenciye yemek vermek başarılarına olumlu yönde etki edecek kararlar vereceğine, sağlık konusunda daha dikkatli olunacağına, iş dünyasında kısmetlerinin çoğalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada doktora yemek vermek adını deyim yerindeyse altın harflerle yazdıracağına, yaptığı çalışmalarla birlikte çok iyi bir noktaya gelineceğine, işlerinde kara geçeceğine yorulmaktadır.

Rüyada doktorun yemek vermesi eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi ve sevdiği kişiler ile işlerine büyük etki edecek çalışmalar yapması sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına, aile bireylerine yaşadıkları sorunların çözümü konusunda yardım edileceğine ve zararlı durumların ortadan kaldırılacağına, iş dünyasında sevilen ve saygı gösterilen bir kişi olunacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada domuza yemek vermek her zaman çok başarılı olacağına, aile hayatında ve sosyal hayatında amaçlarına uygun insanlar ile hareket edeceğine, kapalı olan kısmetinin açılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada düşmana yemek vermek aldığı dersler neticesinde bundan sonraki hayatında daha iyi bir mümin olarak, günahtan kaçınarak yaşayacağına, büyük sıkıntılar çekeceğine, anne baba duası alınması sayesinde hayatta büyük bir engelle karşılaşılmayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada eltiye yemek vermek uzun zamandan beri üzerinde çalışılan bir projenin başka kişilere faydalı olacak kadar geniş çaplı olacağına, hanesinde iyi geçimin hüküm süreceğine, yaşanan hastalıkların sona ereceğine alamettir.

Rüyada enişteye yemek vermek bir yakınının kederine ortak olunacağına, günden güne daha artan başarılar kazanacağına, keyfinin kaçmasına neden olacak olaylarla karşılaşmayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada eşeğe yemek vermek elinde bulunan imkânlar ile çok seveceği bir hayata merhaba diyeceğine, gücünün ve kudretinin hiç eksilmeyeceğine, herkesin takip ettiği ve çok sevdiği birisi olacağına tabir olunur.

Rüyada evin önünde yemek vermek yaşamayı bileceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde kendisini çok seven bir kişi için yakın zaman içinde büyük bir sürpriz yapacağına, geleceğinin parlak ve güzel olacağına işarettir.

Rüyada evliyaya yemek vermek mutlu ve zengin bir kişi olunacağına, işlerin artacağına, yeni işlere girileceğine, çok hayırlı ve başarılı işler gerçekleştirileceğine, insanlar, çevre ve hayvanlar konusunda daha ilgili ve daha girişken biri olunacağına delalet eder.

Rüyada fakire yemek vermek uzun zamandan beri devam eden maddi sorunlarının biteceğine, bazı kişilerin oyunlarına gelmeyerek onlara çok büyük bir hayalkırıklığı yaşatacağına, işlerinin her zaman büyüyeceğine işaret eder.

Rüyada fare yemek vermek sıkıntıların kendisine destek veren kimseler sayesinde aşılacağına, soğukkanlı ve başarılı bir kişi olacağına, kendisine ve yaşamına çeki düzen vereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada fırına yemek vermek amaçlarına nail olacağına, toplumun sevdiği ve değer verdiği bir işte çok iyi bir performans sergileneceğine ve bu sayede büyük bir işe sahip olunacağına, içinde bulunulan bir sorunun çözümü için çok sıkışılan bir zamanda çıkış yolu olacağına işarettir.

Rüyada gemide yemek vermek fırsatları kaybetmesine ve çok büyük zararlara girmesine rağmen yine kendi kontrolünü kaybetmeyip sakin olduğuna bundan sonra karşısına çıkacak başka fırsatları ve işleri bekleyeceğine, aile fertlerinden destek göreceğine ve hayır bulacağına, kurulu düzenin kaya gibi sağlam olacağına ve yıkılmayacağına işarettir.

Rüyada güvercine yemek vermek her türlü zayıflığından, kompleksinden ve egosundan kurtulacağına, maddi açıdan çok rahat ve hayırlı yerlere gelineceğine, huzurlu, mutlu olacağına delalet etmektedir.

Rüyada hac yemeği vermek hayırlı uğurlu olacak başlangıçların yapılacağına, insanlar tarafından örnek bir kişi olarak gösterildiğine ve başı ne zaman sıkışırsa Allah’ın izni ilke sıkıntılarından kurtulacağına, yapılan çalışmalarda kazanılan paranın fakir fukara için harcanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada hacı yemeği vermek moralin ve keyfin yerine geleceğine, yetenekleri ve becerileri sayesinde içinde bulunduğu işi çok üst seviyelere çıkaracağına, daha sonra kendisi için çok uygun olduğunu düşündüğü bir karar vereceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada halaya yemek vermek karşısına güzel olanaklar çıkacağına, çok büyük bir iş şansı kazanılacağına, sınırlarının ve yapabileceklerini hesap ederek atılım yapacağına rivayet eder.

Rüyada halka yemek vermek amaçlarına ulaşma mutluluğuna ve şansına ereceğine, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine, uzun zamandan beri istenen ve çok büyük getirisi olacak bir şeye kavuşulacağına, aile içinde huzur ve mutluluğun her daim süreceğine alamet eder.

Rüyada hamileye yemek vermek işlerinde çok büyük ilerleme sağlayacağına, hayallerini ve isteklerini yerine getirmek için var gücü ile mücadele edeceğine, eline güzel fırsatların geçeceğine rivayet eder.

Rüyada hastanede yemek vermek kendisine hayır, bolluk, bereket ve zenginlik getirecek girişimlerde bulunacağına, zorluk çeken bir akrabasına yardım edeceğine ve aralarındaki bağın daha sağlamlaşacağına, yapılan bir toplantıdan olumlu bir sonuç çıkarılacağına delalettir.

Rüyada hastaya yemek vermek işlerini daha kolay bir şekilde halledeceğine, kendisini üzen ve kıran kişileri hayatından çıkaracağına, dertlerin ve sıkıntıların çözüm bulacağına rivayet eder.

Rüyada herkese yemek vermek sorunlarının ve sıkıntılarının yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, sağlığıyla ilgili olarak pek sorun yaşamayacağına, kendi işini kuracağına, maddi olarak çok rahat edeceğine delalettir.

Rüyada hırsıza yemek vermek kendi imkânları ile gerçekleştireceği bazı çalışmalara girişeceğine, malının ve aşının çoğalacağına, kazancını başkalarıyla paylaşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada hocaya yemek vermek hakkında asılsız konuşanları kendi işlerine bakmaları için baskı yapacağına, edilen duaların Allah katında karşılığını bulacağına, girilecek bir yarışmanın ardından büyük bir kazanç elde edileceğine alamet eder.

Rüyada ihtiyacı olana yemek vermek sevdiği kişiler ile büyük atılımlar gerçekleştirerek kendi işini kuracağına, iş hayatındaki rahatlığın aile hayatına yansıması sayesinde çok büyük mutluluklar yaşanacağına, iş amaçlı çıkılacak bir seyahatten güzel haberlerle dönüleceğine ve zarar getirecek bir işten kazançlı bir şekilde çıkılacağına yorulur.

Rüyada ineğe yemek vermek işlerine engel olan kişiler ile ilişkilerini koparacağına ve daha iyi bir hayata kavuşacağı bir işe gireceğine, sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına ve tüm düşmanların ve çekemeyenlerin yenileceğine, pek çok kişinin kendisine imrenerek bakacağına alamet etmektedir.

Rüyada işçiye yemek vermek gönlünün ferahlayacağına, her şeyin üstesinden gelecek güce sahip olmaya, çok büyük atlımlar gerçekleştirdiğine, çok uzun bir zamandan yapmak istediği şeyleri yakın bir zaman içinde teker teker gerçekleştireceğine işarettir.

Rüyada jandarmaya yemek vermek kendi hakkında güzel sözler duyulacağına, sağlıkla ilgili olarak güzel bir haber alınacağına, zararlı bir alışkanlığın anne ya da babanın isteği üzerine bırakılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kalabalık gruba yemek vermek maddi ve manevi açıdan çok iyi yerlere gelineceğine, bir aile büyüğünün ön ayak olması sayesinde ekmek sahibi olacağına, uzun yılardan beri hayal ettiği şeylere sabır ve azim göstererek yakın bir zaman içinde kavuşacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kalabalık ortamda yemek vermek ilerleyen zamanlarda çok iyi işlere imza atılacağına, sevilen kişiler ile mutlu olunacağına, zenginliğe kavuşulacağına, hedeflere ulaşılacağına, hayallerin gerçekleştirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kalabalık topluma yemek vermek sıkıntılı geçen bir dönemin kısa süre içinde biteceğine, yaptığı bazı işlerde kendisini en iyi şekilde göstereceğine, kazanacağı paralar sayesinde aile hayatında yaşanan tartışmaların sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kalabalık yerde yemek vermek ruhen çok büyük bir gelişme yaşayacağına, kendi işini kurma idealini yerine getireceğine, talihin yüze güleceğine inanılmaktadır.

Rüyada kaplana yemek vermek eline büyük paralar geçeceğine, hayırlı bir terfi alınacağına, sakin ruh halini iş ortamına da uygulayacağına alamet eder.

Rüyada kaplumbağaya yemek vermek çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, çözümsüz gibi duran bir işin çözüleceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve kişinin emellerine ulaşmayı başaracağına alamet eder.

Rüyada kargaya yemek vermek sosyal hayatında ve iş hayatında neredeyse farklı bir kişi olarak görüleceğine ve çok büyük bir sevince kapılacağına, sevilen bir kişinin kalbinin kazanılacağına, eğer yaptığı bir yolculuk boyunca hiçbir kötü olay yaşanmadıysa, o yol için hazırlık yapan kişiye iyi, sevinçli haberler geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada karınca yemek vermek sevinçli ve güzel haberler alınacağına, yapılacak bir girişim sayesinde işlerin yoluna gireceğine, herkese iyilik yaparak insanların gözünde değerini artıracağına, tüm saf duyguları ve iyi niyetiyle kötü durumdaki bir dostunu yanında barındıracağına işaret etmektedir.

Rüyada kartala yemek vermek hayat içerisinde yepyeni bir sayfa açılacağına, gönül işlerinin hareketleneceğine, yeni alacağı bir terfinin çok iyi mevkilere gelmesinde kendisine bir basamak olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kaymakama yemek vermek ekmeğinin çoğalacağına, dertlerin kısa zamanda biteceğine, hedeflerine emin adımlarla yürüyerek sorunsuz şekilde ulaşacağına alamettir.

Rüyada kaynına yemek vermek hayırlı bir iş için aile büyükleri ile bir araya gelineceğine ve zararlı bir kişi ile yaşanan bir tartışmadan galip çıkılacağına, doğru kişilerle çıkılan yolda büyük başarılar elde edileceğine, çok şeffaf bir şekilde çalıştığı için insanlar tarafından çok saygın bir kişi olarak sevilip sayılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada keçiye yemek vermek kazanılacak başarılar sayesinde herkes tarafından parmakla gösterilecek bir kişi olunacağına, evlilik için gün sayılacağına, iş ile ilgili tüm sıkıntıların ve sorunların çözüme kavuşacağına inanılır.

Rüyada komutana yemek vermek refah içinde bir yaşam süreceğine, çok daha iyi günler göreceğine, işlerini düzene sokacağına inanılır.

Rüyada köyde yemek vermek rakiplerini arkasında bırakacağına, hayırlı biri ile mutlu bir evlilik yapacağına, sosyal hayat içerisinde çok güzel bir konu hakkında bir kutlama yapılacağına rivayet eder.

Rüyada koyuna yemek vermek elinde bulunan işleri de çok kısa zamanda ve pek zorluk çekmeden bitireceğine, kafa ve beden olarak dinlenmiş olarak işinin başına geçeceğine, eline geçen fırsatları başarılı ve büyük kazanç sağlayacak şekilde kullanacağına ve çok rahat edeceği bir döneme gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada kurbağaya yemek vermek güzellik ve bereket getirecek başlangıçlar yapacağına, maddi ve manevi olarak çok güzel günler görüleceğine, kalbini tekrar hayata açacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kurt yemek vermek kazançlı bir işe girileceğine, temiz niyetleri sayesinde işlerinin her daim yolunda gideceğine, yaptığı işte her zaman en iyisi olmak için çabalayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kuru fasulye yemeği vermek yetiştiği çevrenin kendisi için büyük şans olacağına, iş hayatını çok düzgün bir şekilde ilerleteceğine, anne babasından çok hayırlı dualar alacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada mahkuma yemek vermek yakın bir akrabaya iş konusunda destek olunacağına, rahat bir hayata adım atacağına, işten kaçmayacağına ve alnının teriyle kazancını elde edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada masada yemek vermek mutluluğun ve başarının sırrını çözmeyi bileceğine, kendi hakkında güzel sözler duyulacağına, kolay yaşamak için gerekli olan tüm koşullara sahip olacağına alamet etmektedir.

Rüyada maymuna yemek vermek endişe duyulan konularda rahatlığa çıkılacağına, yardım edilen kişilerden büyük hayır duaları alınacağına, uzun yıllardan beri hayalini kurduğu şeye yakında kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada mevlit okutup yemek vermek rahatsızlık veren durumları ortadan kaldırılacağına, çok iyi paralar kazanılacağına, başarılı ve hayırlı atılımlar yapacağına yorulmaktadır.

Rüyada mezarlıkta yemek vermek çalışmaların hayırlı kapılar açacağına, sorunların yavaş yavaş çözüme kavuşacağına, en çetin sorunlarıyla baş etme cesaretini göstereceğine, hane içinde aile fertlerinin sayısının artacağına ve rızkının hiç kesilmeyeceğine delalet eder.

Rüyada millete yemek vermek hayattan yana keyif bulacağına, çalışmaların günden güne daha da büyük kısmetlerin kapılarını açacağına, emeklerinin boşa gitmesinin önüne geçecek bazı atılımlar yapacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada milletvekiline yemek vermek çarelere kavuşacağına, yeni kazanç kapıları bulacağına ve sayısız fırsat elde edeceğine, çok sıkıntı çektiği ve üzüldüğü konularda kendisini ferahlatacağına ve rahata ereceğine, ticari faaliyetlerinin artacağına yorulur.

Rüyada misafire az yemek vermek tecrübe sahibi bir kişinin uzun zamandan beri düşündüğü bir proje için destek verileceğine, geçmişte yaşadığı acıları unutacağına, yardım isteyen kişilere yardımcı olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada oğluna yemek vermek aile büyükleri tarafından onay gören işler yapacağına, yaşadığı bir sorunun kısa bir zaman içinde biteceğine, el atılan işlerde büyük adımlar atılacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların bertaraf edileceğine işarettir.

Rüyada öğrencilere yemek vermek geçiminin çok daha kolay hale geleceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, hem iş hem de aile yaşamında huzur ve mutluluk ortamının yaratılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada öğretmene yemek vermek çok büyük bir istek duyduğu ve hayalini kurduğu şeyleri yakın bir zamanda gerçekleştireceğine ve bu sayede çok huzurlu bir kişi olacağına, parasının ve malının artacağına, eline yeni fırsatların geçeceğine, hayatının aşkını bulacağına işarettir.

Rüyada okulda yemek vermek kendisini seven ve takdir eden insanlar tarafından destekleneceğine, bir planının kendisine hayır getireceğine ve yüzünün gülmesine vesile olacağına, hayatının kendisini tatmin edecek kadar güzel ve hayırlı geçeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada ölmüşlere yemek vermek bir konuda büyük ilerleme kaydedileceğine, maddi anlamda güzel bir gelir elde edileceğine, hayatının sonuna kadar lüks ve rahatlık içinde yaşayabileceği kadar birikim yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölünün diriye yemek vermesi diğer kişilere yol gösterici olunacağına ve hayırlı bir işle ilgili destek verileceğine, sorunlarının sona ereceğine, sevdikleri ile bir arada olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada oruçluya yemek vermek yardım edeceği bazı kişiler ile çok büyük bir işbirliğine gideceğine, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine ve hiç beklenmeyen bir anda çok daha iyi işler gerçekleştirmek için gereken bir şeye sahip olunacağına, borç batağı içinde, hasta, mutsuz ya da sorunlarla boğuşan bazı dostlara yardımcı olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada patlıcan yemeği vermek başarıyla tamamladığı bir işi daha büyük işler almak için referans olarak kullanılacağına, hem mutluluk hem de mal mülk sahibi olacağına, ilerleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada peygamberimize yemek vermek hayırlı bir hayat süreceğine, her konuda gelişme gösterileceğine, her türlü musibetten ve melanetten uzaklaşılacağına, mahkemeye taşınmış olan bir konu hakkında olumlu haber alınacağına yorulur.

Rüyada pırasa yemeği vermek rahat edeceği bir döneme gireceğine, ideallerini yerine getirmek için ihtiyacı olan tüm maddi ve manevi olanaklara sahip olacağına, içine düştüğü çıkmazlarının önünün açılmaya başlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada pişmiş yemek vermek bazı sorunları yüzünden kırıldığı kişiler ile arasını düzelteceğine, şansın yaver gideceğine, önemli bir dönüm noktasına gelineceğine ve kişinin geçmiş yaşamından çok daha iyi koşullarda bir hayata sahip olacağına alamet etmektedir.

Rüyada polise yemek vermek girdiği işlerin herkes tarafından takip edileceğine, karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, akıl hocası olan birinden iş konusunda çok büyük yardım alınacağına alamettir.

Rüyada ramazanda yemek vermek azmi ve gayreti ile etrafındaki insanlar tarafından başka kişiler için örnek gösterileceğine, aile bireyleri ve akrabalarıyla birlikte bir eğlenceye gideceğine, güzel ve rahat bir hayata kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada sahur yemeği vermek subay veya askeri personel olarak çalışmaya başlayacağına, kısmetsizlik yaşadığı bir işe tekrar girerek bu sefer başarı kazanacağına, çevresindeki kişilerin, komşularının, yaşadığı muhitin yenileneceğine inanılmaktadır.

Rüyada sevdiğine yemek vermek ani gelişen bir olay ile heyecandan neredeyse kalbinin duracakmış gibi hissedeceğine, yaşadığı maddi sıkıntılardan kurtulacağına, hayırlı kazançlar elde edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada şeytana yemek vermek kazancını çoğaltacağına, yeni ve söz sahibi olunan bir mevkiye sahip olunacağına, hasreti çekilen bir kişiye kısa sürede kavuşulacağına, yeni bir işe girileceğine, yaşamının her anlamda iyileşeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada sincaba yemek vermek alınacak maddi destek ve gösterilecek sabır sayesinde işyerinin düze çıkartılacağına, niyetini ve kalbini bozmayan rüya sahibinin geçmişi unutturacak iyi haberler alacağına, yeni bir işe başlanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada sofrada yemek vermek herkesin sahip olmak istediği hayata sahip olacağına, yaptığı sevap kadar da hayır bulacağına, ticaret ehli kimse olacağına işarettir.

Rüyada sokakta yemek vermek rakiplerin çok ağır yenilgilere uğratılacağına, istediği işi yapma olanağı elde edeceğine, yakın bir zamanda da vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada sünnet yemeği vermek çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının yok olacağına, iç dünyanızın sakinleşeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada suriyelilere yemek vermek başka kişilere iş olanağı sağlayacak bir projeye girileceğine, işlerinin kolaylaşacağına, yolculuk yaparak bir hayra ermeye rivayet eder.

Rüyada tabakla yemek vermek imkansızlıklar nedeniyle hep geri planda tutmak ve askıya almak zorunda kaldığı projelerini hayata geçirmek için fırsat elde edeceğine, keyfinin ve rahatının yerine geleceğine, düşmanların ve rakiplerin yenilgiye uğratılacağına delalet eder.

Rüyada tavuklara yemek vermek aile hayatı ile ilgili güzel gelişmelerin yaşanacağına, daha büyük kazançlar elde edileceğine, hayatını stresten uzakta geçireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada taziye yemeği vermek sosyal bir kişi olunmasından dolayı iş konusunda çok başarılı olunacağına, toplumun geneline yarar getirecek bir çalışmaya ortaklık edileceğine, zarar edilen işlerin kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada tepside yemek vermek evladının ahlaklı bir şekilde yetişmesini sağlayıp ileride büyük bir insan olmasını sağlayacağına, işle ilgili olarak zaman zaman sıkıntı çekse de bunları yakında atlatacağına, işi en doğru şekilde yönetmeyi başaracağına delalettir.

Rüyada teröriste yemek vermek herhangi bir sorun yaşamadan istenmeyen ve kendine rahatsızlık veren bir durumdan kurtulacağına, başarılı bir kişi olacağına, sorunların son bulacağına, yaşanan sıkıntıların sona ereceğine inanılmaktadır.

Rüyada tilkiye yemek vermek hayallerin gerçekleştirileceğine, rahat bir döneme girileceğine, girilen birçok işte doğru kararların verilmesi ve akıllıca adımların atılması ile çok büyük kazançlar elde edileceğine yorulur.

Rüyada timsaha yemek vermek projenin gerçekleştirileceğine, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşadığı bir dönemin sona ereceğine, hayırlı olacak ve mutluluk getirecek izdivaca işaret eder.

Rüyada topluca yemek vermek diğer aile bireylerinin de kendisinin zamanında tamamlaması gereken bir işe katılacağına, zararların sevilen kişilerin vereceği destek sayesinde telafi edileceğine, mutluluk ve sevinç dolu olaylar yaşanacağına, sorunların bir nebze de olsa hafifleyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada topluluğa yemek vermek kafasının rahat olacağına, hiçbir zaman maddi sıkıntı çekmeyeceğine, musibetlerden ve uğursuzluklardan uzak olacağına, karşısına kendisine hayır, mutluluk, huzur getirecek birinin çıkacağına yorulur.

Rüyada yabancıya yemek vermek konusunda uzman bir kişi olunacağına, elindeki işi birçok kişiye sevdireceğine, tüm ülkenin bahsedeceği çalışmalar gerçekleştirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada yaşlılara yemek vermek anlayışlı ve iyi kalpli bir kısmetle dünya evine girileceğine, çok hayırlı ve helal kazançlar elde edileceğine, aile hayatında çok istediği ve hayallerini süsleyen bir bebeğe sahip olacağına işarettir.

Rüyada yaşlıya yemek vermek parasal sıkıntılarından, ihtiyaçlarını gidermekte çektiği zorluktan ve yaşadığı çileden kurtulacağına, hayatında parasızlık, yokluk ve borç nedir bilmeyeceğine, sorunlarının yakın bir zaman içinde sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada yetime yemek vermek daha rahat ve daha mutlu olacağı bir döneme gireceğine, herhangi bir sağlık sorunu varsa eğer şifa bulacağına, hedeflerin gerçekleşeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada yoksula yemek vermek lüksünün, rahatının ve konforunu da yerinde olacağına, hayatta büyük değişiklikler ve yenilikler yapılacağına, şansının iyiye döneceğine işarettir.

Rüyada yöneticiye yemek vermek kısa bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine, alınacak iş tekliflerini değerlendirerek başka sektörlerde de aynı başarılı çalışmaları yineleyeceğine, sıkıntılarının geçeceğine işaret etmektedir.

Rüyada zürafaya yemek vermek toplumda takdir edilecek ve adından güzel anılacak işler yapacağına, mutlu olacağına, tartışma yaşadığı insanlar ile arasındaki sorunları bitireceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Semih

Rüyamda akrabalarıma yemek daveti vadeli vermiştim. Ama benim evim değil bir akrabamın evinde. Ev akrabamın yemek davetini veren bendim. Oldukça kalabalık tı. Misafirler sofraya oturmuştu. Evin dışına çıktım bahçede lavabo varmış elimi yıkıyacaktım baktım bahçe çocukluk arkadaşım dayımın oğlu elinde telefonla bir şey yapıyordu sen niye yemeğe oturmadı elimi yıkıyacam tamam bu lavaboda yıka dedim ben diğer lavaboda elimi yıkarken uyandım

Semih

Tabiriniz çok güzel inşallah tez çıkar teşekkür ederim 👌