Rüyada Balkondan Düşüp Kurtulmak

Rüyada balkondan düşüp kurtulmak korkularının ve başarısızlıklarının üzerine gitme cesareti taşıdığına ve bu sayede hep kazanacağına, elinde çok büyük başarılar kazanacağı işler bulunduğuna ve bu işleri tam zamanında gerçekleştirdiği takdirde hatırı sayılır bir kazanç elde edeceğine, şeref ve haysiyetin artacağına, musibetlerin defedileceğine ve mutluluk ve sevinç dolu günler yaşanacağına, müşteri portföyünün artacağına bunun da kendisine hem zenginlik hem de özgüven getireceğine, hayatının güzellikler ve mutluluklar ile devam edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumlayanlara göre çevresindeki herkese yardımcı olacağına, kaçırılan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, bekar ise evlilik fikrinin ailesi tarafından da destek göreceğine, sıkıntıya düştüğü zamanlarda edeceği dualar sayesinde ferahlığa çıkacağına, resmi bir göreve getirileceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine, beklenen bir mevkiye terfi alınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada balkondan düşüp kurtulmak sorunlara hızlı bir şekilde çare bulunacağına ve çok doğru adımlar atılarak aile hayatına renk getirileceğine, mutluluktan ve heyecandan ne yapacağını şaşıracağına, etrafındaki kimselerin kötü gününü paylaşacağına, sıkıntılarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, içinde bulunduğu elverişsiz duruma rağmen sevdiği ve değer verdiği insanlara yardım edeceğine, zor geçen bir projenin yakın bir zaman içinde toparlanacağına işarettir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı görenin tehlikeli insanlardan, kazalardan, belalardan, melanetli olaylardan ve musibetten uzak olacağına bu sayede huzurlu, sakin ve sessiz bir hayat süreceğine, yapılan bir hata hakkında iş konusunda deneyim sahibi insanlardan yardım ve destek alınacağına, küs kimselerin barışacağına, manevi açıdan huzuru sevdiği insanlarla beraber vakit geçirmekte bulacağına, her zaman kendisine verilen desteği koruyacağına ve kendisine yardım için canla başla çalışan bu insanlar için kendisinin de aynı özveriyi göstereceğine, hem beslenmesine dikkat edeceğine hem spor yapacağına alamet etmektedir.

Rüyada balkondan düşüp kurtulmak sorunlardan dolayı çöken maneviyatının iyileşmeye başlayacağına, zorlu bir işe girdiği ortağı ile beraber büyük rahat ereceğine, evinde hiçbir zaman kıtlık yaşanmayacağına, elde bulunan fırsatların çok doğru ve kazanç getirecek şekilde kullanılacağına, hakkında yanlış bilinen mevzular mevcut olup gerçeğin ortaya çıkmasıyla birlikte herkesin özür dileyeceğine, çok büyük ve güzel işlerde başarı kazanılacağına alamettir.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüya sahibi kimsenin toplum tarafından sevilen bir kişi ile dünyaevine gireceğine, zenginlik sahibi olunacağına, kendisiyle beraber ailesinin de maddi olarak kalkınacağına, çok mutlu olunacağına, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, sıkıntılarını çözeceğine, sevdikleri ile arasına nifak ve ayrılık girmeyeceğine delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments