Rüyada Banyoda Boğulmak

Rüyada banyoda boğulmak hiç beklemediği bir anda çok güzel fırsatlar elde edeceğine, çok zengin olacağına, hasta bir yakınının iyi olduğunu öğreneceğine, haksızlığa ve kötülüğe pabuç bırakmadan yaşayacağına, kazancının günden güne arttıracağına, dertlerinin ve sorunlarının biteceğine tabir olunur.

Tabirciye göre rüya sahibinin bazı kişiler ile iş ortaklığı kuracağına, kazanılacak başarılar sayesinde herkes tarafından parmakla gösterilecek bir kişi olunacağına, kalabalık bir aileye sahip olunacağına, evinin düzenini, çocuklarının geleceğini daha rahat hale getireceğine, bazıları için bir bebek sahibi olacağı müjdesini alacağına, mallarının ve parasının artması sayesinde zenginliğinin de çoğalacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada banyoda boğulmak büyük kazanç elde edeceğine, elindeki fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hayırlı ve uğurlu kazançlar elde edeceğine, parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına, işlerin yarattığı stresten ve gerginlikten kurtulmak için kısa süreli de olsa bir tatile çıkılacağına, kısa süre içinde kendi işine sahip olunacağına, çok büyük ve kazançlı işlere girileceğine, mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olunacağına, yakınındaki sevdikleri ile son zamanlarda yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına ve sıkıntılı günlerin sona ereceğine yorulur.

Rüyanın yorumuna göre rüya sahibi kimsenin sevdikleri ile çok mutlu olacağına, Allah’ın iman gücü yüksek kulları arasında olacağına, işlerinde büyük kazançlar elde edeceğine, evlatlarının hayrını göreceğine, hayırlı kişiler ile tanışacağına, bir ahbabının sorunlarının çözümünde destek olacağına yorulmaktadır.

Rüyada banyoda boğulmak kasasının gittikçe ağırlaşacağına, hayatının her geçen gün kendisine daha büyük mutluluk ve hayır getireceğine, atacağı doğru adımlar sayesinde büyük bir zenginliğe sahip olacağına, eline geçen fırsatların çok iyi kazançlar sağlayacağına, kafasının rahat edeceğine, mutluluğu yakalayacağına işarettir.

Rüya tabiri lugatına göre sıkıntıların aşılacağına, dertlerin yakınları ile bölüşüleceğine, kararsız kaldığı bir konuda en doğru olanı bulacağına, bilinçli şekilde hareket etmeye gayret göstereceğine, yakasını belalı ve tekin olmayan kişilerden alacağına, başka bir şehirde yeni bir hayat kuracağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments