Rüyada Baraj Görmek

Rüyada baraj görmek ağız tadını, keyfini ve rahatını yerine getirecek hayırlı gelişmelerin meydana geleceğine, başkalarına öğüt verecek bir konuma gelineceğine, yapılan bir işin karşılığının fazlasıyla alınacağına, borcunu ödeyeceğine, yaptığı işlerde her zaman çok büyük başarılar göstereceğine, hayal edilen her şeye kavuşulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya anlamına göre rüyayı görenin ilerleyeceğine ve kalkınacağına, yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına, geçim derdi olmayacağına, sağlığına geri kavuşacağına, namının yayılacağına ve makamının yükseleceğine, kendisini iyi hissedeceği ortamlara gireceğine rivayet eder.

Rüyada akan baraj görmek her zaman iyi bir insan olup herkesin hayır duasını alacağına, iş ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayacağına, ister istemez bazı kişilere yardım için başvuracağına, uzun zamandan beri birlikte olduğu kişiyi çok sevindireceğine, sevdikleri ile bir daha uzak kalmamak için elden ne geliyorsa yapılacağına, üstün başarılar alacağına tabir olunur.

Rüyada boş baraj görmek beklentilerinin gerçekleşmeye başlayacağına, kısa süre içinde işlerinde çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, kazancın artacağına, şöhretli biri olunacağına ve işlerin uzun süre boyunca böyle devam edeceğine, yaptığı çalışmalar ile adından söz ettireceğine, aile hayatını eski mesut günlerdeki haline döndüreceğine, kafasının rahat edeceğine işarettir.

Rüyada bulanık baraj görmek üzüntülerin ve endişelerin kısa sürede çözüme kavuşturulacağına, çıkacağı tatilin ardından çok yeni ve başarılı fikirler elde edeceğine, yaşadığı kötü olaylardan ötürü uğradığı zararları ortadan kalkacağına, anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına, kimseden korkmayacağına, dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada büyük baraj görmek uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, kısa bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine, insanların hayatına müdahale etmesine fırsat vermeyeceğine, zor zamanların biteceğine, hanesine huzurun, mutluluğun, rahatın ve konforun geleceğine, yakın zamanda tanışacağı kişilerden hayır göreceğine yorumlanır.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibi kimsenin uzun zamandan beri yaşanan iş stresinin atılacağına, kendisini geliştireceğine, elinden gelen her şeyi büyük bir sabırla gerçekleştireceğine, büyük bir karar verileceğine, kazancının eksilmeyeceğine, yeni fırsatlar sunulacağına alamet etmektedir.

Rüyada çamurlu baraj görmek daha yüksek bir noktaya geleceğine, işinin gücünün hep rast gideceğine, kötü, fesat, dedikoducu ve kem gözlü kimselerden korunacağına, yuva kurmak için yapılan bir hamlenin istenildiği gibi sonuçlanacağına, amaçlarına ve hedeflerin ulaşmayı başaracağına, sıkıntılarından kurtulup hem ailesi içinde hem işyerinde çok güzel günler göreceğine ve çok büyük mutluluklar yaşayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada dalgalı baraj görmek mutlu, huzurlu ve güzel bir hayata merhaba diyeceğine, değişik bazı konuları ön plana çıkararak kendisini çok büyük çalışmalara ve projelere hazırlayacağına, uğradığı zararların telafi edileceğine, silkelenip üzerindeki ağırlığı atıp rahatlayacağına, dostluklar kurduğu için işlerini daha şevkle yapacağına, yakın bir zaman içinde tanışılacak bir kişi ile dünyaevine girileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada deniz baraj görmek aile bireylerinden birinin evlilik yolunda adım atacağına, aksiliklerin ortadan kaldırılacağına, düzenli bir işe girileceğine, düşmanı yenmeye, rakibi alt etmeye, kardeşlerle birlikte girilen bir işte hayırlı bir sonuca ulaşılacağına, manevi anlamda huzur içinde olacağına, hedeflerine başarıyla ilerleyeceğine tabir olunur.

Rüyada derin baraj görmek mal mülk sahibi olunacağına, başına gelenlere takılıp kalmak, talihe kızmak yerine her zaman ne yapabileceğine odaklanarak sorunlarını çözeceğine, sürpriz ve olumlu gelişmeler yaşayacağına, kısmetlerinin hiç eksilmeyeceğine, çok hayırlı ve büyük çalışmalara imza atacağına, sevdikleri için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayacağına yorumlanır.

Rüyada donmuş baraj görmek büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine, uzun bir ömür süreceğine ve dünyevi zevkleri yaşayıp bütün sıkıntı ve üzüntülerden kurtulacağına, iş ortamında yeni gelişmeler yaşanacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, yakında güzel haberler alarak sevineceğine, sorunların ve dertlerin tekrarlanmamak üzere sona ereceğine, art niyetli kişiler ile iş ortaklığı yapmak isteyeceğine ve şahit olduklarından sonra her şeyden vazgeçerek onlardan derhal uzaklaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada keban barajı görmek girilen işlerde çok büyük başarılar kazanılacağına, çok güzel ve hayırlı rızıklar elde edileceğine, kaçırılan bir fırsatın farklı bir teklif olarak tekrar yakalanacağına, düşmanlıkların biteceğine, iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili çok büyük bir azim göstererek çok büyük kazançlar elde edeceğine, dünya hayatı ile ilgili her şeyden vazgeçeceğine, iş yerinde oluşan krizlerin kısa süre içinde pratik bir zekayla ve mantıksal açıdan değerlendirilerek çözüme kavuşturulacağına işaret etmektedir.

Rüyada kirli baraj görmek üzüntülerin ve sıkıntıların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına, rahatının, sağlığının ve moralinin yerine geleceğine, işlerin büyük başarılar getireceğine, umutsuzluklarını geride bırakacağına, kariyerinde parlak günlerin kendisini beklediğine, dostlarından aldığı destek ve sevilen biri olmasıyla da keyfinin son derece yerinde olacağına, elinin bollaşacağına yorulur.

Rüyada kuru baraj görmek can bulacağına, yaşamının tazeleneceğine, çok büyük ve hayırlı rızklar elde edeceğine, dost sandığı kişilerin gerçek yüzlerini gözleriyle görene kadar onları dost sanarak, onlarla iş ortaklığı yapmak isteyeceğine ve şahit olduklarından sonra her şeyden vazgeçerek onlardan derhal uzaklaşacağına, yaşanan bir tatsızlığın çözüme ulaşacağına, borçlarının kapanacağına, işini çok daha iyi hale getirebilecek durumlar üzerinde duracağına yorumlanmaktadır.

Rüyada masmavi baraj görmek yeteneği ve üstün başarılarıyla ön plana çıkacağına, kurulu bir düzene kavuşacağına ve rahata ereceğine, rızkının genişleyeceğine, rahata kavuşacağına, alınan kararlar sayesinde girilen bir işte çok iyi bir noktaya gelineceğine, karşısına her zaman iyi kalpli insanların çıkacağına tabir olunur.

Rüyada su barajı görmek bir sıkıntısı varsa ona çare bulacağına, hayatını ailesine adayacağına, uzun zamandan beri hayal ettiği ve elde ettiği zaman büyük bir başarıya ve hayırlı kazançlara sahip olacağı şeyleri alacağına, zarar edilen çalışmaların kısa süre içinde kara geçirileceğine, eline geçen bütün işleri kara geçireceğine, üzüntüsünün ve ağırlığının kaybolup gideceğine alamet etmektedir.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin eski kötü alışkanlıklarından kurtulup, iyi huylar edineceğine, uzun zamandan beri gerçekleştirmeyi beklediği bir projeyi yakın bir zaman içinde gerçekleştireceğine, bazı küçük sorunlar yüzünden hayata geçirilemeyen bir projenin gerçekleştirileceğine, yeni başlangıçların yapılacağına, çok büyük kazanç sağlanacağına, sevdikleri ile bol muhabbette olacağına inanılmaktadır.

Rüyada susuz baraj görmek çok mutlu olunacağına ve sorunların yakın zaman içinde biteceğine, yaptığı çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, ekmek teknesi olan işinin her zaman çalışır halde olacağına, tüm sevdikleri ile sağlıklı ve uzun bir ömür geçireceğine, kendisini iyi hissedeceğine, kazancının artacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde uzun süre işlerinin bu şekilde devam edeceğine yorulmaktadır.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre sıkıntısız kazanılacak paraya ve kazancının artacağına, sağlıklı, huzurlu, yüksek moralli olacağına, yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine ve sıhhatini geri kazanacağına, kafa olarak daha rahat edileceğine, aile fertlerinin mutluluğu için kendisini adayacağına, Allah’ın lütufları ile karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada taşan baraj görmek aksiliklerin ortadan kaldırılacağına, işlerinde farklı bir aşamaya geçeceğine, çok sevilip sayılacağına, tövbe edeceğine, ün yapmayı başaracağına, dertlerin ağırlığından kurtularak kuş gibi hafifleyeceğine işaret eder.

Rüyada yeni yapılan baraj görmek ticari yönden atılacak adımların hayırlı olacağına, sorunlarının yakın zaman içinde sona ereceğine, aşılan engellerin ardından çok beğenilen ve sevilen bir projenin sahibi olunacağına, olumlu birçok adım atılmasına vesile olacağına inandığı işlere girişeceğine, Allah yolunda olmanın kendisine başarı ve hayır getireceğine bu sayede de rakiplerini geçmesine vesile olacağına, uzun zamandan beri boş olan kalbini yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak çok hayırlı bir kısmete vereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil baraj görmek herhangi bir sağlık sorunu varsa eğer şifa bulacağına, uzun bir süreden beri özlem duyulan bir kişiye kavuşulacağına, haktan gelen her türlü sıkıntıya ve zorluğa göğüs germeyi bileceğine, ekonomik olarak sıkıntı çekmeyeceğine, iş yorgunluğunun tavan yaptığı bir dönemde tatile çıkılacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine yorulmaktadır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ezgi

Arabayla yanlışlıkla baraj yoluna giriyoruz barajı görüyorum yanımda yengem var telefonla konuşuyor

pertev

Rüyada siyah seramikten yapılmış bi baraj gördüm merdiven gibi ona çıkmaya başladım bu kaç farklı yerinden su geliyordu ortalarda bı yerde babam karşı tarafta ayakları suda eleriye barajın yanındaki ağaçtan meyve topluyordu ben yoluma devam ettim barajın başında büyük bi balık vardı hem yüzüyor hemde dışarı çıkıyordu ben onu solungaçlarinda tutum onda sonra bir şey beni suya çekti balığın esiymis beni boguyordu bana eşini bırakmamı söyledi bırakınca oda beni bıraktı
Yorumlarsanız çok sevinirim

Nes Rin

Rüyamda yokuş aşağı yürüyorum arkamdaki insanlarının baraj kapakları açıldı dediğini duyuyorum sular geliyor ama ince bir nehir gibi, su tertemiz ve berrak ben ayağıma hiç su değmeden hemen karşıya geçiyorum..

Rewşen

merhaba rüyamda annemle beraber bir pencereden,uzaktaki baraja bakıyorduk.Ama barajın göl kısmı boştu,sonra bakıyorduk ki dipten gelen birkaç hortumla su doluyor orası.Sonra bir bakıyordum ki o suyun içerisinde yüzüyorum.gölün kenarında da kapalı bir kadın oturmuş,göldeki oğlunun boğulmasından endişeleniyor,ancak oğluna bir şey olmuyordu.ben de yükselen sudan korkuyordum,boğulurum endişesiyle kendimi kıyıya vardırmaya çalışıyordum.ben de boğulmuyordum.o şekilde rüyam sonlandı.nasıl yorumlarsınız?