Rüyada Bardak Düşüp Kırılması

Rüyada bardak düşüp kırılması kısa bir flört döneminden sonra hazırlıklara başlanacağına, sevdiği birinin varlığına ve onunla üzülüp, ağlayacağına, kendisine en uygun olanı seçip hayatını kurma yolunda adım atacağına, huzursuzluk yaratan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, mutlu günlerin yaşanacağına, kısa sürede büyük bir aşama kaydedileceğine, gönül hoşluğuna ve esenliğe kavuşacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına yorumlanır.

Rüya tabiri kitabına göre rüya sahibi kişinin eğitim konusunda yeni bir sayfa açılacağına, hayırlı kişiler ile tanışıp çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, yaşamının belli bir düzene oturacağına, elde bulunan imkânların değerlendirilmesi sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, şansının hep açık olacağına, büyük bir yatırım yaparak kendi işini kuracağına işarettir.

Rüyada cam bardak düşüp kırılması adının her yerde geçeceğine, hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına, iş hayatında bilgi ve cesaret gerektiren bir mevkiye ulaşmak için çaba gösterileceğine, çok iyi yatırımlar yaparak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine ve mal mülk sahibi olacağına, uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına, kendisini eksik ve yetersiz gördüğü konularda iş hayatına atılmak yerine ilk önce açığını kapatma yoluna gideceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya ilmine göre rüyayı gören kimsenin aşılamaz ve çözülemez sorunlarının olmayacağına, sorunların yakında son bulacağına, hayatının belli bir rutine oturacağına, etrafındaki kimselerin kötü gününü paylaşacağına, gireceği her işte çok büyük başarılar kazanacağına ve adından sıkça söz ettireceğine, şölen tadında günler yaşayacağına inanılmaktadır.

Rüyada elinden bardak düşüp kırılması çok saygın ve güzel bir mevkiye terfi edileceğine, çok sevineceği ve hayatını farklı bir yöne götürecek bazı olaylar yaşanacağına, kimsesiz bir çocuğu evlat edinerek büyük bir sevap işleneceğine, can sıkıntısının geçeceğine, bazı çalışmaların büyük kazanç sağlayacağına, ne zaman başı sıkışsa hemen yardım elini uzatacak dostlarının sürekli var olacağına inanılır.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin yapılacak bir atılımın epey bir kazanç getireceğine ve bereketli olacağına, maddi açıdan ferahlamaya, fırtınalı bir havanın sakinleşeceğine, kendisini üzenleri hayatında çok büyük bir mutluluk yaşayarak uzaklaştıracağına ve çok sevineceğine, çok güzel ve hayırlı adımlar atılacağına, dost ve akrabanın işlerine yardım edileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada elinden su bardak düşüp kırılması hayatında hiç olmadığı kadar huzurlu ve keyifli olacağına, herkes tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, hayatı için büyük neşe kaynağı olacak olaylara gebe kalınacağına, işinin gücünün yaver gideceğine, başarılarının daimi olacağı fırsatlar elde edeceğine, çok kötü durumlara ve istenmeyen zararlara engel olacağına inanılmaktadır.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüyayı görenin Allah katında günahlarının affolacağına, zahmetli bir işin kolayca halledileceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, sevinçli günlerin gelip iş hayatını ve aile hayatını tamamen değiştireceğine, yeni başlangıçlar ve atılımlar yapılacağına, hedef olarak tayin edilen şeylere kısa zaman içinde büyük bir başarı ile kavuşulacağına, zor zamanların geride kalacağına ve tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine, büyük bir başarı kazanarak maddi ve manevi olarak çok büyük bir rahatlığa ereceğine inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
16 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Dilek

Merhabalar ben rüyamda kızım birkez cam bardak düşürdü elinden ben topladım temizledim sonra peşinden ikinci kez kırdı düşürdü yanlışlıkla ama ozmaan toplamadim babası kızacak duyupta diye yorumunuzu merakla bekliyorum hayır olsun insallah

Yenilmez

Merhabalar ben rüyamda tanimadigim birinin elinde boş pembe çiçekli bi su bardagı oldugunu ve düşüp kırıldığını görüyorum düserken yakalamaya çalisiyor ve yakalayamiyorum anlami nedir

Aslan

Merhaba,
Rüyamda; oturma odasındayken 3-5 yaşlarında bir bebeğin (bu bebek kuzenim ve küçük kardeşim olarak değişiyordu hangisiydi bilemiyorum) elindeki su bardağının düşüp parçalandığını görüyordum ve telaşla uzandığım yerden ‘yaklaşma, dokunma’ diye sesleniyordum rüya bu çemberde dönüyordu nedir manası ?

wwwww

Rüyada ayran doldurmak için arkadaşım başka bir arkadaşımin ayran doldurmak için alıyor ve o anda su bardağı kırılıyor bende onu görüyorum diğer siteden baktım yorumlara kötüye işaret diyor ne anlama geliyor çok merak ettim şimdiden teşekkür ederim

Anonim

Merhaba ruyamda 3adet su bardagi elimde kirilip Elim kesiliyo ve kaniyo

Su

Ben telefonla konuşuyorum karşımda duran uzun su bardağı bir an da düşüyor ve kadeh bardağı olduğu için alt tarafı kırılıyor elime alınca da dağılıyor anlamı nedir acaba

UFO

Sevdiğim insanın ablasına misafirliğe gidiyorum orada da yine misafirler var kalabalık ve ben de elimdeki su bardağını mutfak tezgahına bırakırken elimden düşüyor ve kırılıyor ortalığı temizliyorum ama çok da mahcup oluyorum… Oradan ayrılırken de özür diliyorum ablasi da beni çok sevdiğini söyleyip tekrarbuyur ediyor evine acaba nedir ki anlamı

Yeter

Merhaba. Ben evlilik hazırlığı yapıyorum ister istemez rüyalarıma bile giriyor hazırlıklar telaş.ruyamda küçük su bardağı alıyorum bir yerde elimden düştü iki tanesi kırıldı ben onları çeyzime alıyordum üzüldüm biraz . Merak ettim bir anlamı var mi