Rüyada Bardak Görmek

Rüyada bardak görmek eğitimle ilgili verilen emeklerin boşa gitmeyeceğine, içinde bulunduğu sıkıntılardan ve sorunlardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına, kuracağı bir ortaklık sayesinde cebinin para göreceğine ve aile hayatında kaybolmuş olan huzurun tekrar bulunacağına, atılıma geçeceğine, uzun zamandan beri beklenen bir haberin yakın bir zamanda alınacağına ve bu sayede çok daha düzgün ve yükselen bir performans gösterileceğine, katı düşüncelerinden ve tavırlarından vazgeçeceğine yorulur.

Rüya alemine göre rüya sahibi kimsenin elinin bolluk ve bereket göreceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının son bulacağına, atılan adımlar sayesinde kazancın çok daha artacağına, mesleğinde önemli aşamalar kaydedeceğine, emeklerinin karşılığını alacağına, dingin ve huzurlu bir ruh haline kavuşacağına alamet eder.

Rüyada antika bardak görmek sorunlarının ortadan kalkacağına, üzüntülerin mutluluğa döneceğine, daha bol kazanca sahip olunacağına ve zenginlik elde edileceğine, ailesinin geleceğine odaklanarak çözümler bulacağına yorumlanır.

Rüyada ayaklı bardak görmek tüm sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, sevindirici haberler alınacağına, sempatik tavırlarla herkesin ilgisinin çekileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bakır bardak görmek hem rütbe hem de kazanç elde etmek için azimle ve hırsla mücadele edeceğine, yardıma muhtaç olan herkese yardım edeceğine, borçlarından sevdiklerinin vereceği destek sayesinde kurtulacağına delalettir.

Rüyada beyaz bardak görmek çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, yoksullara ve zorluk çekenlere el uzatacak olan rüya sahibinin pek çok kimseden hayır duası alacağına, büyük bir başarıya ulaşılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada bulaşık bardak görmek yakın bir arkadaşla güzel bir işe başlanacağına, isteklerin ve arzuların kolayca elde edileceğine, sağlık problemleri nedeniyle zor günler geçiren bir kişiye maddi destekte bulunacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada bulaşık makinesinde bardak görmek yaşamındaki kolaylığın her daim kalıcı olacağına, çok bereketli ve bolluk içinde bir hayat sürüleceğine, aile büyüklerini memnun eden davranışlar sergileyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada büyük bardak görmek kısmetinin açılacağına, eğer planlanan şekilde hareket ederse çok büyük kazançlar elde edeceğine, ödemelerin kolaylıkla yapılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada buzlu bardak görmek çok büyük fırsatların ele geçeceğine, uzun yıllar hiçbir sağlık problemi yaşamayacağına, herkesin takdir ettiği ve saygı duyduğu bir kişi olunacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada cam kase bardak görmek yeni bir iş kapısı bulunacağına, çalışmalarının meyvelerini rahata kavuşarak toplayacağına, ele geçen fırsatların kaçırılmasına sebep olan şeylerin ne olduğunun bulunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada cam vazo bardak görmek etrafına hayır göreceği kimselerin dolacağına, rakiplerin kazanılacak her başarı sayesinde daha da üzüleceğine, kendine olan öz güvenini arttıracak kadar büyük ve değerli işler yapacağına ve çok önemli noktalara geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada çamurlu bardak görmek sevdiği kişilerin kendisini hayal kırıklığına uğratmayacağına, bilgili, görgülü ve kültürlü olacağına, yeni bir iş hayatına sahip olunacağına ya da iş sahibi olmak için uğraş verileceğine alamettir.

Rüyada çatal kaşık bardak görmek iş hayatında çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, sevdiği bir kişinin uzun zamandan beri arzuladığı bir şeyi kendisine hediye olarak vereceğine, aile bireyleri arasındaki muhabbetlerinin çok daha tatlı dille devam edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada çatlamış bardak görmek sevilen iki kişinin dünyaevine gireceklerine dair haber alınacağına, Allah’a dua edeceğine, aydınlanacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada çelik bardak görmek büyük mutluluklar yaşayacağına, yeni mallara kavuşacağına, aynı sorunlardan muzdarip olunan kişiler ile bir araya gelineceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada çeyizlik bardak görmek rahata erip, bolluk ve berekete kavuşarak zenginleşeceğine, dikilen fidanların yakın zamanda meyve vermeye başlayacağına, gönlünün ferahlayacağına yorulur.

Rüyada çizik bardak görmek sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, yalan söyleyerek insanların arasını bozan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, neşesinin, ağız tadının, keyfinin ve sağlığının yerine geleceğine işarettir.

Rüyada çok bardak görmek en yakın zamanda çok iyi haberler alacağına, anlaşmazlıkların, dertlerin ve sıkıntıların geride kalacağına, güzel bir haber almaya delalet ettiğine inanılır.

Rüyada çok sayıda bardak görmek uzun bir süreden beri düşünülen bir çalışmaya girileceğine, edilen duaların yakın zaman içinde kabul olacağına, ağız tadına, sağlığına, huzura ve mutluluğa kavuşacağına, dertlerinin dermanını bulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada çömlek bardak görmek karşısına çıkan deneyimli ve başarılı kişiler ile ortaklıklar kuracağına, mal mülk konusunda çok büyük adımlar atıp çok zengin olacağına, çok güzel bir mevkiye geleceğine alamettir.

Rüyada çöpte bardak görmek bolluğun ve bereketin daha önce hiç olmadığı kadar artacağına, para sorunu olmadan, kimseye el açmadan yaşayacağına, sorunların ve sıkıntıların deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi çözüme kavuşacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada delik bardak görmek hayali kurulan mutluluk dolu hayatın yakalanacağına, çok rahat edeceğine, zor günlerin biteceğine işaret etmektedir.

Rüyada demir bardak görmek iş hayatında sürekli köstek olan kişilerin yenilgiye uğratılacağına, çok büyük başarılar elde edileceğine, aile bireyleri ilgili olarak sevinçli bir haber alınacağına, bolluk ve bereket yakalayacağına inanılmaktadır.

Rüyada dizili bardak görmek sevilen bir kişi ile kurulacak olan bir ortaklık sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, geçmişte uğradığı bütün zararları telafi edeceğine, yaşanan tüm sorunların sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada eski bardak görmek istemeden de olsa kalbini kırdığı insanlardan özür dileyeceğine, ismini herkese duyuracağına, sayılan ve sözü geçen bir kişi olunacağına işarettir.

Rüyada fincan bardak görmek rakiplerin geride bırakılacağına, rahat edeceğine, yaşanacak kötü bir olayın sonrasında kişi için hayırlara vesile olacağına yorulmaktadır.

Rüyada gümüş bardak görmek refah düzeyinin hiçbir zaman azalmayacağına, alacağı destek ile sorunlarından kurtulacağına, yakın zamanda tanışacağı kişilerden hayır göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada güzel bardak görmek girilecek olan işlerde çok saygın kişiler ile çalışılacağına, iş dünyasında hatırı sayılır bir itibara sahip olması nedeniyle sürekli yeni iş teklifleri alacağına, ekmeğine haram sürmeyeceğine, kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına alamet eder.

Rüyada hediye bardak görmek bekar ise evlilik konusunda bir adım atılacağına ve büyük bir huzura erileceğine, art niyetli kişiler ile iş ortaklığı yapmak isteyeceğine ve şahit olduklarından sonra her şeyden vazgeçerek onlardan derhal uzaklaşacağına, kazancının azalmayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada iki bardak görmek iyi huyunu ve güzel ahlakını ömrü boyunca terk etmeyeceğine, sevilen bazı kişilerle bir ortaklık kurulacağına, uzun bir hayat yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada iki tane bardak görmek kıdem atlayacağına, mutlu olunacağına, kazancının her kuruşunun karşılığını alın teri ile vereceğine tabir olunur.

Rüyada ince belli bardak görmek ticaret ehli kimse haline geleceğine ve meslek hayatında ön plana çıkacağına, fikirlerinin can bulacağına, işinin gücünün rast gideceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada kağıt bardak görmek eşine olan sevgisinin ve saygısının bir ömür boyu süreceğine ve aile saadetinin hep ilk günkü gibi taze kalacağına, kırılan umutların tekrar filizleneceğine, çalışmaları takip ve takdir edilecek kimse olacağına yorulur.

Rüyada kahve bardağı görmek hayırlı kazanç kapılarının açılacağına, yeni bir adım atılacağına, ruhen kendisini sakin ve huzurlu hissedeceğine işarettir.

Rüyada kahverengi bardak görmek büyük çalışmalar ve hayırlı projeler gerçekleştirileceğine, üzüntülerin ve zorlukların biteceğine, büyük bir zenginliğe ve saygınlığa kavuşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kesme bardak görmek iş hayatında çok üst mevkilerdeki yerini sağlamlaştıracağına, hatta kendi işinin sahibi olabileceğine, uzun bir zamandan beri hayalini kurduğu arabaya kavuşacağına, mutlu günlerin yaşanacağına delalet eder.

Rüyada kirli bardak görmek insanların gözünde çok daha itibarlı kimse olmayı başaracağına, çalışma hayatında büyük bir prestije sahip olunacağına, sorunların kısa süre içinde çözüm bulacağına alamet eder.

Rüyada kırmak bardak görmek sevabı bol olan yaşamında dara düşmeden, sürekli dua alarak yaşayacağına, huzuru ve mutluluğu yakalayacağına, kazalardan, belalardan, kötülüklerden uzak olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kırmızı bardak görmek sorunlu ve üzüntülü günlerin geride kalacağına, yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına, küslük yaşadığı kişiler ile aralarındaki buzların eriyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada konuşan bardak görmek başında dönüp duran kara bulutların dağılacağına, işlerin açılacağına, çok hayırlı işlere atılacağına işaret etmektedir.

Rüyada köpüklü bardak görmek her zaman ailesinin başında olacağına, kariyer planı konusunda çok olumlu adımlar atılacağına, zaman içinde daha güzel günler göreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kristal bardak görmek yakın bir zamanda ortaya çıkan sağlık sorununun tedavi edileceğine, biraz dinleneceğine, uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada krom bardak görmek ailesine kol kanat gereceğine, hayır işlerini büyük bir samimiyetle ve istekle yerine getireceğine, elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına inanılmaktadır.

Rüyada küçük bardak görmek sıkıntıların ve sorunların biteceğine, hastalığının düzeleceğine, zararlı alışkanlıkların sona erdirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada küflü bardak görmek yaşamının büyük bir lüks içinde geçeceğine, yakın bir zamanda çocuk sahibi olunacağına, yeni ve daha dinamik bir hayat tarzını benimseyerek evini ve yaşadığı şehri değiştireceğine delalet eder.

Rüyada kutuda bardak görmek geleceğinin parlak, hayırlı ve güzel olacağına, yakalandığı ağır bir hastalığı yeneceğine, evine daha fazla kazanç getireceğine rivayet eder.

Rüyada lekeli bardak görmek yeni girilecek olan bir işte sanki uzun zamandan beri o işte çalışılıyormuş gibi doğru adımlar atılacağına, geçim sıkıntısından, yokluktan ve fakirlikten kurtulacağına, esenlik, huzur ve saadet bulacağına yorumlanır.

Rüyada likör bardağı görmek keyifleneceğine ve afiyette olacağına, dünya hayatında huzurlu olmaya, çok büyük ses getireceğine rivayet eder.

Rüyada masada bardak görmek çok mutlu, rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine, yaptığı bütün işlerle adından sıkça söz ettireceğine, mutlu bir birlikteliğe yol alacağına rivayet eder.

Rüyada mavi bardak görmek kişinin afiyette, ağız tadında ve keyif içinde bir hayat yaşayacağına, üzüntü verici bir durumdan kurtulacağına, ödemelerinin düzenli olarak gerçekleştirileceğine inanılır.

Rüyada metal bardak görmek zararlı bir alışkanlığın yakında bitirileceğine, neşeye ve mutluluğa kavuşacağına, yaşamına yeni bir yön verme olanağına sahip olacağına işaret eder.

Rüyada mor bardak görmek iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük projeler ve çalışmalar gerçekleştirileceğine, yapılan bir işte uğranılan zararların telafi edileceğine, başka iş kollarına girerek çok daha büyük kazançlar elde edeceğine alamet eder.

Rüyada mutfakta bardak görmek Allah’ın kendisine mutluluğu ve huzuru tatmayı nasip edeceğine, kazançlı işler yapmak için imkânlarının artacağına, hem daha kolay bir hayat yaşama şansı elde edeceğine hem de bundan sonra çok daha rahat şekilde gelir kazanacağına işarettir.

Rüyada nazar boncuklu bardak görmek tanıdığı kişilerden birine yardım isteği üzerine yardım edeceğine, kafasını tamamen rahatlattıktan sonra daha başka işlere gireceğine ve yüklü servete sahip olacağına, sevdiği ve çok istediği bir projeyi hayat geçirerek etrafındaki herkesin dikkatini çekeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada parlak bardak görmek mesleğinde başarı ve zafer elde edeceğine, hep iyi, vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine, zor bir anda vereceği akıllıca bir karar sayesinde büyük bir zarara uğramaktan kurtulacağına alamet eder.

Rüyada pembe bardak görmek kendisini üzen ve kıran kişilerden uzak duracağına, problemlerinin çözümüne kavuşacağına, kaybettiği her şeye geri kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada rafta bardak görmek pek çok kişinin kendisine imrenerek bakacağına, çok sıkıntılı zamanları kolay bir şekilde atlatacağına, gelirinin artacağına ve yüzünün güleceğine rivayet eder.

Rüyada rengarenk bardak görmek mesleğinde çok yol kat edeceğine, bol para kazanacağına, rakiplerinin bir adım önüne geçeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından tamamen kurtulacağına yorulur.

Rüyada resimli bardak görmek bankadaki hesabının büyüyeceğine, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceği bir çalışma gerçekleştireceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda adımlar atılacağına işaret eder.

Rüyada şampanya bardağı görmek ferahlığa çıkılacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde tüm isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, ticaretinin büyüyeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada saplı bardak görmek olumlu ve hayırlı gelişmelerle karşılaşacağına, her zaman iyilikleriyle anılacağına, iyi niyetlerinin karşılık göreceğine alamettir.

Rüyada sararmış bardak görmek daha önce hiç görülmedik bazı işlere imza atacağına, sevdiklerinin her daim dizinin dibinde olacağına, görmediği yerlere gideceğine alamettir.

Rüyada şeffaf bardak görmek çok büyük mutluluklar tadacağına, yaşanacak güzel olaylar ve elde edilecek başarılar sayesinde makam sahibi olunacağına, herkes tarafından çok sevilen bir kişi olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada seramik bardak görmek helal rızka kavuşacağına, sevdiği kişilerden her zaman destek göreceğine, efendi ve güler yüzlü oluşu sayesinde çevresindeki herkes tarafından çok sevileceğine, sorunlarından kurtulacağına delalettir.

Rüyada siyah bardak görmek kendi zevkine uygun bir ev döşeyip işlerinin bu mekânda ortaya konacağına, hayat boyu pek çok insana önderlik edeceğine ve vicdanıyla, insanlığıyla herkese örnek olacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada süslü bardak görmek sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde biteceğine, kulluk görevini ihmale mahal vermeyeceğine, mutluluk dolu haberler alacağına, sıkıntılarını aşacağına, komşuları arasında çok sevilen biri olacağına, çıkacağı tatilin ardından çok yeni ve başarılı fikirler elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada tahta bardak görmek yeni bir kazanç kapısı bulunacağına, epey bir süreden beri inişli çıkışlı seyreden işlerin düzene gireceğine, ortak olarak gireceği bir işte çok acemi olan ortağının kendisini geliştirmesinde büyük bir yardımda bulunacağına, çok iyi günler göreceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada taşlı bardak görmek çok uzun zamandan beri sonuç beklenen bir yerden en kısa zamanda hayırlı ve olumlu haber alınacağına, yeni bir eve sahip olacağına, sevindirici haberler alacağı bir döneme gireceğine işarettir.

Rüyada temiz bardak görmek sorunların kısa zaman içinde zorluk çekmeden çözüm bulacağına, sorunlarını ve zorluklarını aşmayı bileceğine, iş ve özel yaşamında herhangi bir problemle karşılaşmayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada tepside bardak görmek kazancın artması ile bolluğa ve berekete kavuşulacağına, mutlu olacağınıza, yapılan işte çok iyi bir kişi ile tanışılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada termos bardak görmek çeşitli iş ortaklıkları kurulacağına, iş ve ev değişikliğine gidileceğine, yaşamındaki gelişmelerin olumlu olacağına, insanların güvenini kazanacağına rivayet eder.

Rüyada ters bardak görmek kolaylık elde edeceğine, başarılamayan bir işten zafer elde edileceğine, yenileneceğine, tazeleneceğine, moral bulacağına işaret eder.

Rüyada ters çevrilmiş bardak görmek deyim yerindeyse ayaklarını yerden kesecek fırsatlar elde edeceğine, haksız bir durum yaşanmaması için çok dikkat edileceğine, ana baba duası alınması ile güzel bir işe ortak olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada toprak bardak görmek aile büyüklerinden alınacak destek sayesinde çok güzel bir düğün yapılacağına, yaşanan eksikliklerin giderileceğine, ailesi ve diğer yakınları ile koyu muhabbette olacağına yorumlanır.

Rüyada tozlu bardak görmek mutluluk duyulacak bazı adımlar atılacağına ve aile bireyleri ile çok huzurlu günler geçirileceğine, kafasının rahat edeceğine, uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere kısa süre içinde kavuşacağına işaret eder.

Rüyada turkuaz bardak görmek sevdikleri ile bir araya geleceğine, ticarette yaşanacak başarıya ve hayırlı kazanca, uzun zamandan beri istenen hedeflerin ve amaçların gerçekleşeceğine, kazançlı işler yapılacağına rivayet eder.

Rüyada turuncu bardak görmek küslükleri bitireceğine, yaşama olan inancına kavuşacağına, müjdeli haberler alacağına işarettir.

Rüyada tuvalette bardak görmek sağlık sorunlarından kurtuluşa ereceğine, ailesini iyi şartlarda yaşatacak bir mesleği ifa edeceğine, bol kazançlı bir işe girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada üç bardak görmek şansının yaver gitmesi ile çok rahat edeceğine, büyük atılımlar yapılacağına, hayatın tüm nimetlerinden de sonuna kadar faydalanmaya yorulur.

Rüyada uçan bardak görmek malının ve parasının artacağına, bilmediği bazı gerçekleri öğreneceğine, içine düşeceği zorluklardan kendisini ancak yine sevdiklerinin kurtaracağına inanılır.

Rüyada uzun bardak görmek sıkıntıların ve stresin sona ereceğine, kendisine hayır, iyilik, güzellik ve bereket getirecek başlangıçlar yapacağına, her istediğini elde edeceğine inanılır.

Rüyada viski bardağı görmek hayata dair tüm nimetlere kavuşarak, hayallerini gerçekleştireceğine, girdiği işlerde istediği başarıyı elde edeceğine, bilgili kimse haline geleceğine ve hayatını en iyi şekilde yaşamayı başaracağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada vitrinde bardak görmek ikilemde kalınan bir konuda en hayırlı yolun seçileceğine, birçok iyi insanla tanışıp çok iyi işlere imza atacağına, eline geçen fırsatlarla çok iyi işler çıkartacağına ve çok daha iyi zamanlar geçireceğine, iş dünyasının önde gelen kişilerinden biri olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada yağlı bardak görmek dostlar arasında yaşanan tatsız olayların çözümü için arabuluculuk yapılacağına ve dört duvar arasında kalması istenen bir olayla ilgili ağzı pek sıkı olmayan bir kişinin kulağının çekileceğine, sevinçli ve mutlu haberler alacağına, iş hayatında çok saygın bir isme sahip olunacağına ve zorlukların biteceğine yorumlanır.

Rüyada yamuk bardak görmek hidayete ermekle birlikte tüm aile yaşantısını da bu yönde değiştirip ve düzenleme yoluna gideceğine, her işi severek yapacağına, bolluk ve bereket içinde bir döneme girileceğine tabir olunur.

Rüyada yanan bardak görmek hayatının ve işlerinin yoluna gireceğine, aile hayatında yaşanan küslüklerin ve kırgınlıkların barışla sonuçlandırılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine, kazaların ve belaların rüya sahibinden uzak olacağına işaret eder.

Rüyada yarım bardak görmek maddi gücünün katlanacağına, rızkının çok daha çeşitli hale geleceğine, kendisini kıskanan ve işlerini kötüleyen kişileri yenilgiye uğratacağına yorulur.

Rüyada yeni bardak görmek başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine, sevilen bir kişinin yolundan gidileceğine, müsriflikten kaçınıp, tutumlu bir yaşam süreceğine alamettir.

Rüyada yerde bardak görmek rakiplerinin kendisi ile rekabet edemeyecek durumlara düşeceğine, sevilen, sayılan ve takdir edilen bir kişi olunacağına, hayalleri kurulan eve kavuşulacağına ve zorlukların üstesinden gelineceğine, kazançlı bir işe girip mal mülk sahibi olunacağına inanılır.

Rüyada yeşil bardak görmek çok büyük mal ve mülk sahibi olunacağına, variyet sahibi olacağına, sorunlarını kısa süre içinde çözüme kavuşturacağına alamet etmektedir.

Rüyada yıkanmış bardak görmek beklentilerinin gerçekleşeceğine, arzularının yerine geleceğine, kişinin gönlünden geçenlerin bir bir çıkacağına, gönül işlerinden mutluluk bulacağına, kalıcı ve kutsal duygular yaşayacağına, sürpriz gelişmelerle ve değişimlerle karşı karşıya kalacağına, huzuru yakalayacağına ve hayatının yolunda gideceğine, zor durumda olan kişileri unutmayacağına ve variyeti ne oranda artarsa o kadar sadaka ve zekât vereceğine yorumlanır.

Rüyada yosunlu bardak görmek sırtındaki yükten kurtulacağına, kendisine büyük bir mutluluk kazandıracak bir haber alacağına, aile hayatında çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada zemzem bardağı görmek hayatında yapacağı bir değişikliğin kendisine uğur getireceğine, mallarının ve parasının çoğalacağına, kapanan kapıların açılacağına rivayet etmektedir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim