Rüyada Başını Sallamak

Rüyada başını sallamak çok iyi düşünerek ve doğru kararlar vererek çok iyi işler yapacağına, sağlığının iyileşeceğine, kazancının çok daha fazla olacağına, sorunlarının önemsiz ve aşılması kolay sorunlar olacağına, aile içinde bir ömür boyu huzur ve mutluluk olacağına, bereketli bir döneme girerek, refah içinde yaşayacağına inanılır.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüya sahibi kişinin ferahlığa çıkılacağına, zafere giden yolunun önünün açılmasına vesile olacak olaylar yaşanacağına, adım atılacak işte aile bireylerinden destek göreceğine, hayatının ortalarına gelmiş, yaşamda bazı şeyleri tecrübe etmiş kimseler için sürpriz gelişmeler yaşanacağına, manevi olarak huzur içinde olacağına, yaşamına kolaylık geleceğine delalet eder.

Rüyada başını sallamak yakınındaki kimselerin başarıları ile övüneceğine, kazanılan paranın artacağına, daima kendisine hürmet gösterileceğine, sevdiği kişilerden maddi yardım alacağına, bu sayede sorunlarından kurtulacağına, işlerini çok daha iyi bir duruma getireceğine, zorluklar karşısında kendisine inancını tazeleyerek mücadele vermeye devam edeceğine, bilgisine güvendiği kişilerin gittiği yolu izleyerek kazanç elde edeceğine ve sonradan da insanlara karşı örnek olacağına inanılır.

Rüya tabiri üstadına göre rüya sahibi kimsenin herkes tarafından takdir edilen ve sevilen biri olacağına, şansının ve bahtının kendisinden yana gideceğine, çok büyük başarılar kazanacağına, kendisine ev ve araba gibi şeyler alarak büyük bir zenginliğe kavuşacağına, maddi düzlüğe çıkabilmesi için gereken ne varsa herkesin elinden geldiği kadar destek olacağına, aile hayatının hayırlı gelişmelerle dolacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada başını sallamak kısmetin ve şansın açılacağına, çok büyük atılımlar yapılacağına, dualarının kabul olup gerçekleşeceğine, iş üstüne iş teklifi alacağına, sıkıntıların ve üzüntülerin bir daha ortaya çıkmamak üzerek biteceğine, yaşanan tüm zorlukların avantaja dönüştürüleceğine, etraftaki insanların dertlerine de çare bulunacağına, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, yapacağı her yeni işin de kendisine hayır ve uğur getireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı görenin tövbelerinin Allah’a ulaşacağına, sıkıntıların kısa zamanda sona ereceğine, hastalıkların son bulacağına, ortaya konan çalışmaların kazanç getirmesi sayesinde maddi ve manevi olarak çok rahat edileceğine, kısa bir zaman içinde yaşayacağı bazı olaylar sayesinde dertlerinden çok kısa zaman içinde çözüme kavuşturacağına ve el attığı bir işte kendisine sorun çıkartan bütün olayları başarıyla bitireceğine, verilecek bazı talimatlar doğrultusunda işin büyütüleceğine, gelirinin artacağı, konforunun ve lüksünün yerinde olacağı, elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments