Rüyada Kol Görmek

Rüyada kol görmek dertlerinin unutulacağına, borçlarının biteceğine ve üzüntülerinin yerini mutluluğa bırakacağına, insanlara her türlü yardımı yapacağına, yeni duygular tadacağına, eline geçen fırsatları çok hayırlı işler için kullanacağına, bolluk, bereket ve zenginlik elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı gören kişinin sevilen, sayılan ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine, hanesine bolluk geleceğine, hayal edilen şeylere yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, iş hayatında kendi ayakları üstünde duracağına, iş hayatında bilgi ve cesaret gerektiren bir mevkiye ulaşmak için çaba gösterileceğine, çoğalan kısmetlerle birlikte kişinin ismini herkese duyuracağı projelerde yer alacağına yorumlanır.

Rüyada abiyi kolsuz görmek mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına, çok değerli ve saygın insanlar ile tanışacağına, evine daha fazla rızkın cebine de daha büyük miktarlarda gelirin gireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ahtapot kolu görmek ekmek parası kazanmak için alınteri döküleceğine, sıkıntı çektiği bir dönemde eline geçen fırsatları çok iyi değerlendireceğine, insanların hayran kalacağı işler ortaya koyacağına rivayet etmektedir.

Rüyada akrabayı kolsuz görmek Allah’ın helal kılmadığı işlere el sürmeyeceğine, geniş rızık elde edeceğine, sırtının pek olacağı noktalara çıkacağına inanılır.

Rüyada alçıya alınmış kol görmek kendi alanında çok aranılan ve beğenilen bir kişi olacağına, yolunun açık olacağına, karşısına çözülemeyecek sorunların ve üstesinden gelemeyeceği zorlukların çıkmayacağına, hayatının kolaylıklar ve güzellikler içinde geçeceğine, eğer hastaysa şifasını bulacağına yorumlanır.

Rüyada altın kolluk görmek üzüntüden ışığı sönmüş olan gözlerinin yeniden parlayacağına, yeni işlerin geleceğine, kazancının artacağına rivayet eder.

Rüyada arkadaşını kolsuz görmek hanesinde mutluluk ve sevginin hüküm süreceğine, toplumun önde gelen kişileri arasına gireceğine, tüm sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına alamettir.

Rüyada babayı kolsuz görmek uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine, sıkıntıların kısa zamanda çözüme kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada bardakta kola görmek manevi hayatını da ön planda tutarak dikkatleri çekeceğine, para sıkıntısından kurtulacağına, kendisini iyi hissetmesine vesile olacak çarelere ve çözümlere kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada beyaz kol görmek hayatının düzene gireceğine, hayata daha iyimser bakan kişi haline geleceğine, büyük başarılara imza atacağına delalet eder.

Rüyada buzlu kola görmek her zaman salih kişilerle birlikte olacağına, kötü kişilerin arayı bozmasından ötürü tartışılan ve ayrı düşülen dostların bir araya geleceğine, bir süre iş yaşamından, stresten ve sıkıntıdan uzak, sakin ve huzurlu günler yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada ceket kolu görmek özel hayatında mutluluğu yakalamasına, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına ve bu sayede ömür boyu yüzünün güleceğine, çok büyük maddi ve manevi rahatlığa erişileceğine inanılır.

Rüyada ceset kolu görmek rahat bir döneme girileceğine, büyük bir proje gerçekleştirileceğine, ortaya koyacağı çalışmaların ya da projelerin istenen başarıyı getireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada çıkık kol görmek kuruntu haline getirdiği vehimlerden uzak duracağına, ağız tadı içinde bir hayat geçireceğine, içinde bulunduğu sağlıksız ruh halinden ve bedenindeki ağrılarından kurtulacağına delalettir.

Rüyada çıkmış kol görmek kalkınacağına, zorlukların kolaylıkla aşılacağına, bereketli bir yaşama sahip olunacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada çocuğunu kolsuz görmek yakınları ile dayanışma içinde kalacağına, yakın zamanda büyük başarılar kazanacağına, tam her şeyin bittiğini ve hayallerinin suya düştüğünü düşünürken işlerinin düzeleceğine alamet eder.

Rüyada çürük kol görmek olumsuzlukların ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, kısa süreli de olsa büyük bir başarı kazanacağına, çok büyük bir ilerleme yaparak çok daha iyi yerlere geleceğine alamettir.

Rüyada delik kol görmek parasal sıkıntılarından, ihtiyaçlarını gidermekte çektiği zorluktan ve yaşadığı çileden kurtulacağına, maddi gücünün her geçen gün artacağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine yorumlanır.

Rüyada deniz kolluğu görmek şansının ve bahtının daima açık olacağına, düşmanlıkların biteceğine, işlerin açılacağına, fırsatların çok iyi ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine rivayet eder.

Rüyada dikişli kol görmek yetki ve söz sahibi olacağına, deneyimli biri ile ortaklık kuracağına, vefakar bir insan olunacağına tabir olunur.

Rüyada dolapta kola görmek hem iş hem de özel hayatında istediği ve aradığı mutluluğu bulacağına, üzüntülü geçen günlerin çok yakın zaman içinde sona ereceğine, geçim sıkıntısının bitip, faturalarının rahatlıkla ödeneceğine yorumlanır.

Rüyada dört kol görmek işlerini kısa zamanda büyüteceğine, yapacağı işlere değer verecek bir kişiyle bir ortaklık yapılacağına, hedeflerine ulaşacağına yorumlanır.

Rüyada elbise kolu görmek zamanının çoğunu kendisi için çok değerli olan ailesine ayıracağına, Allah’ın pek çok lütufları ile karşılaşacağına, amaçlarını yerine getireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada eşini kolsuz görmek iş için önemli olabilecek bir ortaklık kurularak yeni işlere sermaye olarak kullanılacağına, sorunlarının ortadan kalkacağına, öğretimini yeni bitiren kişiler için maceralarla dolu, kariyer olanakları olan, iyi gelir getiren işler yapılacağına alamet eder.

Rüyada façalı kol görmek sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan yardımcı olunacağına, zorlukların bir anda biteceğine, kendi işinin başına geçileceğine ve bolluk içinde yaşanacağına delalet eder.

Rüyada fanta kola görmek ortaya konulacak çalışmalar ile huzurlu bir döneme girileceğine, ulvi kimse haline geleceğine, toplumdaki yerinin sağlamlaşacağına ve yine toplumun önde gelen ender isimleri arasına gireceğine alamet eder.

Rüyada fazla kol görmek üzüntü duyulan bir konuda istenen şeylerin gerçeğe dönüşeceğine, verilen sözlerin teker teker yerine getirileceğine, iş konusunda parmakla gösterilecek bir yönetici haline geleceğine inanılır.

Rüyada fazladan kol görmek kazanılan paranın Allah yolunda harcanacağına, iş konusunda büyük ve engin tecrübelere sahip bir kişi ile büyük bir ortaklık kurulacağına, hem özel hayatında hem de ticaret hayatında mutluluğu yakalayacağına yorumlanır.

Rüyada gömlek kolu görmek ailesinin desteğiyle gelecekte iyi yerlere ulaşacağına, üzüldüğü konularda sevdiği kişilerden yardım alacağına, dertlerden kurtulmaya delalet eder.

Rüyada güçlü kol görmek işlerin düze çıkarılacağına, başarı elde edeceğine, geçiminin kolaylaşacağına işaret eder.

Rüyada hastalıklı kol görmek alacağı ödüllerin ve kazanacağı yarışmaların birçok iş fırsatı yaratacağına, rahat bir hayatın kapılarının açılacağına, zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına, hayal kırıklığı yaratan bir durumun sona ereceğine, insanlara değer verdiği gibi kıymet göreceğine yorumlanır.

Rüyada iki kol görmek ruhsal olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, sağlık sorunlarının çözüme kavuşacağına, yeniden can bulacağına, gerginliğin biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada ince kol görmek hane içinde herhangi bir sıkıntının yaşanmayacağına, çok büyük ve başarılı birkaç hamle ile çok daha hayırlı bir yola gireceğine, hayırlı yollardan kazanılacak paralar ile girilecek işlerde başarılı olunacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada insan kolu görmek saygınlık göreceğine, sevilen ve iyi anılan kimse olacağına, en yakın arkadaşıyla kardeşten daha yakın olacağına, şansının ve kısmetinin açılacağına alamettir.

Rüyada iskelet kol görmek endişelerinin son bulacağına, sorunlarını çözeceğine, kafasını tamamen rahatlattıktan sonra daha başka işlere gireceğine ve yüklü servete sahip olacağına, ortak olarak girdiği bir işle ferahlığa çıkacağına inanılır.

Rüyada kalın kol görmek işlerinin yaver gideceğine, ticaretinin açılacağına, çekilen sıkıntıların son bulacağına inanılmaktadır.

Rüyada kardeşini kolsuz görmek eline geçen kazancın bir kısmı ile muhtaç insanlara yardım edeceğine, haksızlık yapan insanlardan uzaklaşacağına, tartışma yaşadığı kişilerden helallik alacağına, elinde bulunan imkânların kısa süre içinde hayırlı bir şekilde kullanılacağına, maddi ve manevi olarak sevineceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada karıncayı kolunda görmek yaşamının eskisi gibi kolaylıklarla ve güzelliklerle geçeceğine, yeniden yaşam isteğine kavuşacağına, çektiği sıkıntıdan bir süreliğine kurtulup rahat bir nefes alacağına ve çok daha iyi bir duruma gelmek için çaba göstereceğine rivayet eder.

Rüyada kaslı kol görmek hayallerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine, atılacak adımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, sevdikleri ile bir araya geleceğine, özlem gidereceğine ve çevresinin kalabalık olacağı günler yaşayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kıllı kol görmek iş hayatında ve akrabaları arasında saygınlığının artacağına, son zamanlarda kötü giden her şeyin düzeleceğine, yakasını belalı ve tekin olmayan kişilerden alacağına delalet etmektedir.

Rüyada kılsız kol görmek sürprizlerin arka arkaya geleceğine, çalışmadan da sabit bir gelire sahip olma şansın elde edeceğine, rahat bir işe girileceğine alamet eder.

Rüyada kırık kol görmek sahip oldukları için yaradana şükredeceğine, uzak yoldan gelen bir akrabanın yardımıyla hayırlı bir ortaklığa girileceğine ve sevilen bir kişi olunacağına, çalışkanlığı ve dürüstlüğü ile herkesi hayran bırakacağına yorulmaktadır.

Rüyada kırılan kol görmek ekonomik sıkıntılarından kurtulması için çare bulacağına, uğradığı haksızlığın özürle düzeltileceğine, yüksek mertebeye geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kirli kol görmek işlerinde yaşanan sorunların biteceğine, çeşitli kişilerden ve işi bilen insanlardan fikir alacağına, huzurlu bir kişiliğe sahip olacağına ve başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kızını kolsuz görmek eline güzel fırsatların geçeceğine, teklif götürdüğü bir arkadaşının kabul etmesi sayesinde büyük başarılar kazanacağına, büyük bir proje ile birlikte zenginliğe adım atacağına alamettir.

Rüyada kocasının kolunu görmek ne kadar plan varsa gerçekleştirileceğine, çalışmadan da sabit bir gelire sahip olma şansın elde edeceğine, kalıcı ve güvenilir dostlar edineceğine delalet etmektedir.

Rüyada koka kola görmek haramdan uzak durup, Allah’a dua edeceğine, hayırlı ve kazançlı fırsatlar ele geçirileceğine, çok büyük ve hayırlı bir karar alınacağına tabir olunur.

Rüyada kopan kol görmek ödemelerinin düzenli olarak gerçekleştirileceğine, belli bir refah düzeyinin ve yaşam kalitesinin olacağına, sevinçli ve hayırlı haberler alınacağına, yavaş yavaş da olsa istenen şeylere kavuşulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kopuk kol görmek hayırlı bazı adımlar atacağına, çok rahat ve başarılı bir iş hayatına sahip olacağına, bol kazanç elde edeceğine, sorunlarından kurtulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kutu kola görmek yanındaki kişilere sanat öğreteceğine, yakın çevre içindeki bir kişi ile bir gönül ilişkisi yaşanacağına, kar ve mutluluk getirecek projeler ortaya konacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada mor kol görmek rekabet içinde olduğu ya da kendisini çekemeyen kişilerin hayal kırıklığı yaşayacağına, hayırlı işlerde yer alacağına, eşinden ve çocuklarından da her zaman sevgi ve saygı göreceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada morarmış kol görmek tabiri caizse ayaklarını uzatıp, sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine, pek çok iş fırsatının ayağına geleceğine, çok daha iyi bir konuma geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada namaz kolluğu görmek zahmetli işlerin büyük kazanç sağlayacağına, eski tanıdıklarından iyilik ve yardım göreceğine, mutlu olacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölen kişinin kolunu görmek ticarette şansının yaver gideceğine, hem aileye hem vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına, sevdiği insanlardan birisinin vereceği destek sayesinde problemlerini teker teker çözeceğine ve çok büyük atılımlar yapmak için özgüven kazanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ölü kolu görmek çok rahat edeceğine, işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına, hayırlı ve güzel haberlerin alınması sayesinde işlerin çok hayırlı bir hale geleceğine, çok mutlu bir hayat yaşayacağına delalet eder.

Rüyada oyun kolu görmek sıkıntılı olarak başlayan çalışmaların yakın zaman içinde düzeleceğine ve yaşanan kırgınlıkların son bulacağına, kaçırılan fırsatlardan daha iyilerinin elde edileceğine ve dostlarla ve aileyle çok mutlu olunacağına, kafa dağıtacağına inanılmaktadır.

Rüyada peygamber efendimizin kolunu görmek maaşının artacağına ve bir nebze olsun rahat nefes alacağına, her zaman çok iyi işlere imza atıp başarı kazanacağına, hayatının belki de dönüm noktası olacak işlerin altına imzasını atacağına inanılmaktadır.

Rüyada protez kol görmek üzüntülerin mutluluğa döneceğine, yakın zaman içinde çok azimli bir şekilde çalışılması sayesinde büyük zenginliğe ulaşılacağına, ilkelerinden asla vazgeçmeyeceğine, hedeflere ulaşılacağına, kazancın her geçen gün daha da çoğalacağına, işlerin açılacağına, muradın gerçekleşeceğine inanılır.

Rüyada saat kol görmek insanlardan hürmet göreceğine, başarıya giden yolların açık olacağına, iş hayatının güzel gidişatının aile hayatına da yansıyacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sadece kol görmek manevi açıdan gönül ferahlığı yaşayacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, hayallerin hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine yorumlanır.

Rüyada sağ kol görmek bir yakını ile aralarındaki problemlerin çözüleceğine, kişinin ağız tadına kavuşacağına, büyük bir özgüven kazanacağına, kendisini çok iyi bir yere getirecek bir işe gireceğine yorulur.

Rüyada sakat kol görmek çok büyük başarılar ile birlikte kazançlar elde edeceğine, kıskanılan ve her işi rast giden biri olacağına, sıkıntılı bir işin ardından ferahlığa çıkılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada sargılı kol görmek iş ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayacağına, yüzünün güleceğine, kazanılan paranın makbul ve mukaddes amaçlar için harcanacağına yorumlanır.

Rüyada sarı kola görmek maddi olarak büyük kazanç elde edileceğine, aile büyükeri ile bir araya gelip, hem moral hem de dertlerine çareler bulacağına, uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada serumlu kol görmek kendisi ve ailesi için önemli sevaplarda bulunup hayırlar işleyeceğine, belli bir kazanç elde edileceğine, hayata dair tüm nimetlere kavuşarak, hayallerini gerçekleştireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğinin kolunu görmek bütün aile tarafından çok büyük sevinçle karşılanan şeylerin gerçekleştirilmesi ile çok daha iyi şeylerin ortaya konulacağına, yakın bir zaman içinde bol kazanç elde edeceğine, aile bireyleri arasında çok büyük ve karlı bir iş için bir ortaklık kurulacağına inanılır.

Rüyada şiş kol görmek atılımları sayesinde adından en çok söz edilen kimse durumuna geleceğine, herkesle arasında dürüst bir ilişki olacağına, ihtiyaç sahiplerine yardım etme konusunda bazı yardım kuruluşlarıyla ortak hareket edileceğine tabir olunur.

Rüyada şişe kola görmek ticaret hayatında kendisiyle mücadele halinde olan kişileri etkisiz hale getireceğine, varolan sağlık sorunlarının şifa bulacağına, eline geçen paranın bereketinin daim olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada sivilceli kol görmek erkek çocuğa sahip olacağına, hedeflerine ve amaçlarına ulaşacağına, herkesin parmakla göstereceği kadar başarılı bir iş hayatına kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada siyah kol görmek sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulup çok rahat, huzurlu ve mutlu bir hayata adım atacağına, dünya malına kavuşulacağına, hanesinin güzelliklerle dolacağına delalet eder.

Rüyada sol kol görmek hayatın yüzüne güleceğine, işlerindeki verimin her geçen gün daha fazla artacağına, el attığı işlerde çok iyi yerlere geleceğine ve bu sayede çok daha üstün olacağına işaret etmektedir.

Rüyada takma kol görmek ettiği çabanın emeğini alacağına, sıkıntıların sona ereceğine, suçlamalardan aklanılacağına, alışveriş yapacağına ve eğleneceğine işaret etmektedir.

Rüyada tek kol görmek endişe ettiği konularda çok güzel adımlar atacağına, yaşanan bir haksızlığın ya da bir yanlış anlaşılmanın ortadan kalkacağına, verilen kararların çok iyi haberler getireceğine, iş hayatının düzeleceğine delalettir.

Rüyada teneke kola görmek rakiplerini hezimete uğratacağına ve çok sağlam bir makama geleceğine, hayatında hiçbir üzüntü verici olayın kalmayacağına, karşısına çıkan bazı fırsatları çok iyi bir şekilde kullanarak kazancını daha arttıracağına işaret eder.

Rüyada tüysüz kol görmek tükenmez bir rızık elde edeceğine, ileride iş hayatında çok büyük avantaj sağlayacağına, önemli ve büyük işlerin başına getirileceğine alamet eder.

Rüyada üç kol görmek büyük atılımlar yapmak için bir kişi ile büyük bir ortaklık kuracağına ve bu ortaklıkla birlikte çok büyük ve başarılı bir kişi olunacağına ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, kalbinde kin beslemediği gibi, başkalarına yardımcı olmak konusunda çok istekli olacağına, sıkıntılarını bir kenara kaldıracağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada uzayan kol görmek kendisine külfet ve ayak bağı olan kişilerden uzaklaşacağına, ağız tadına, neşeye, keyfe ve zenginliğe kavuşacağına, eğlenceli ve hoş günler geçireceğine, elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, feraha erileceğine işaret etmektedir.

Rüyada uzun kol görmek insanlarla iletişiminin kuvvetli olacağına, hayır getirecek bir işin başına geçirileceğine, hayırlı kararlar verileceğine, bu kararlar sayesinde işlerin daha iyi bir hal alacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada yarım kol görmek işinin yoluna gireceğine, büyük bir insan kalabalığına yardım edeceğine, üstlenilen bir sorumluluğun kendisine hem birincilik hem de kazanç getireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada yeşil kol görmek rakiplerinin ulaşamayacağı kadar iyi ve kazanç getirecek işlere gireceğine, sıkıntılarının ve üzüntülerinin sona ereceğine, büyük bir yatırımdan çok küçük bir kazanç elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada zayıf kol görmek sorunlarını değer verdiği kişilerin alacağı yardımlar sayesinde yakın bir süre zarfında sonuca ulaştıracağına, kısa süre içinde kötü gidişatın engelleneceğine, eğer sıkıntıları varsa bunlardan kurtulacağına inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Tuba

Rüyamda erkek arkadaşımla uyuyacağım sırada elini tutuyorum sol kolunun çok cılız zayıf bir deri bir kemik olduğunu farkına varıyorum ve siyahlasmisti çürür gibi hali vardı ve sağ koluna bakincada hastalıklı duruyordu kolunda yara çıkmıştı şişmişti odam tutar gibi. Ama vücut yapısı sağlam iyiydi ve kollarina bakıp yüksek sesl3 ağlayıp duruyordum. Sonra elini tutuyorum bakıyorum parmakları bir bebek eli yeni doğmuş bir bebek eli..

Ayşe

Rüyamda asansöre binecektim ama diğer dar olan asansör kapısı açıldı ona binmedim büyük olanı bekliyordum büyük asansör kapısının önünde bir anda yukarıya yükseldim ve kolum sıkıştı ve kolumun sağ tarafı elimden dirseğime kadar yırtıldı kemiğim görünüyordu ama kan yoktu.