Rüyada Başka Şehirde Olan Arkadaşını Görmek

Rüyada başka şehirde olan arkadaşını görmek yaşadığı stresin biteceğine, hayali kurulan bir şeye el birliği ile ulaşılacağına, evliyseniz eşle iyi geçime, sıkıntılarının ve üzüntülerinin sona ereceğine, sorun yaratan kişilerin uzaklaştırılacağına, kasasının ağırlaşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya alimine göre rüya sahibi kimsenin rızkının genişleyeceğine, sevdiği kişilerin sorunlarının zaman içinde sona ereceğine, çocuklarını iyi bir okula göndereceğine, kimsenin sözlerine kulak asmadan kendi bildikleriyle hareket edeceğine, bol nimete kavuşacağına, sağlığa ve ağız tadına kavuşacağına inanılır.

Rüyada başka şehirde olan arkadaşını görmek amacına ulaşabileceğine, işlerini büyütmek için şans elde edeceğine, toplumun din otoriterlerinden kabul ettiği kimse haline geleceğine, sıkıntıların sona ereceğine, bütün eksiklerinin ve sıkıntılarının giderileceğine, toplumdaki yerinin sağlamlaşacağına ve yine toplumun önde gelen ender isimleri arasına gireceğine inanılmaktadır.

Rüya tabiri üstadına göre verilecek olan kararları tek başına vererek daha iyi bir hale geleceğine, büyük ve zor çalışmaları daha kolay bir şekilde bitireceğine, almış olduğu bir borcu sıkıntısız ve kesintisiz bir şekilde ödeyeceğine ve insanların parmakla göstereceği ve saygı duyacağı bir kişi olacağına, kendini garantiye alarak harekete edeceğine, iş güç konusunda birçok karar verileceğine, yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına, sorunlarına karşı destek istediği kişilerden en iyi şekilde fayda göreceğine yorumlanır.

Rüyada başka şehirde olan arkadaşını görmek iş ortamında ya da aile bireyleri arasında yapılacak yardımlaşma sayesinde daha çok kazanç sağlayacağına, aile bireylerinden birinin evlilik yolunda adım atacağına, sevilen kişileri mutlu edecek bir haber alınacağına, mantıklı ve akıllıca hareketlerde bulunmak suretiyle herkesi kendisine hayran bırakacağına, korkularından, hastalıklarından, kendisini kötü hissettiren olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına, edepli olmak ve adap bilmek konularında kişilere hocalık edeceğine delalet etmektedir.

Rüya tabirleri lugatına göre sorunlu bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, beklentilerinin yerine geleceğine, iş konusunda birden fazla alternatife sahip olanların istedikleri işe başlayabileceklerine ve özellikle yurt dışına gitmek isteyenler için şartların olgunlaşacağına, başarılarının her geçen gün artacağına, sayılan ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, iş hayatının ve aile hayatını düzene gireceğine ve mutlu olunacağına işarettir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Başka Şehirde Olan Arkadaşını Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Rüyamda farklı bir şehirde olan arkadaşımla bir yol boyu koştuğumuzu, yolda bize doğru gelen arıların sokmasına aldırış etmeden koştuğumuzu, sonra yollarımızın ray üzerindeki tabelalarla ayrıldığını gördüm. tabelalar altın gibiydi. meslekler hakkındaydı. ben bir yolu arkadaşım diğerini seçti.

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyada farklı şehirde olan arkadaşıyla beraber yolda koştuğunu ferahlığa, atılan adıma ve ilerlemeye delalettir. Rüya yorumuna göre kendisini hayatında çok büyük bir ferahlığa taşıyacak bir proje gerçekleştireceğine; atılan adımlar sayesinde hayırlı olaylarla karşılaşacağına ve yükseleceğine; yolunda azimle ilerleyecek olan kişinin her zaman inandığı gibi yaşayacağına delalettir. Rüyada altın tabelaya bakıp arkadaşıyla ayrı yolu seçtiklerini görmek dinginliktir ve keyiftir. Rüya yorumuna göre istediği gibi yaşayıp kafasını dinginleştireceğine; ağız tadının, keyfinin ve neşesinin de her daim yerinde kalacağına alamet eder.
   Gündüz Niyetine hayırlara vesile olsun inşallah…

 2. Rüyamda uzakta oldugu için ve buluşmamızın biraz imkansız oldugunu söylediği için ayrıldıgım bi arkadası gördüm o kadar güzeldiki keşke uyanmasaydım onun bana sarıldığını elimi tuttugunu görmek gülüşünü görmek o kadar güzeldi ki… Keşke gerçekten yanımda olsa onu gerçekten çok seviyorum benimle tatlı tatlı uğraşması falan o kadar güzeldi ki rüya 🙁

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya yola, dostluğa ve hafiflemeye işarettir. Rüya alimlerine göre gerginliğin biteceğine, başarıya giden yolların açılacağına; sahte arkadaşlıklardan kurtularak çok daha kalıcı dostluklar edineceğine; kendini rahatlamış, hafiflemiş, mutlu ve deyim yerindeyse adeta yeniden doğmuş gibi hissedeceğine delalet eder.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim