Rüyada Başkasının Çarpıldığını Görmek

Rüyada başkasının çarpıldığını görmek her işi severek yapacağına, hiçbir zaman iş ile ilgili bir sorun yaşamayacağına, insanlar arasındaki saygınlığını geri kazanacağına, işlerin toparlanacağına, uzun yıllar boyunca sevdiği kişi ile arasındaki sevgi bağının ve yanısıra saygının devam edeceğine, aile hayatının her geçen gün daha da güzelleşeceğine yorumlanır.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı gören kimsenin kaybettiği maddi kayıpların eksiksiz şekilde karşılanacağına, karamsarlığından ve umutsuzluğundan kurtulacağına, mevcut koşulların daha da iyi hale geleceğine, eğlenceye ve alışverişe bol vakit ve bütçe ayırabileceğine, içine düştüğü kötü durumlardan kurtulacağına ve çok mutlu olup kendisine geleceğine, emeklerinin karşılığını hak ettiği şekilde alacağına ve yaşamının kendi istediği gibi ilerleyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada başkasının çarpıldığını görmek bir sağlık sorunuyla ilgili olarak gerektiğinde doktor müdahalesi olacağına ve sağlığın tekrar eski haline döneceğine, gittiği yolda büyük ve iş dünyasında ses getirecek projelere imza atacağına, zor olduğu söylenen bir çalışmanın keyifli bir hal alacağına, uzun zamandan beri içinde yaşadığı işsizlik korkusundan kurtulacağına, sıkıntıların ve sorunların sevilen kişilerden gelecek destekler sayesinde çözüm bulacağına, ruhen çok büyük bir gelişme yaşayacağına, aile bireylerinden birinin sorununu çözeceğine, çok ağır geçen bir hastalığın atlatılacağına işaret eder.

Rüya kitabına göre rüya sahibinin kardeşlerden biri ile bir yola gidileceğine, hayırlı haberler alacağına, sevineceğine, ferahlığa çıkılacağına, kendisini iyi doğrultuda eğiteceğine, evine bereketin, rahmetin ve Allah’ın lütuflarının yağacağına, zamansız bir şekilde karşılaşılacak bir borcun ödeneceğine alamet etmektedir.

Rüyada başkasının çarpıldığını görmek kötü durumların ortadan kalkacağına, sıkıntı yaratan durumların düzeltileceğine, üzüntülerinin ve endişelerinin son bulacağına, dert ettiği şeyleri teker teker çözüme ulaştıracağına ve huzurlu, mutlu ve sağlıklı bir hayat süreceğine, yaptığı işler sayesinde kazancının ve malının daha da artacağına, her işi ile daha çok ses getireceğine, psikolojik olarak toparlanacağına, ödemelerinin düzenli olarak gerçekleştirileceğine alamettir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin evli ise yaşadığı sıkıntılardan kurtulacağına, çeşitli projeler ortaya koyacağına, kendisini kıskanan insanları yapacakları ile şaşırtacağına, dertlerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, dertlerin sona ereceğine, askıya almak zorunda kaldığı çalışmaları yakın bir zaman içinde nihayete erdireceğine, ferahlığa çıkacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
16 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hamdi

Rüyamda annem karanlık bir odada bayılmıştı bende koşarak onun yanına gittim ayıltmaya çalışıyordum sonra ayıldı onu yerden kaldırdım sonra arkama döndüm bir kadın birde bir kız çarpılıyordu

Ramazan

Merhaba rüyamda bacıma musallat olmuş bir varlık gördüm ve ben ona okuyup üstüne üfledim sonra çenem tutuldu ve 3 kere LAİLLAHEİLLAH dedim ve düzeldim,yataktan fırladım.

Eylem

Rüyamda tanımadığım bir evdeyim ve kanepede oturuyorum yanımda da çingene erkek çocuğu var 8-9 yaşlarında ailesinden 10 kişinin yani ailedeki bütün herkesin çarpıldığını anlatıyor bana ki ben o kişileri yerde dizilmiş sıralı arka arkaya otururlarken gördüm çocukla konuşmadan önce hepsi beyaz çarşaflı ve başları beyaz örtüyle örtülüydü hepsi aynı anda kafalarını bana doğru çevirip baktılar ve hepsinin göz bebekleri beyazdı ve aynı anda çarpılmışlardı. Çocukta çok üzgün bana derdini anlatıyordu

Anonim

Rüyamda misafirlikte oturmaya gitmiştik dışarıdan bağırtı bir ses geldi babam amcam ve dedem oradaydı tanığım bir akrabamın gözlerinın altından hafif kan akıp ağzından kusmuk tarzı beyaz bir sıvı püskürtüyordu benim üstüme püskürtüyordu ve ben duvarın köşesinde kalmıştım hareket edemiyordum ve beni birisi ordan çekti ve ben ayağa kalktım sonra yavaş yavas düzeldi elinde bir bardağa ya üfledi ya kokladı akrabam ve sonra düzeldi ve ben uyandım

Derya nur

Rüyamda bir akrabanın çarpildiginı gördüm o akrabamız rüyada 3 harflileri gördüğünü söylüyor gibiydi bende hep euzu besmele çekiyordum gitsinler diye sonra o akrabamız çarpıldı bende yanındaydım babamda yanımdaydı bir süre böyle kalır diyordu

Canan

Rüyamda köyden arabayla geçiyordum ve zaman zaman önünde koyun sürüsü leşleri vardi ve ben arabayla üstünden geçiyordum sanırım, biraz daha gittikten sonra ayni şekilde çarpilmiş insanlar ve ben yine ayni şekilde arabayla üstlerinden geçiyordum. Bunu neye yorarız acaba? Şimdiden teşekkür ederim.

Murat

Rüyamda evin önünde eşimle otururken su getirmesini istedim eşim su getirmeye gitti ve o sırada yokuş aşşağı koşan 14 15 yaşlarında bir kız çocuğu arkasında ise annesi ve babası olduğunu düşündüğüm kişiler kızı tutmak için koştuğunu gördüm eşim dışarı geldi ve kız çocuğu ile göz göze gelip çarpıldı elleri geriye doğru büküldü eşimin annesi içerden elinde su ile geldi kız çocuğu ona baktı ve kaynanam çarpıldı elleri birden ters döndü kızın anne ve babası da aynı şekilde çarpıldı ve ben uyandım

Emir

Rüyamda camide oturuyorken içeri siyah giyimli iki kişi girdi bi tanesi beni itelemeye kalktı ama ben onunla itiştim sonra o öteye fırladı arka caminin arka tarafından 1 kişi geldi o da siyah giyimliydi sonra çarpildilar arkadan gelen onlara ben yapmayalim dedim diye soylendi sonra geldikleri kapidan kosarak kactilar