Rüyada Başkasının Üzüldüğünü Görmek

Rüyada başkasının üzüldüğünü görmek itibarın artacağına, sıkıntı ve sorun yaratan bütün kişileri hayatından çıkaracağına, üzüntülü geçen günlerin çok yakın zaman içinde sona ereceğine, aile saadetinin ve hane içindeki sevginin, saygının artacağına, çocuklarından yana istediği saygıyı, sevgiyi ve hürmeti göreceğine, çalışkanlığının ve emeklerinin karşılığını da hak ettiği yere gelerek alacağına alamettir.

Rüya kitabına göre rüya sahibinin neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, problemlerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına ve hayallerine kavuşup mutluluk ve huzur içinde bir hayat süreceğine, keyfinin yerine geleceğine, uzun soluklu bir işe girileceğine, herhangi bir zorluk çekmeden kişinin her açıdan başarılı sayılacak bir yaşam sürdüreceğine, epey bir zamandan beri rahatsızlık duyduğu konuları düzeltmek için çaba göstereceğine işaret eder.

Rüyada başkasının üzüldüğünü görmek çok zor bir dönemi bitirip başarılı bir döneme yelken açacağına, kimseye kurallarından ödün vermeyeceğine, bir yakınının sıkıntılarının ve sorunlarının sona ermesinde çok büyük fayda sağlayacağına, kazancının bir kısmını tasarruf için ayıracağına, bir kişiyle güzel günler geçireceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve bu durumu aile hayatına yansıtacağına inanılmaktadır.

Rüya ilmine göre rüya sahibinin yapmaya çalıştığı şeyler için gerekli adımları atacağına, eline geçen fırsatların kısa zaman içinde faydalarını göstereceğine, geçimin kolaylaşacağına, işlerin düzene gireceğine, olumlu şekilde ilerleyeceğine, yakın bir zaman içinde çalışma hayatı ile ilgili çok büyük adımlar atacağına işaret etmektedir.

Rüyada başkasının üzüldüğünü görmek hayırlı uğurlu olacak başlangıçların yapılacağına, kendisine sıkıntı veren durumlardan yakın bir zaman içinde sıyrılacağına ve büyük bir proje ortaya koyarak kimsenin cesaret edemediği işler gerçekleştireceğine, resmi bir göreve getirileceğine, bereket ve zenginlik elde edeceğine, hayatının her geçen gün kendisine daha büyük mutluluk ve hayır getireceğine böylece yaşadığı zor, kötü ve sıkıntılı günleri de unutturacağına, iş hayatı içinde yeni bir sayfa açılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya lugatına göre rüya sahibi kimsenin yüzünün güleceğine, çocuklarının geleceğini daha rahat hale getireceğine, zorlukların bir anda biteceğine, yaşamının istediği şekilde ilerleyerek her geçen gün çok daha güzel olacağına, cesaret ve özgüven sahibi olacağına, özgüveninde artış yaşanacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments