Rüyada Battaniye Yanması

Rüyada battaniye yanması kısa süre içinde karşılaşacağı sorunları kolay bir şekilde aşacağına, bazı ön yargılarından da kurtulmasına vesile olacak gelişmeler olacağına, mal ve mülk sahibi olmaya, bazı konular hakkında bilinen şeylerin anlatılarak iş arkadaşlarının tecrübe sahibi olması sağlanacağına, sayılan ve sözü geçen bir kişi olunacağına, çok büyük kazançlar elde edip huzurlu bir hayat süreceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı gören kişinin sorunların tez zamanda çözüm bulacağına, fırtınalı bir havanın sakinleşeceğine, çok değerli ve saygın insanlar ile tanışacağına, sahip olduklarının üzerine ekleyeceğine, mutluluğunun artacağına, eline yüklü miktarda para geçeceğine, zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına alamet etmektedir.

Rüyada battaniye yanması iş hayatında yeni kapılar açılacağına, daha saygın ve yüksek bir noktaya geleceğine, anne duasının alınacağına, ruhunun şifa bulacağına, elde bulunan fırsatların çok doğru ve kazanç getirecek şekilde kullanılacağına, yaşadığı aksiliklerin ortadan kalkacağına alamettir.

Rüya tabirine göre rüya sahibi kişinin üzüntülerinin mutluluğa dönüşeceğine, para sıkıntısı çekmeden harcama yapmanın keyfini ve rahatlığını yaşayacağına, zorlu çalışmaların yakın zaman içinde biteceğine, hayallerini gerçekleştirmek için adımlar atacağına, başı sıkışanın derdine çare bulacağına, yeni bir işe başlanacağına inanılmaktadır.

Rüyada battaniye yanması çareye ve çözüme ulaşacağına, rahat ettirecek bir işe girileceğine, işini daha da geliştirmek için gerekli alt yapıyı oluşturmanın yollarını bulmaya çalışacağına, uzun bir müddet sıkıntı yaşanacağına, işlerinin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine, mutluluk dolu günler yaşanacağına tabir olunur.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibi kimsenin yeni alacağı bir terfinin çok iyi mevkilere gelmesinde kendisine bir basamak olacağına, eline geçecek zenginlik sayesinde rahatının, konforunun ve neşesinin de yerine geleceğine, uzaktaki bir akrabadan hayırlı haberler alınacağına, istediğiniz gibi birisi ile tanışıp ilişkinizi evliliğe dönüştüreceğinize, işlerinin açılacağına, çok daha iyi günler göreceğine alamet ettiğine inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Yigit yaren

Merhana sevgili yorumcu ruyamxa kulandigim batteniyemin yandigini gordum bahcede hayir olsun insallah

Büşra

Ruyamda 1 yasindaki bebegimin mavi battaniyesini yakiyordum ve sonra yaktigim icin pisman olup geri almaya calisiyordum ama aldigimda yarisi yanmisti bile yanık goruncede uzuluyordum