Rüyada Bayan İş Arkadaş Görmek

Rüyada bayan iş arkadaş görmek ününün çoğalacağına, hayatın kendisine istediklerini getireceğine ve hoş sürprizler hazırlayacağına, kendine olan öz güvenini arttıracak kadar büyük ve değerli işler yapacağına, her işinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, yapacağı her işin çok büyük ilgi toplayacağına, görev yükünün artacağına ve aynı oranda yetkilerinin genişleyeceğine, çalışkanlığının ve azminin karşılığını işinde terfi ettirilerek alacağına işaret etmektedir.

Tabirciye göre rüya sahibi kimsenin eğer yolcu ise kısa zamanda memleketine kavuşacağına, çevresinde her zaman iyi ve güzel ahlaklı kimselerin bulunacağına, rahatsızlık veren durumları ortadan kaldırılacağına, yakaladığı başarıların ve kazanımların ardından rakiplerinin üzüleceğine, manevi huzurdan nasipleneceğine, işle ilgili olarak yeni bir sayfa açılacağına yorulmaktadır.

Rüyada bayan iş arkadaş görmek illet bir hastalık ya da altından kalkılmayacak bir sorun yaşamayacağına, küçük şeyleri kafaya takıp moralinin bozulmasına, canın sıkılmasına izin vermeyeceğine, asılmış olan yüzünün gülmeye başlayacağına, çok çalışacağına ve buna doğru orantılı olarak da çok para kazanıp hayallerine kavuşacağına, sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulacağına, Allah’ın kendisine lütfettiklerinin kıymetini bileceğine tabir olunur.

Rüya sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin ailesinin kişiye iş alanında her zaman destek vereceğine, beklentilerinin gerçekleşmeye başlayacağına, hayatı boyunca rahat yaşayacağına, hane içine deyim yerindeyse ay doğacağına, kendisine sıkıntı veren olaylardan yakın zaman içinde kurtulacağına, hobilerine eğileceğine inanılır.

Rüyada eski bayan iş arkadaşını görmek iş dünyasının önde gelen kişilerinden biri olunacağına, evin kasasına giren gelirin artacağına, çok büyük bir zenginliğe kavuşup mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, fikirlerinin can bulacağına, iş hayatının nerdeyse tüm zorluklarının kısa sürede ortadan kaldırılacağına, çok büyük bir iş şansı kazanılacağına delalet etmektedir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibinin bazı ortak işlere gireceğine, yapacağı bazı girişimler sayesinde kötüye giden maddi ve ailevi durumunu düzelteceğine, başı sıkışanın çare bulmasına önayak olacağına, kendisine hayır ve uğur getirecek işlere gireceğine, kalbini sıkan durumların ortadan kalkacağına, yaşamın kolay hale geleceğine, gerginliğin biteceğine, başarıya giden yolların açılacağına alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kurşt

Rüyada bayan iş arkadaşını gördüm. Beni kızdıdı bende odadan kolidora çıktım müdürü aradım müdürün telefonu uzun uzun çaldı telefon çalarken telefonu açmayacak diyerek kapattım. Sonra kolidorun karşısında birkaç metre yükseklikte duvar (üst yüzeyi 1,5-2 metre genişliğinde ) oraya çıktım (duvarın tamamı mermer kaplı idi) duvarın üzerinde yürürken uyandım bekar

Tuana

Rüyamda annemin iş yerinde annemin iş arkadaşını gördüm kendisi daha uzun boylu zayıf gibiydi üzerinde sarı kahverengi benekli gibi mini elbise vardı sarı renk çizme giymişti ve saçında ip gibi kumaştan gri peruk vardı anneme bakınca peruk annem takmış gördüm sonra iş yerinden otobüse gitti karşıya geçerken böyle üşümüyor mu dedim baya aşırı hızlı yağmur yağmaya başladı ben beyaz masada onun leopar desenli büyük kol çantasını gördüm gerçekte kendisinin spiritüel hisleri var gözü açık

Kürşat

Rüyada bir evde bayan iş arkadaşları toplanmış oturuyordu bende yanlarına gittim hiç
birşey konuşmadık uyandım
Yaş 40 bekar

Kürşat

Rüyada bayan iş arkadaşımı evde yatakta gördüm( bana sevdiğim kızdan bahsederek o kızın sana bakacağını mı düşündün diye söyledi ) bende sinirlenerek yüzüne tokat attım evden terasa çıktım ayakkabılarımı giydim (gün geceydi) terasın ışığı vardı
Yaş 40 bekar

Kürşat

Teşekkürler