Rüyada Bayram Harçlığı Vermek

Rüyada bayram harçlığı vermek yaptığı çok güzel ve hayırlı işler sayesinde sırtının hiçbir zaman yere gelmeyeceğine, memur ise daha iyi bir yere tayininin çıkacağına, dertlerinin azalacağına ve rahat bir nefes alabileceğine, işlerin yoluna sokulacağına, gönül gözüyle olan biteni değerlendirip kendisi için en doğru olanı yapacağına, Allah’ın izni ile çok rahat edileceğine işarettir.

Rüyanın yorumuna göre eksiklerini, hatasını görmesine yardımcı olan ebeveynleri sayesinde gelecekteki hayatında rahat edeceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, parasının her geçen gün artacağına, el attığı her işte çok büyük başarı kazanacağına, büyüyeceğine, ilerleyeceğine, büyük paralar kazanacağına, özgüveninde artış yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada çocuğa bayram harçlığı vermek şansının hep açık olacağına, verilen emeklerin karşılığının alınacağına, yapılan bir hatanın kısa süre içinde düzeltileceğine, hayatının daha kolay ve güzel hale geleceğine, kendisi için sürpriz gelişmeler olacağına, hem huzur hem de lüks içinde bir hayat geçireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumları lugatına göre rüya sahibinin kazancının daha da artacağına, dünya işlerinden uzaklaşmaya, Allah’a yakın olmaya, kişinin eline geçecek olan büyük bir fırsata, mutlu olunacağına, şansının ve kısmetinin açılacağına, eline geçen imkânlar zengin biri olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada ölünün bayram harçlığı vermesi karşısına çıkan diğer engelleri de rahat bir şekilde aştıktan sonra kendisini tamamen iş hayatına vereceğine, el attığı işlerde çok büyük başarılar kazanacağına, çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok ses getiren biri olacağına ve rahat ereceğine, karşı cinsten her zaman ilgi ve alaka göreceğine, tüm isteklerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, muradına ereceğine, zengin olacağına, sevdiği kişiler ile sevinçli günler yaşayacağına alamet eder.

Rüya tabirine göre rüya sahibi kimsenin sevilen kişilerle bir ortaklık kurulacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda eş, dost ya da akrabalarından alacağı büyük destek sayesinde kurtulacağına, kısa süre içinde işlerin büyütüleceğine, sıkıntılı bir işin ardından ferahlığa çıkılacağına, yakın bir zamanda hayal edilen eve kavuşulacağına, kafasına göre birini bulacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Yıldız Balcan

Gunfuz gözü le hayr olsun… Rüyamda bayram imiş.. Ogluma var evde elimi opecek bende hemen harclıgı mı hazırlıyorum.. Yorumlar iseniz şimdiden COKK TESEKKUR edıyorum..