Rüyada Bebeği Ateşten Kurtarmak

Rüyada bebeği ateşten kurtarmak karşısına hayır ve uğur getirecek işlerin çıkacağına, ruhunu güzelleştireceğine, onu dingin, keyifli ve neşeli bir kimse yapacağına, ailesini dini inançlarına uygun şekilde yönlendirerek, evlatlarını bu şekilde yetiştireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından bir nebze olsun uzaklaşacağına, mutlu olunacağına, yeni kazanç kapılarına kavuşacağına yorumlanmaktadır.

Rüya tabirleri lugatına göre hayırlı bir evlilik yapılacağına, büyük bir ilgi ve değer göreceğine, zorluklar karşısında başını her daim dik tutmayı bileceğine, sorunlarının çözümü için yeni yollar arayacağına, makam, güç, mal ve mülk sahibi olacağına, sermayesini riske etmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada bebeği ateşten kurtarmak üzüntülerin son bulacağına, iş için verilen emeklerin boşa gitmeyeceğine, insanların kalbini kazanmayı ve dualarını almayı hak etmiş olacağına, yeni ilişkiler kurulacağına, hayırlı bir haber alınacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların günden güne azalarak sonunda biteceğine inanılmaktadır.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüyayı görenin işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakın bir zamanda kendi işini kuracağına, çok daha iyi bir konuma geleceğine, zamanında çok çalışmasının ve karlı yatırımlarının karşılığını şimdi daha az yorularak ve daha az çalışarak alacağına, büyük bir kazanç elde edileceğine ve bu sayede rüya sahibinin başını sokabileceği bir eve kavuşacağına, zahmetli çalışmaların başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine, kırılan kalplerin tamir edileceğine, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine ve ferahlığa çıkılacağına, sevap işlemekten geri kalmayıp, başka kimselere de yardım edeceğine işaret eder.

Rüyada erkek bebeği ateşten kurtarmak çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, hasta olanın iyileşeceğine, hayatınızda çok güzel değişiklikler olacağına, iş hayatında yaşadığı kayıpları telafi edeceğine, ruhsal olarak yenilenip işine daha da konsantre olacağına, bazı konularda önayak olunacağına işaret etmektedir.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin hayal kırıklığı yaratan bir durumun sona ereceğine, sıkıntıların bitirilip esenliğe kavuşulacağına, umutlarına, hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine, gireceği işten kazanç elde edeceğine, yüzünde güller açacağına, gelecek için karlı yatırım yapabileceği kadar sermayesinin olacağına yorumlanır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Elif kılıç

Gece rüyamda tanımadığım komşumuz bebeğini beşiği ile kapının önüne çıkarmış ve ateşe vermişti. Ateş en üstteki besige varmadan çocuğu aldım.Niyetim onu annesine vermeyip kendim buyutmekti. Kendi oğlumun küçülen kıyafetlerini ablamdan isteyip giydirdim. Sonrasında çocuğun babası geldi oğlum kaçırıldı siz mi kacirdiniz dedi bense yakılan yeri göstererek burada eşiniz bebeğini ateşte yakacaktı ben onu kaçırmadım kurtardim diyerek ağladım.bsbasi bana inanıp bebek senin olsun kalsın . Uyandım.

Elif kılıç

Bu kadar hızlı cevap beklemiyordum teşekkür ederim 🙂