Rüyada Bebeğin Ölüp Canlanması

Rüyada bebeğin ölüp canlanması kırgınlık yaşanan bir arkadaşla aranın düzeltileceğine, iş sahibi olmak için uğraş verileceğine, alacağı zaferlere ve başarılara da kendisinin bile inanamayacağına, rızkın günden güne genişleyeceğine, işlerine bereketin ve verimin hasıl olacağına, birçok kişiye yardım edeceğine alamettir.

Rüyanın açıklamasına göre kendi imkânları ile gireceği bir sektörde çok güzel yerlere gelerek hayli tanınan bir kişi olacağına, hayallerinin tek tek gerçekleşeceğine, bekar ise evleneceğine, düşmanlarının çatlamasına vesile olacağına, hayat boyu pek çok insana önderlik edeceğine ve vicdanıyla, insanlığıyla herkese örnek olacağına, aksiliklerin elbirliği ile bir bir aşılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bebeğin ölüp canlanması huzurlu ve işlerin açılacağı bir döneme girileceğine, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, çok hayırlı günler görüleceğine, değer verdiği gibi kıymet göreceğine, alınacak destekler sayesinde sorunların çözüleceğine ve ele geçen fırsatların en iyi şekilde kullanılacağına, tüm sorunların ardından yeteneğe bağlı olarak bazı projeler gerçekleştirileceğine alamet ettiğine inanılır.

Ulemaya göre rüya sahibinin hayırlı kazanç kapılarının açılacağına, kişi tarım ile uğraşıyorsa bağının ve bahçesinin veriminin artacağına, mal varlığını ve parasını çoğaltacağına, sıkıntılı bekleyişlerin sona ereceğine, iş hayatında çok büyük ve hayırlı kazanç getirecek işlere imza atacağına, hanesinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına ve büyük bir huzur ve mutluluk döneminin geleceğine, sıkıntıya düştüğü zamanlarda edeceği dualar sayesinde ferahlığa çıkacağına delalettir.

Rüyada bebeğin ölüp canlanması karşısına çıkan her şansı ve kısmeti değerlendireceğine, geleceğinin başarılar ve zaferlerle dolacağına, beklenen bir mevkiye terfi alınacağına, ara sıra iş hayatında yaşanan problemleri ortadan kaldıracağına, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, rakipleri arasında başarıları ile ön plana çıkacağına rivayet etmektedir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin gösterilecek performans ve ortaya konulacak başarılı çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, hayalleri için savaştığı yolda bir an bile olsa umutsuzluğa ve karamsarlığa düşmeyeceğine, elindekilerin değerini bilerek hareket edeceğine, yaptığı işlerin ve ortaya koyduğu çalışmaların daha büyük başarı elde etmesi sayesinde günden güne kazancının ve başarılarının artacağına, varlık ve huzur sahibi olunacağına, hayırlı kazançlar elde ederek çok iyi bir kariyer edineceğine işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments