Rüyada Bebeğin Salavat Getirmesi

Rüyada bebeğin salavat getirmesi çok başarılı atılımlar yapılacağına, başarıların her geçen gün çoğalacağına, elindeki işi birçok kişiye sevdireceğine, hasret kaldığı kişilere kavuşacağına, kişinin ailesinden kendisine miras kalan yerleri veya mülkleri sorunsuz bir şekilde alacağına, iş hayatı içindeki maddi ve manevi zararlardan kurtulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın yorumuna göre yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, karşılıklı olarak aynı duygular beslenen bir kişi ile konuşulup bir birliktelik kararı alınacağına, işini daha iyi seviyelere çıkarmak için yeni denemelerde bulunacağına, kişinin bugüne değin sürdürdüğü tutumunu değiştirip hayatını mevcut koşullara uygun hale getirmek için uğraşacağına, bugüne değin halledemediği devletle ilgili bir sorunda işinin ehli bir kimseden destek alınacağına, kurtuluşa ereceğine işarettir.

Rüyada erkek bebeğin salavat getirmesi daha önce hiç görülmedik bazı işlere imza atacağına, bu sayede çok dikkat çekeceğine, hanesinin bollukla dolacağına, kaderinin yüzüne güleceğine, uzun zamandan beri devam eden sıkıntıların sona erdirileceğine, ev sahibi olunacağına, insanlara iş öğreteceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın anlamına göre rüya sahibinin kırgın olduğu bir kişi ile barışacağına, huzur içinde yaşayacağına, el üstünde tutulacağına, isteklerine ve arzularına kavuşacağına, iş hayatında çok büyük atılımlara ve ortaklıklara gireceğine, aşk hayatının çok hayırlı bir kısmet ile şenleneceğine ve huzur bulacağına, yaşadığı çalkantılı ve belirsiz dönemin biteceğine rivayet eder.

Rüyada yeni doğmuş bebeğin salavat getirmesi can sıkıntısı yaratan ve sorun çıkartan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, sermayesinin çoğalacağına, ekonomik açıdan büyük bir başarı elde edileceğine, iş konusunda yeni yatırımlar yapılacağına, mal ve mülk sahibi olunacağına, işleri büyütme sürecine girileceğine, çalışan bir kimse için iş yerinde terfi edeceğine, dünyevi olandan ayrılıp ahirete yönelmesine inanılır.

Rüya ilmine göre rüyayı gören kimsenin manen çok huzurlu ve mutlu olunacağına, iyi bir mümin hayatı yaşayarak herkese örnek biri olacağına, bereketin ve verimin olacağına, gün geçtikçe kendisine daha iyi bir yol çizeceğine, hayatın rüya sahibine güleceğine, çok olumlu ve güzel gelişmeler ile karşılaşacağına, hayatının olumlu şekilde devam edeceğine, çok çalışacağına ve buna doğru orantılı olarak da çok para kazanıp hayallerine kavuşacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments