Rüyada Bebek Emanet Edilmesi

Rüyada bebek emanet edilmesi gittikçe azalan işlerin ve kazancın günden güne daha da artacağına, uzun zamandan beri çok sıkıntılı olan ve kendisini çok zor durumlara sokan çeşitli olayların artık düzelmeye başlayacağına, rahatsızlık veren bir kişiden uzaklaşılacağına, artık sadece kendisine uygun bir hayat yaşayacağına, yaptığı hataları düzelteceğine, uzun süre boyunca görülmemiş olan bir kişi ile hasret giderileceğine ve ferahlığa çıkılacağına delalettir.

Rüya manasına göre rüyayı gören kişinin yaşadığı sağlık sorununun tedavi edileceğine, yaşadığı bir hayal kırıklığını telafi edeceğine, dertlerinden ve sorunlarından kurtulacağına, rahatsızlık veren durumların yakında düzeltileceğine, atılan adımlar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, çok huzurlu ve mutlu bir ömür süreceğine, sıkıntılı bir durumdan aile bireylerinin desteğiyle çıkacağına, cebinden parasının, hanesinden de rızkının eksik olmayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada erkek bebek emanet edilmesi yaşanan aksaklıkların ortadan kaldırılacağına, uzun bir zaman boyunca büyük mutluluklar yaşanacağına, her zorluğu kolaylıkla yenebileceğine, aşık olunan bir kişiden karşılık bulunacağına, rahat bir nefes alacağına ve çok daha hevesli bir şekilde çalışmaya devam edeceğine, hayallerini gerçekleştirmek için eşsiz, güzel ve büyük fırsatlar elde edeceğine rivayet eder.

Rüyanın yorumuna göre rüya sahibinin yaşamında bundan sonra huzur ve mutluluğun hüküm süreceğine, nimetten ve paradan yana bolluk yaşayacağına, bütün sıkıntılardan kurtulmaya, işsiz ise bol kazançlı bir işe sahip olacağına, çalışmalarının kazanacağı başarı ile işadamlarının dikkatini çekeceğine, kısa bir zaman içinde daha büyük mutluluklar yaşayacağına alamettir.

Rüyada sana bebek emanet edilmesi gönül hoşluğu içinde olacağına, kasasının ağırlaşacağına, çok hayırlı ve büyük kısmetlerin ele geçeceğine, kendisini üzen ve zor günler geçirmesine neden olan olayları zorluk çekmeden ortadan kaldıracağına, hayatın karşısına uğur getirecek olan kişileri çıkaracağına, yeni hayatına uyum sağlandıktan sonra her konuda çok iyi noktalara gelineceğine, sağlık sorunlarının kısa zaman içinde şifa bulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya ilmine göre rüya sahibi kimsenin kendisine zenginlik getirecek yatırımlar yapacağına, çeşitli iş ortaklıkları kurulacağına, sorunlu ve üzüntülü günlerin geride kalacağına ve dileklerin Allah’ın izni ile bir bir gerçekleşeceğine, özverili çalışması karşılığında bolluk, bereket ve zenginlik bulacağına, dileğinin ve isteklerinin yerine geleceğine, kötü giden şansın yakın zamanda iyiye döneceğine, eline geçen fırsatların yeni yollar açması sayesinde maddi ve manevi durumunun gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine rivayet etmektedir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Bebek Emanet Edilmesi” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Rüyamda eşime el kadar bebek teslim ediliyor tanımadığı biri. Sonra gelip almıyor. Eşimde bana veriyor bu arada bizim yanımızda çocuklarımızda var. Bende bir hemşire görüyorum bebeği söylüyorum almıyor. Sonra bebeği eşime verip karnı açtır diye mama almaya gidiyorum bir markete giriyorum nedense alamıyorum o markette eski arkadaşlarımıda görüyorum. Daha sonra başka yerde mama arıyorum birde bakıyoyorum birsürü mama tezgahta dükkan açık ama ben cüzdanımı markette unutuyorum dönüyorum markete bu sefer markete varamıyorum. Sonra eve gidiyorum. Bebek neoldu diyorum teslim edtik diyor eşim. Sonra hemen önümde 2 yaşlarında bir çocuk üç tekerlekli bisiklete biniyor bunun saçlarını okşuyorum 10 günlük değilmiş büyükmüş biraz diyorum. Böylece uyandım tabir ederseniz sevinirim iyi günler.

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya mala, şansa ve iyiliğe yorulmalıdır. Rüya tabirine göre hayır için gerek malından gerekse parasından vermekten bir an olsun tereddüt etmeyeceğine; şansının açılacağına, kısmetlerini çoğalacağına ve rahatının da her geçen gün daha fazla yerine geleceğine; verilen kararların iyi sonuçlar doğuracağına delalettir.

 2. Rüyamda ben otururken bir kadının bana bir yaşlarında bir kız çocuğu emanet ettiğini gördüm.

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız başarıya, değerlere ve iyiliğe delalettir. Rüya yorumuna göre başarısının ve kazancının önündeki engellerin kalkacağına; tecrübe edinirken can sıkıntısı yaşansa da elde edilen bilgilerin çok değerli olacağına; sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, elinde bulunan imkânları çok iyi değerlendirip büyük kazançlar elde edeceğine işarettir.

 3. Merhaba rüyada bana kız bebegin emanet ediliyordu hatta ismini bile biliyor dm bebegin ismi zeynep ve 3 kez tekrarlıyorumdum bir arkadasım ben bakamıyorum senin olsun sende kalsın dıyordu kadını tanımadığı soylerken kadın eski bir foto gosterıp bak iste canim arkadasım sen vermiştin diyordu ve bebeyi opüyordum ve kucağıma alıyordu Cook güzel ve mis gibi kokuyordu saklıyordum bebeyi ve üstünde sarı ve beyaz tonlarda kazagı ve pabucu vardı hayır olsun inşallah

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız çözümlere, huzura ve dosta yorulur. Rüya alimlerine göre yaşanan bir olayın ardından aradaki sorunların kendiliğinden çözüme kavuşacağına; huzurunu kaçıran her türlü davranış ve konuşma şekillerinden uzaklaşıp çok daha anlayışlı ve hoşgörülü biri olacağına; üzüntü verici bir durumdan dostların yardımı sayesinde zarar görmeden kurtuluşa erileceğine delalettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim