Rüyada Bebek Kefenlemek

Rüyada bebek kefenlemek kendisine bolluk, bereket ve başarı getirecek atılımlarda bulunacağına, bulunduğu mevkide yükseleceğine, kendisini ailesine vereceğine, dinde ve ahlakta olgun ve güzel kimse olacağına, hayatının kolaylaşacağına, güzelleşeceğine, rahatının yerine geleceğine alamet etmektedir.

Rüyanın anlamına göre rüya sahibi kişinin kısa zaman içinde hem eşinin, hem çocuklarının ve ailesinin kendisine destek olacağına, her gün yeni bir bilgi edinmekle kalmayıp, öğrendiklerini hayata geçirmek için de çaba göstereceğine, çalışmalarının takdir edileceğine, eline geçen bütün fırsatları hızlı bir şekilde kazanca çevireceğine, birçok kişiye yardım edeceğine, evlilik hayali kurduğu birisine aşık olup onunla evleneceğine, sorunlarının geçmişte kalacağına, yakın zamanda yaşadıklarının hem sosyal, hem özel, hem de iş hayatına olumlu olarak yansıyacağına, zorluklarla geçen bir dönemin biteceğine inanılmaktadır.

Rüyada erkek bebek kefenlemek malını ve parasını sağlama alacağına, yaşam standartlarının yükseleceğine, güzel günler yaşanacağına, birçok iş fırsatı yakalanacağına, bol kazanç getirecek bir işe girileceğine, kurulacak olan bir ortaklıkla birlikte büyük bir zahmetten kurtuluşa erileceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine yorumlanmaktadır.

Yorumcuya göre rüya sahibi kimsenin çok sosyal bir kişi olup daha büyük bir arkadaş çevresi edineceğine, yakaladığı başarıların ve kazanımların ardından rakiplerinin üzüleceğine, şeref ve haysiyetin artacağına, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına, kimseye minnet etmeden kendi alınteri ile büyük kazanç elde edeceğine, kazancına bolluk ve bereket geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada ölmüş bebek kefenlemek kişinin kendi işine sahip olacağına, hayırlı kazançlar ve başarılar kazanacağına, kısmet alacağına, üzüntülerinin ve endişelerinin son bulacağına, parasının ve malının artacağı işler yapacağına, işinde üzerinde çalıştığı bir projede olabildiğince aşama kaydedeceğine yorumlanır.

Rüya tabirine göre rüyayı gören kişinin kazandığı zaferlerin aile hayatını olumlu şekilde etkileyeceğine, çok güzel ve hayırlı çalışmalar yaparak kendisinden yardım isteyen herkese çok büyük yardımlarda bulunacağına, hastalığının yakın zamanda şifa bulacağına, her adımda daha büyük başarılar ve kazanç elde edileceğine, hayat boyu kendisine yardım eden insanlar sayesinde hiçbir zorluk çekmeden yaşayacağına, hayallerini ve arzularını gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ölü bebeği kefenlemek bol kazançlı bir işe gireceğine, kendisini daha mutlu ve daha huzurlu hissedeceğine, çok güzel ve rahat bir hayata adım atılacağına, sevdiklerine hep layık olmaya çalışacağına, çok büyük atılımlar ve çalışmalar gerçekleştireceğine, hayırlı bir kısmet ile dünya evine girileceğine ve rahat bir hayata sahip olunacağına delalet ettiği söylenir.

Tabirciye göre elde edilen kazancın günden güne daha da fazla artacağına, çok büyük kazançlar elde ederek işlerini iyi yerlere taşıyacağına, evinden bereketin hiç eksik olmayacağına, yapılan çalışmalar sayesinde çok daha düzgün bir insan olunabileceğine ve bu sayede rahatlıkla hayırlı şeyler yapılacağına, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtuluşa erileceğine, önündeki en büyük engelleri kaldırarak yoluna bakacağına yorumlanmaktadır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Antep ruya

Rüyamda kuzenimin kocası üç tane yan tana yatırılmış ölmüş çocuklari kefenliyordu sırayla. Sonra çocukların iki tanesi diriliyordu .Ailesi seviniyordu. Annem de yardım ediyordu kefenleme işine .

Dilek

Rüyamda amcamın kızı ölü değildi ama ben onu kefenliyordum götürüp tabutunun içine koyuyordum ve babasına veriyordum herkes çok ağlıyordu çok kötüydü çok merak ediyorum ne anlama geliyor ölmeyen bir bebeği kefenlemek kız çocuğuydu ve yaşı çok küçüktü?